Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
tongue.gif Pakartosiu dar karta ,,,cia tik apklausa,,, wub.gif ir nereikia man to pritaikiti mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
Perskaicius supratau, ka reiskia GEROS vestuves:
1. Brangios (tiesa, geresnes laabai brangios).
2.Apie 50 zmoniu g.gif
3. Trys karsti (cia kad zmones is bado nenumirtu thumbup.gif ).Pageidautina, kad po vestuviu stalai dar luztu nuo maisto rolleyes.gif .
3.Daug alkoholio.
4. Operatorius, fotografas(pageidautina ir koorespondentas wink.gif )
5. Svente tuksta 2-3 dienas.
6.Daug zaidimu.
7.Muzikantai (su jais visada laabai smagu. Pasnasiai, kaip ir smagu zaisti zaidimus biggrin.gif )
8.Pirsliai ir su sakociais, ir suriais, ir niekad nesikartojanciomis kalbomis wink.gif
9.(gal ka ir uzmirsau, pridurkit)


p.s.dovanos - nereiksminga,nes vistiek tookios vestuves neatsipirks wink.gif
Atsakyti
As suvalkiete, jei ka, bet niekada negalvojau ar vestuves atsipirks. Ir manau, kd mano vestuves bus geros biggrin.gif ir be 50 zmoniu, ir be 3 karstu rolleyes.gif
Atsakyti
Mes net minciu neturejom, kad vestuves gali atsipirkti... juk ne del to jas kelem - o DEL SAVES. kadangi uz beveik viska mokejomes patys, teveliai neisgalejo labai daug prisideti, tai ir priekaistu, kaip ka leidziam, nebuvo... visi lengvai pakraupo, kai suzinojo mano sukneles kaina (1400 lt), bet kadangi tai buvo mano pinigai, niekas man nieko neprikiso. o del tos sukneles ne sekunde nesigailejau - ir atrodziau thumbup.gif . taip pat visi pasiurpo, kai mums prireike limuzino, bet velgi - uz ji patys ir susimokejom... zodziu, mano vestuves, galiu drasiai teigti, buvo mano SVAJONIU vestuves, tokios, apie kokias mes abu su vyru svajojome. baliu darem nedideli - 25 zmoniu, ir ta pati be giminiu (tik tevai, aisku), nes nutarem, kad pradejus kviestu gimines sarasas bus minimum 80, ko mes nenorejom. Tad atsventeme draugu buryje, liuksovai, tikrai atsimenu ta diena kaip SVENTE. viska sudejus - auto, drabuzius, baliu, nakvyne, ziedus ir t.t., mums kainavo apie 10000lt. nesigailiu nei vieno isleisto lito clap.gif
Atsakyti
Aš manau, kad neatsipirx ir negali atsipirkti.
Na bet aš viską rašau kiek kam išleidau ir būtinai jums pranešiu išvadas po liepos 10 dienos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2004 05 13, 23:42)
Perskaicius supratau, ka reiskia GEROS vestuves:
1. Brangios (tiesa, geresnes laabai brangios).
2.Apie 50 zmoniu g.gif
3. Trys karsti (cia kad zmones is bado nenumirtu thumbup.gif ).Pageidautina, kad po vestuviu stalai dar luztu nuo maisto rolleyes.gif .
3.Daug alkoholio.
4. Operatorius, fotografas(pageidautina ir koorespondentas wink.gif )
5. Svente tuksta 2-3 dienas.
6.Daug zaidimu.
7.Muzikantai (su jais visada laabai smagu. Pasnasiai, kaip ir smagu zaisti zaidimus biggrin.gif )
8.Pirsliai ir su sakociais, ir suriais, ir niekad nesikartojanciomis kalbomis wink.gif
9.(gal ka ir uzmirsau, pridurkit)
p.s.dovanos - nereiksminga,nes vistiek tookios vestuves neatsipirks wink.gif

Na viską perskaičiau ir pamasčiau pas mane taip ir buvo, tik žmonių šiek tiek mažiau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, mums tai jau tikrai neatsipirks, bet ne del to juk darome. Norint, kad atsipirktu reikia paprasyti, kad sveciai surengtu vestuves ir dar dovanu atnestu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gal tada ir atsipirks.

Bukita laimingos tekedamos ir negalvokit atsipirks ar ne. Jei gerai sutarsit su savo vyrais ilag amzeli, tai manau, kad jos atsipirks keleriopai, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2005 07 17, 21:48)
Na, mums tai jau tikrai neatsipirks, bet ne del to juk darome. Norint, kad atsipirktu reikia paprasyti, kad sveciai surengtu vestuves ir dar dovanu atnestu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Gal tada ir atsipirks.

Bukita laimingos tekedamos ir negalvokit atsipirks ar ne. Jei gerai sutarsit su savo vyrais ilag amzeli, tai manau, kad jos atsipirks keleriopai, ar ne? mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Pritariu, tikrai jei gyvenime seksis gyventi laimingai su vyru, tai tikrai atsipirks keleriopai. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu koks cia dar atsipirkimas, man tai net ne i galva blink.gif Nepritariu nuomonei, kad jei negali ideti i vokeli ispudinga suma pinigu, nusipirkti naujos suknleles, tada visai neik. Mes kvieciams tik draugus, ir tevus, ir dar vienus vyresnius. Visi jauni nera kazkokie turtuoliai kaip ir mes, dauguma tik ka sukure seimas, as net negalvoju ka jie man padovanos, man svarbiausia, kad tik ateitu. Kazkaip pas mus priprasta, jei neturi kuo apsirengti ir pasididziuoti, tada neini blink.gif tikri draugai manau taip negalvoja, o man is draugu tikrai nereikia ispudingu voku ar dovanu, man svarbiausia, kad butu visiems liuks nuotaika thumbup.gif Mes vestuves darome sau, tai musu svente ir vsio mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums tai atsipirks nebent linksmumu nes abejoju kas sveciai padovanotu daugiau ne 10000lt g.gif
Atsakyti
Net minties nekilo ruošiant vestuves apie jų atsipirkimą. schmoll.gif schmoll.gif
Čia gi mūsų šventė. Mūsų artimieji ir draugai. Norėjau kad visiems būtų linksma ir smagu.Juk ne dėl dovanų darėm vestuves. Aišku, prisipažįstu, smagu dovanas gaut.
Jei nori kad atsipirktų, padaryk pikniką gamtoj, prikepk dešrelių turguj, prikviesk svečių pulką, pateik dovanų sąrašą arba pasakyk kad grynais duotų, nepamiršk pasakyt, kad kiekvienas atsineša tiek kiek pats išgeria, dar visas drauges sukviesk į pamerges, jos vis tiek po tortą atsineš, nereiks saldumynų pirkt, turėsi ką lauktuvių įdėt ir ką bendradarbiams į darbą nunešt .na tai turėtu atsipirkt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau ir nusprendziau papostringauti smile.gif Na tikrai neisivaizduoju kaip vestuves pakelti uz 5000lt. na niekaip cia nesusidelioja g.gif Nesenai buvau vestuvese(pamerge), jaunuju apredai kainavo minimaliai(taip sake), masinos pabroliu ir viskas taip paprastai, be fejeverku ar ko... ir tai netoli 10000 blink.gif
Manau, dovanos yra svarbu... Niekas nekalba apie prabangias. Vis tik cia didele svente, o kviestiniai sveciai patys artimiausi. Gimtadienio proga savo brangius zmones sveikiname, tai tuo labiau,kai vestuves...... smile.gif

Atsakyti