Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mums tai "neatsipirko" vestuves... jei teisingai suprantu ka turit omeny...
kadangi sveciai buvo daugiausia draugai, tai savaime suprantama, kad jie po tukstanti nesunesh... jei butume noreje, kad "atsipirktu" butume kviete visokias turtingas tetas, dedes, mazai pazistamus giminaicius... bet to tikrai nenorejom...
mums pasiseke tuo, kad tevai puse sumos mums dave, kita puse pavyko kazkaip susitaupyti...
o viskas kainavo apie 12 tukst. + 6 tukst. vestuvine kelione...
Atsakyti
As nesuprantu, visi kaip susitare tvirtina, kad vestuves neatsiperka. Gal ir neatsiperka 100 proc., bet kazkiek gi surinote slamanciu wink.gif . Negi nei tukstantuko? Ne? Tada man keista, kad zmones i vestuves eina kaip i gimtadieni. Nepasakyciau, kad pas mus tu pinigeliu per krastus, bet jei jau esame pakviesti i vestuves, tai stengiames is paskutiniuju. Ne tik graziai atrodyti (vakarine suknia, naujas kostiumas, nenaminis makiazas ir sukuosena), bet svarbiausia padoriai ideti i vokeli. Juk zmonems vestuves!!!!!! Reikia ir juos suprasti - islaidos ir vienintele tooookia gyvenimo svente. Tad pagerbkime besituokiancius!

P.S. O jei kartais cediji draugams tokia proga, tai neik i vestuves is viso.
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 07, 13:41)


P.S. O jei kartais cediji draugams tokia proga, tai neik i vestuves is viso.

Siulau ant pakvietimu shia fraze ir irashyti ... smile.gif tada vestuves maziau kainuos... tereikes patiems jauniesiems kur nors pavalgyti ir viskas:)
Papildyta @ [mergetime]1083931547[/mergetime]
O kazkiet tai aishkuy, kad grizta, tik ne tiek daug, kad sakytum, jog "gerbia draugus:)))))
ish mano patirties: draugai ir jaunos poros ideda 100 Lt nuo dvieju dazniausiai, bet juos galima suprasti, ypac jei studentai ar neseniai dirbantys... plius gi mergoms dar tiek pat kainuoja shukuosena ir makiazas, jau nekalbant apie suknele... taigi susidaro ne taip ir mazai...

artimesnes poros ar vyresni giminaiciai nuo galvos po 100 duoda...

krikshtotevai, tikros, tetos dedes dar daugiau kaip kam pagal kishene...

na teveliams aishku brangiausiai ta shvente atsieina:)
tai vat - galit ir pasiskaiciuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Meg @ 2004 05 07, 14:02)
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 07, 13:41)


P.S. O jei kartais cediji draugams tokia proga, tai neik i vestuves is viso.

Siulau ant pakvietimu shia fraze ir irashyti ... smile.gif tada vestuves maziau kainuos... tereikes patiems jauniesiems kur nors pavalgyti ir viskas:)
Papildyta @ [mergetime]1083931547[[b]*Atėnė rgetime] [/b]
O kazkiet tai aishkuy, kad grizta, tik ne tiek daug, kad sakytum, jog "gerbia draugus:)))))
ish mano patirties: draugai ir jaunos poros ideda 100 Lt nuo dvieju dazniausiai, bet juos galima suprasti, ypac jei studentai ar neseniai dirbantys... plius gi mergoms dar tiek pat kainuoja shukuosena ir makiazas, jau nekalbant apie suknele... taigi susidaro ne taip ir mazai...

artimesnes poros ar vyresni giminaiciai nuo galvos po 100 duoda...

krikshtotevai, tikros, tetos dedes dar daugiau kaip kam pagal kishene...

na teveliams aishku brangiausiai ta shvente atsieina:)
tai vat - galit ir pasiskaiciuoti smile.gif

