Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(inore @ 2005 07 17, 19:55)
Na viską perskaičiau ir pamasčiau pas mane taip ir buvo, tik žmonių šiek tiek mažiau tongue.gif  biggrin.gif

Na, man tokios vestuves depresija ivarytu tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2005 08 27, 12:47)
Skaiciau skaiciau ir nusprendziau papostringauti smile.gif  Na tikrai neisivaizduoju kaip vestuves pakelti uz 5000lt. na niekaip cia nesusidelioja g.gif Nesenai buvau vestuvese(pamerge), jaunuju apredai kainavo minimaliai(taip sake), masinos pabroliu ir viskas taip paprastai, be fejeverku ar ko... ir tai netoli 10000 blink.gif

Jei nueisite dviese ketvirtadienį į Rotušę tik susirašyti, o po visko su liudininkais į kavinę vakarienės, tai ir 1000 Lt nereikės biggrin.gif

O šiaip manau kiekvienas pagal skonį, išgales, norus, svajones ir t.t.
Juk PVZ.: vieni gražius ir sau patinkančius žiedus randa už 200 Lt, kiti ir porą tūkstančių nepagaili, tai manau skirtumas yra. Dar jei viską visur papigiai susiveiki, tai iš viso tik bujok thumbup.gif Tad man nieko nuostabaus, kad žmonės sugeba už 5000 Lt iškelti vestuves.
Atsakyti
Mes planuojame sau vestuves už 5000 Lt. tongue.gif Vestuves praktiškai keliame sau ir kviečiame pačius artimiausius žmones bei draugus pasidžiaugti kartu su mumis, pasilinksminti. Žinoma, dabar matau, kad į tuos 5000 Lt gal nelabai ir sutilpsime. Išleisime iki 6000,00 Lt. Manau išleisime tiek, kiek galime išleisti, pagal savo galimybes.. Juk planuodamas kažko atsisakai, kažką pakoreguoji, kažkokių savo svajonių neatsisakai..
Dovanų nesitikiu. Kas galės, tas dovanos, kas neturės dovanai - nereiks. Svarbu, kad atvažiuotų, sudalyvautų ir pabūtų kartu su mumis tą iškilmingą dieną. thumbup.gif
Idomu kaip gali atsipirkti vestuvės kai kvieti savo draugus džiaugtis kartu su tavimi? Juk ne dėl dovanų keliamos vestuvės biggrin.gif
Atsakyti
O aš žinau tokį atvejį, kai svečiams buvo pasakyta kiek turi būti vokelyje (beje, ne lietuviška valiuta), o jei neturi - neik. Tai vestuvės ne tik atsipirko, o dar ir pelną davė.
Baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 29, 15:43)
O aš žinau tokį atvejį, kai svečiams buvo pasakyta kiek turi būti vokelyje (beje, ne lietuviška valiuta), o jei neturi - neik. Tai vestuvės ne tik atsipirko, o dar ir pelną davė.
Baisu  doh.gif


Na tikrai kazkokia nesamone blink.gif Svecio vietoje as is principo i tokias vestuves neeiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 29, 14:43)
O aš žinau tokį atvejį, kai svečiams buvo pasakyta kiek turi būti vokelyje (beje, ne lietuviška valiuta), o jei neturi - neik. Tai vestuvės ne tik atsipirko, o dar ir pelną davė.
Baisu  doh.gif



nu jo visokiu buna.. AS ir zinau panasu atveji, kai jaunoji mazdaug paprase teliko, tik liepe pigaus nepirkt, nei jei "sudas" tai geriau jokio doh.gif
Atsakyti
Žinoma, kad vestuves neatsiperka, ne del to jas ir dabrai.

Keista kai cia atpazysti save, labai jau gerai pas mus VBS (viena boba sake )dirba. Visu pirma, brangi Aistule, nebuvai, nezinai, tai geriau nekalbek, tiksliau nerasyk. O jai jau pulkas sugalvojo pirkt televizoriu tai geriau jau dasidet ir ziuret per toki koki nori smile.gif
Atsakyti
ziuriu pagal apklausa yra tokiu, kuriems vestuves atsipirko. jauciu sveciai juos keike...
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2005 08 31, 16:36)
ziuriu pagal apklausa yra tokiu, kuriems vestuves atsipirko. jauciu sveciai juos keike...

Kodel keike? Ir as zinau atveji, kai jaunavedziams vestuves atsipirko - tiesiog viska pigiai susiorganizavo, o sveciu buvo daug ir geras dovanas atnese
Atsakyti
nu musiskiu dar nebuvo, bet as zinau, kad jos jau atsipirko, vien tai kiek teveliai ir seneliai dovanos, o sveciu tai nezinau. tai manyciau sveciai musu nekeiks, kvietem ne tam, kad atsipirktu ar neatsipirktu ir tikrai niekam nesakem kiek ko dovanot, kaip nores taip darys, gali ir tusciom ateit, savrbu ateitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 09 01, 11:49)
nu musiskiu dar nebuvo, bet as zinau, kad jos jau atsipirko, vien tai kiek teveliai ir seneliai dovanos, o sveciu tai nezinau. tai manyciau sveciai musu nekeiks, kvietem ne tam, kad atsipirktu ar neatsipirktu ir tikrai niekam nesakem kiek ko dovanot, kaip nores taip darys, gali ir tusciom ateit, savrbu ateitu  smile.gif

mūsiškės neatsipirko schmoll.gif ... bet juk ne tam jos buvo daromos... Vis gi ne suneštinis balius... Mūsų svečiai tokie pat jauni, neapžėlę pinigais žmogučiai, kaip ir mes... taigi... svarbu, kad buvo visiems gera biggrin.gif O kam atsiperka,- tai valio.
Atsakyti
mums ir toli gražu iki westuwių atsipirkimo, išleidom 8 tūkstančius, na o prodowanojo netoli 2 tūkst dar + kelios dowanos, nors išėjo į naidą nusipirkom miegamojo komlpektą, dabar turėsim kur miegot normaliai.nors westuwių nedarėm wien tam kad atsipirktų, swarbiausia kad šwentė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti