Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(juraga @ 2010 07 29, 15:38)
Tai kam tas vestuves daryt, cirkas kažkoks... Jei po to aptarinėji, kad ta ar ta padla draugė, taip išsipustė, kad net už nuotaka gražiau atrodė, o va, ant dovanos užspaudė...



Cia jau jus interpretavot kaip norejot del padlos.. nieks taip nevadina mirksiukas.gif nereik perdet.. biggrin.gif o kad pyksta, jei pamerge issipusto, tai normalu.. jaunoji ta diena nori but graziausia..
Papildyta:
QUOTE(juraga @ 2010 07 29, 15:38)
O ko tu iš jos nori?
Tau anyta vyra užaugino, tai tu jai turėtum nuoširdų ačių per savo vestuves padovanot...



lotuliukas.gif lotuliukas.gif o poto, kai jis prades perst prie stalo ir duot i liuli tai tada anytai reik duot i aki, kad toki uzaugino.. lotuliukas.gif neduok dieve..
Papildyta:
QUOTE(Lithium @ 2010 07 29, 19:44)
man tai keista kai taip sumaterialinama...nu suprantu, vestuvės brangus reikalas ir be materialumo neapseisi. manau keliant balių reikia pagalvot, kiek negaila ant vieno žmogaus išleist, kad nereiktų paskui purkštaut va tiek išleidau, o atėjo išsipuošus  (o nepagalvoja, gal ta suknelė nebe pirmą kartą dėvima ar iš draugės skolinta, o makiažą gal irgi pati puikiausiai moka pasidaryt, o šukuoseną gal draugė padarė) ir mažai atnešė.



Tai jei taip buna tai tada viskas ok.. nieks gi nepyks, kad zmogus moka pigiai prasisukt ir atrodyt graziai.. bet mes kalbam, kad pikta, jei pamerge isleidzia bele kiek ant savo grozio neskaiciuojant lt, o ant dovanos jauniesiems gaili.. nes logika tokia, kad ,, as jau cia savaime, kad einu turiu but dovana'' nu sorry.. nieks juk nevercia.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 29 liepos 2010 - 19:05
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 20:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o poto, kai jis prades perst prie stalo ir duot i liuli tai tada anytai reik duot i aki, kad toki uzaugino.. lotuliukas.gif neduok dieve..

Tai ar su vyrais tuokiatė, ar su pašlemėkais?
Jei jau preiš santuoką svarstyti, kad gausiu į akį, tokiu atveju, gal reiktų nuo tokio žingsnio susilaikyt...
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 20:07)
bet mes kalbam, kad pikta, jei pamerge isleidzia bele kiek ant savo grozio neskaiciuojant lt, o ant dovanos jauniesiems gaili.. nes logika tokia, kad ,, as jau cia savaime, kad einu turiu but dovana'' nu sorry.. nieks juk nevercia.. doh.gif

O ką, pamergės santuokai pažymėti privalomos?
Pačios norit karnavalo, o paskui pykstat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 30 liepos 2010 - 06:38
QUOTE(juraga @ 2010 07 30, 07:37)
Tai ar su vyrais tuokiatė, ar su pašlemėkais?
Jei jau preiš santuoką svarstyti, kad gausiu į akį, tokiu atveju, gal reiktų nuo tokio žingsnio susilaikyt...
O ką, pamergės santuokai pažymėti privalomos?
Pačios norit karnavalo, o paskui pykstat...



Nematau prasmes toliau diskutuot sia tema.. piktas jus zmogus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 30 liepos 2010 - 12:30
oi kokia idomi tema bigsmile.gif kai as tekejau tai dovanu atnesdavo koki patalynes komplekta, indus, taures ir vsio, apie pinigus niekas nei negalvojo tai ir vestuves tikrai neatsipirkdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 13:22)
Nematau prasmes toliau diskutuot sia tema.. piktas jus zmogus 4u.gif

Ne, as nesu piktas zmogus.
Bet tu man atsakyk, ar ne piktumas, kviesti artimus zmones (na tikiuosi, kad sirdziai mielus, o ne is isskaiciavimo), ir po to lieti nuoskauda, kad per pigia dovana atnese- tipo, per pigiai ivertino...

Pusesere isteka, pakviete i vestuves, cia paskaiciau ir dabar bijau, kad per pigiai ivertinsiu arba per daug pasipuosiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 30 liepos 2010 - 18:27
QUOTE(juraga @ 2010 07 30, 19:00)
Ne, as nesu piktas zmogus.
Bet tu man atsakyk, ar ne piktumas, kviesti artimus zmones (na tikiuosi, kad sirdziai mielus, o ne is isskaiciavimo), ir po to lieti nuoskauda, kad per pigia dovana atnese- tipo, per pigiai ivertino...
Pusesere isteka, pakviete i vestuves, cia paskaiciau ir dabar bijau, kad per pigiai ivertinsiu arba per daug pasipuosiu...



4u.gif
Na as taip nesakiau.. nes zinau, kad visi kas buvo mano vestuvese dovana dare is sirdies.. ir kas kiek galejo, tas tiek skyre.. o turiu galvoj tokius zmones, kurie piktybiski sako: geriau jau skyrsiu belekiek savo groziui, o jaunuju dovana tai nera taip svarbu.. uzteks, kad as jau einu i tas vestuves.. tokie zmones mane biesina, nes taip nereiktu galvot smile.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif prisipuost per daug nereiktu.. man is vis kyla toks klausimas: jus moteris? 4u.gif Nes jei taip, tai neturetu kilt klausimu, kodel jaunoji nori but graziausia vestuviu diena.. ir kodel ner grazu ja uzgost pamergei, pasidariusiai torta ant galvos ir uzsidejusiai ciut ne vestuvine suknele.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 20:34)
prisipuost per daug nereiktu.. man is vis kyla toks klausimas: jus moteris?  4u.gif Nes jei taip, tai neturetu kilt klausimu, kodel jaunoji nori but graziausia vestuviu diena.. ir kodel ner grazu ja uzgost pamergei, pasidariusiai torta ant galvos ir uzsidejusiai ciut ne vestuvine suknele..  4u.gif

Betgi tortas ant galvos ir pustos maskaradines suknios- cia labai negrazu...
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 07 30, 20:40)
Betgi tortas ant galvos ir pustos maskaradines suknios- cia labai negrazu...



Del sito nesigincysiu.. nes ir man negrazu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif as tik pvz pateikiau.. seip baigiant diskusija noriu pasakyt tik tiek, nepatinka man, o tiksliau net nepasivercia liezuvis pasakyt tuos zodzius: ar atsipirko vestuves.. juk mes (bent jau mes biggrin.gif ) ju nedarom tam, kad jos atsipirktu.. nes cia kazkoks verslo planas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 11:35)
Bet teisingai zmogus sako.. ant spakliaus, sukuosenos ir t.t gali isleis simtus, o dovana ne toks jau svarbus dalykas.. o ar pamerges grozis svarbus dalykas? Svarbiausia vestuvese yra jaunieji.. tai jau geriau paciai susitvarkyt pagal galimybes, o skirt tuos pinigelius jaunuju gyvenimo pradziai.. nes isleidzia 500lt ant visokiu dalyku ir poto verkia, kad ner lt dovanai.. tai palaukit, jaunieji irgi isleidzia daug lt tam kad butu smagu sveciams.. tai kas butu jei jaunieji sukistu visus lt i grozi, o sventeje patiektu savo keptus karbonadus po 5lt.. trb nebutu sveciai labai laimingi smile.gif as tik norejau pasakyt, kad viska darom pagal galimybes.. jei pamerge tarkim gali sau leist skirt 500lt groziui: makiazui, sukuosenai, nagam ir t.t tai tada neturi but problemu ir del dovanos smile.gif nes kitu atveju biski juokingai man atrodo..
Bet snekant apie tema, tai man nepatinka klausimas ar atsiperka vestuves.. jei zmones daro jas tik kad atsipirktu tai sorry.. kas kiek gali tas tiek nesa.. man svarbiau, kad artimi zm salia smile.gif


drinks_cheers.gif kazkaip cia tas klausimas toks truputi savanaudiskas smile.gif vestuves toks dalykas, kad atsipirkti neturi smile.gif bet mes per savo vestuves pinigeliu gavom daugiau nei puse sumos isleistos vestuvems. tai mums realiai tos vestuves ne taip ir brangiai isejo lotuliukas.gif bet cia del to, kad buvo apie 35 zmones ir atnese tikrai nemazus pinigelius smile.gif nes tarkim mano tevai ir vyro tevai dovanojo po 1000lt. o kur dar mano teveliai mums i buiti supirko visa nauja buitine technika wub.gif o kas del pulko atnestu pinigeliu, tai tikrai nemazai dejo i vekelius, kazkaip mums patiems buvo didele nuostaba, nes kai kurie is ju kaip ir nedirbantys buvo unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 07 29, 10:26)
Vistik kažkoks absurdas tos vestuvės....

Toks jausmas, kad senmergė užsuko išsilieti..

QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 13:22)
Nematau prasmes toliau diskutuot sia tema.. piktas jus zmogus 4u.gif

drinks_cheers.gif

ir pritariu jūsų išsakytai nuomonei.
Atsakyti
O tai kiek yra NORMALU dėt į vokelį? Kad negražu rengtis tortine suknia ir su bankuchenu ant galvos ateit į vestuves, tai čia savaime suprantamas dalykas. Bet ta suma paskaičius jūsų aršias diskusijas pasidarė įdomi. O kiek yra gerai? Ta prasme eina du jauni žmonės, neženoti į poras. Tai kiek dėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 07 31, 23:49)
O tai kiek yra NORMALU dėt į vokelį? Kad negražu rengtis tortine suknia ir su bankuchenu ant galvos ateit į vestuves, tai čia savaime suprantamas dalykas. Bet ta suma paskaičius jūsų aršias diskusijas pasidarė įdomi. O kiek yra gerai? Ta prasme eina du jauni žmonės, neženoti į poras. Tai kiek dėt?  smile.gif



Zinokit labai skirtingas supratimas del sito reikalo pas daug ka.. pvz mes dabar eisim i poras, as darbo neturiu.. tai tikrai nedesim ten 300lt.. gal net 200 ne unsure.gif ziuresim pagal galimybes.. pvz pas mus kiek ejo i poras, as dziaugiuosi, kad sutiko su musu pageidavimais del rubu pvz, ir man to uzteko.. o i vokeli dejo kas kiek galejo.. kas 200lt nuo poros, kas 100lt.. smile.gif manau tokios kaip stavkes negali but.. nuo daug ir priklauso: ar dirbantys zmones ir is vis kiek zmones gauna.. jei gauna kiekvienas po 3000lt, tai automatiskai ir ides trb daugiau..
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 07 31, 22:15)
ir pritariu jūsų išsakytai nuomonei.



Labai malonu 4u.gif
Atsakyti