Nu jooooo. Bet lazda turi du galus - tie, kurie atsisako vyresniu giminaiciu, o kviecia tik draugus, surenka maziau, o tie, kurie pakviecia ir gimines ir draugus, uz vestuves moka daugiau, bet daugiau ir surenka. Zodziu, daugiau zmoniu - daugiau doleriu laugh.gif
Atsakyti
Čia ne į temą, bet dėl tų taupumų pasakysiu turėjau tokią draugę labai skūpi, o buvo šiaip l. gera draugė. Buvo mano 25 metų didžiulis jubiliejus kaip mano vestuvės tokio pat dydžio aš ir karštą užsakinėjau na buvo priruošta tikrai.
Tai Jūs įsivaizduokit aš balių negailėjau pasidaryti, o ji pagailėjo pinigų 100% garantuoju ir todėl neatvažiavo o žinot kodėl, o todėl, kad iki manęs būtų reikėję atvažiuoti Taksi, na ji taip manė, nes gyvenu ne visai Vilniuje o priemiestyje Avižieniuose.

O ištikrųjų mes po to jau nusprendėm, kad vyras svečius iš Vilniaus parvęš ir nuvęš atgal.

Balius tikrai neatsipirko, bet turiu super daug suvienyrų kuriuos ir prašiau dovanoti ir ant ko labiausiai pinigų gaila o labai juos mėgstu. Ir dar + praradau draugę nes nuo to kartop atsisakiau su ja bendrauti.
Atsakyti
QUOTE (Dorata @ 2004 05 07, 14:20)
Čia ne į temą, bet dėl tų taupumų pasakysiu turėjau tokią draugę labai skūpi, o buvo šiaip l. gera draugė. Buvo mano 25 metų didžiulis jubiliejus kaip mano vestuvės tokio pat dydžio aš ir karštą užsakinėjau na buvo priruošta tikrai.
Tai Jūs įsivaizduokit aš balių negailėjau pasidaryti, o ji pagailėjo pinigų 100% garantuoju ir todėl neatvažiavo o žinot kodėl, o todėl, kad iki manęs būtų reikėję atvažiuoti Taksi, na ji taip manė, nes gyvenu ne visai Vilniuje o priemiestyje Avižieniuose.

O ištikrųjų mes po to jau nusprendėm, kad vyras svečius iš Vilniaus parvęš ir nuvęš atgal.

Balius tikrai neatsipirko, bet turiu super daug suvienyrų kuriuos ir prašiau dovanoti ir ant ko labiausiai pinigų gaila o labai juos mėgstu. Ir dar + praradau draugę nes nuo to kartop atsisakiau su ja bendrauti.

Bent jau draugus galima atsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
jai nori kad atsipirktu tai visai nedaryk.
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 07, 14:22)

Bent jau draugus galima atsirinkt biggrin.gif

Jo va dėl to tai atsipirko rolleyes.gif
O kita į vestuves neatvažiavo rolleyes.gif Bet jos vyras toks durnas, kad tingiu net pasakot, svarbiausia, kad ji jau buvo suknę nusipirkus na pasiruošus tai su ja bendrauju. clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorata: 07 gegužės 2004 - 14:27
Jo ,,dorata,,man tai su drauge panasiai buvo huh.gif Rysius as palaikau iki siol ,bet arteja ir jos gimtadienis wink.gif
Atsakyti
Mes pernai darem vestuves,tikrai neatsipirko,bet buvo labai smagu yra ka atsiminti.Ir visai nesigailim biggrin.gif
Atsakyti
Nezhinojau, kad viena ispudingiausiu dienu- laime , dzhiaugsmas, pirmieji zhingsniai i kitoki gyvenima kartu su mylimu zhmogum- privalo atsipirkti. Cia turbut suvalkieciu skyrelis. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 09 gegužės 2004 - 16:29
Nu dar tokio biznio nežinojau - vestuvės.... Mat jos turi atsipirkti pasirodo... O gal autorė turėjo omeny, ar dovanas pavertus į litus, ar bus pusiausvyra? biggrin.gif . Dovanotam arkliui į dantis juk nežiūrima. biggrin.gif
Atsakyti