Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventoju pajamu mokescio deklaravimas

sena tema
http://www.supermama...?...520717&st=0

Pasikonsultuoti galima VMI:
Mokesčių informacijos centre
MIC 1882
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 18 kovo 2010 - 07:34
kas gali padeti paskaiciuoti ax.gif koks butu 2009m MNPD jei per metus darbo uzmokestis buvo tik 4400.05 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 17, 17:21)
kas gali padeti paskaiciuoti  ax.gif koks butu 2009m MNPD jei per metus darbo uzmokestis buvo tik 4400.05 Lt g.gif

Mano nuomone MNPD jums yra 5640, taip kad turetu buti sugrazintas visas sumoketas GPM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 17 kovo 2010 - 18:09
Laba diena.
Gal kuri mamyte atrasys ax.gif
Pvz., jei 2008 m. vienas is tevu dirbo visus metus, kitas ne, ar PNPD t.y. 32 Lt i menesi galima tam dirbanciam pritaikyti?

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 03 17, 19:06)
Mano nuomone  MNPD jums yra 5640, taip kad turetu buti sugrazintas visas sumoketas GPM

aciu 4u.gif gal dar yra kokiu nuomoniu ax.gif ar bent jau kas galetu patvirtinti kad tikrai taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 03 17, 18:34)
Laba diena.
Gal kuri mamyte atrasys ax.gif
Pvz., jei 2008 m. vienas is tevu dirbo visus metus, kitas ne, ar PNPD t.y. 32 Lt i menesi galima tam dirbanciam pritaikyti?

Aciu smile.gif

taip, galima deklaruojant 2008 m. dirbusiojo pajamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 17 kovo 2010 - 19:10
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

žiūriu diskusijos apie deklaravimą vyksta pilnu tempu... Sakykit, o jums jau užkrautos prekiminarios deklaracijos? Nes aš savo tikrinu kiekvieną dieną, o ten tik informacija apie 2008 metus g.gif Gal man jau laikas į mokesčius varyt, klausti kame reikalas? Ar dar anksti panikuot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2010 03 18, 09:01)
Sveikutės,

žiūriu diskusijos apie deklaravimą vyksta pilnu tempu... Sakykit, o jums jau užkrautos prekiminarios deklaracijos? Nes aš savo tikrinu kiekvieną dieną, o ten tik informacija apie 2008 metus  g.gif  Gal man jau laikas į mokesčius varyt, klausti kame reikalas? Ar dar anksti panikuot? unsure.gif

nesuformuotos dar deklaracijos, zada, kad sia savaite bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2010 03 18, 09:01)
Sveikutės,

žiūriu diskusijos apie deklaravimą vyksta pilnu tempu... Sakykit, o jums jau užkrautos prekiminarios deklaracijos? Nes aš savo tikrinu kiekvieną dieną, o ten tik informacija apie 2008 metus  g.gif  Gal man jau laikas į mokesčius varyt, klausti kame reikalas? Ar dar anksti panikuot? unsure.gif

Nėra ir pas mane dar.......
Atsakyti
Skambijau i VMI, sake preliminarios bus sios savaites pabaigoje arba kitos pradzioje g.gif Bandom laukti unsure.gif
Atsakyti
Ne nu akivaizdus VMI tyčiojimasis iš žmonių. doh.gif
Atsakyti