Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes nusprendeme nedaryti baliaus, o tik keliu valandu pasibuvima su sampanu, uzkandziais ir torciuku po ceremonijos baznycioje; vakariene tik su abieju tevais. Toks sprendimas buvo priimtas del to, kad nenorejom skaiciuot ar apsimokes ar ne. Kai zmognes kvieciame tik i ceremonija, neipareigojam ju dovanoti brangias dovanas, tada lieka vietos nuosirdziam pabendravimui, pasibuvimui.
Galiu pasakyti ir is svecio pozicijos, jog kvietimas i dideles vestuves savotiskai ipareigoja islaidoms... o tai jau papildomas galvos skausmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MisIndependent @ 2010 06 07, 22:33)
O pati, budama jaunoji, tikrai nemastau kad sveciai turi apsimoketi, nes pvz, kuo jie dabar kalti, kad as noriu svesti DOMM restorane o ne  paprastoje kaimo sodyboje?

drinks_cheers.gif
aš esu beveik įsitikinusi, kad mūsų vestuvės neatsipirks, bet niekada apie tai net nepagalvojau, kad būtų gerai, jog jos atsipirktų.. Man pirmoj vietoj žmogus, o ne pinigai.
Mūsų vestuvės bus mažos, su pačiais artimiausiais, bet tikrai ne pačios kukliausios. Ruošdama šventę aš daugiau galvoju apie svečius, nei apie savo pačios norus, nes noriu kad jie nuoširdžiai pasidžiaugtų už mus tą dieną, kad VISI būtume laimingi tą dieną, kad jiems nebūtų nuobodu, kad jų niekas netąsytų žasti tų žaidimų ir t.t.
Atsakyti
Na mes ne dėl pinigų darėm vestuvės, tad pasakyt, kad atsipirko ar neatsipirko negaliu. Bet pinigų padovanojo beveik dvigubai daugiau negu išleidom. Jeigu jau taip lygint smile.gif

Mes juk darom sau ir kitiems šventes ne dėl atsipirkimo, nors pasitaiko ir tokių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 23 liepos 2010 - 10:41
QUOTE(renatyte.r @ 2010 04 07, 13:23)
Mums vestuvės kaip ir atsipirko. Žiūrint, ką žmonės į atsipirkimą įskaičiuoja, viena draugė sugebėjo ir povestuvinę kelionę įskaičiuoti  doh.gif
Tik nereikia sakyti, kad dovanos visai nerūpi. Nes mane, pvz., labai supykdė pora draugių, kurios tikrai gėdingai mažas sumas atnešė. Tiek stengiesi... tokios dovanos kaip gavimas su šlapiu skuduru per veida... Kad žinočiau, jog neturi iš ko...

O kokia pinigų suma yra "šlapias skuduras per veidą" santuokos paminėjimo su artimaisiais metu?
QUOTE(Skeptikė @ 2010 04 13, 13:53)
Dalyvavau vestuvėse, kur kelios pamergės į vestuves dėjo po 50 Lt. Na man tai irgi nei šiaip nei taip atrodė. Bet realiai pagalvojus, vestuvės kainuoja ne tik jauniesiems: reikia ir suknelę, batelius(...) pirkt, šukuoseną, makiažą, manikiūrą darytis. O dar mergvakario ir transporto išlaidos...  doh.gif Na gal ir negražu taip skaičiuoti, bet.. Man vestuvės kaip pamergei kainavo netoli 900 Lt. Ir tai šukuosena, makiažą dariausi pati...

Vistik kažkoks absurdas tos vestuvės....
QUOTE(renatyte.r @ 2010 04 26, 20:10)
Man, kaip nuotakai, visai nerūpėjo ar jos šukuosena, makiažas, manikiūras kainavo po 100 lt. ar darėsi pati. Man būtų gėda ateiti į vestuves išsipusčiusiai ir atnešti kelis litus. Geriau jau daugiau atnešiu ir susitvarkyčiau pagal galimybes, jei taip spaudžia.

Kaip gerai, kad aš nesu tavo draugė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 29 liepos 2010 - 09:26
QUOTE(juraga @ 2010 07 29, 10:26)
Kaip gerai, kad aš nesu tavo draugė....



Bet teisingai zmogus sako.. ant spakliaus, sukuosenos ir t.t gali isleis simtus, o dovana ne toks jau svarbus dalykas.. o ar pamerges grozis svarbus dalykas? Svarbiausia vestuvese yra jaunieji.. tai jau geriau paciai susitvarkyt pagal galimybes, o skirt tuos pinigelius jaunuju gyvenimo pradziai.. nes isleidzia 500lt ant visokiu dalyku ir poto verkia, kad ner lt dovanai.. tai palaukit, jaunieji irgi isleidzia daug lt tam kad butu smagu sveciams.. tai kas butu jei jaunieji sukistu visus lt i grozi, o sventeje patiektu savo keptus karbonadus po 5lt.. trb nebutu sveciai labai laimingi smile.gif as tik norejau pasakyt, kad viska darom pagal galimybes.. jei pamerge tarkim gali sau leist skirt 500lt groziui: makiazui, sukuosenai, nagam ir t.t tai tada neturi but problemu ir del dovanos smile.gif nes kitu atveju biski juokingai man atrodo..
Bet snekant apie tema, tai man nepatinka klausimas ar atsiperka vestuves.. jei zmones daro jas tik kad atsipirktu tai sorry.. kas kiek gali tas tiek nesa.. man svarbiau, kad artimi zm salia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 29 liepos 2010 - 09:38
neatsipirko, net negalvojau, kad turetu g.gif
Tik labai nuliudino faktas, kad dovanu 0, praejo 4m tik dabar susimasciau ka pvz anyta padovanojo net vyro paklausiau, kaip isaiskejo puokste geliu, ar tai normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2010 07 29, 10:41)
Tik labai nuliudino faktas, kad dovanu 0, praejo 4m tik dabar susimasciau ka pvz anyta padovanojo net vyro paklausiau, kaip isaiskejo puokste geliu, ar tai normalu  g.gif



Priklauso nuo keliu dalyku.. gal ji pvz labai prisidejo prie jusu vestuviu finansiskai.. tai tada manau normalu 4u.gif o jei ne, tai trb nlb..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 12:18)
Priklauso nuo keliu dalyku.. gal ji pvz labai prisidejo prie jusu vestuviu finansiskai.. tai tada manau normalu 4u.gif o jei ne, tai trb nlb..

prisidejimo 0, patys viska ir uz savo pinigus organizavom ir pirkom, nei jo gimines nei jo mama ir brolis verysad.gif is mano puses gimines ir drauge dovana iteike, kuria iki siol naudojames, nors dovana ne arkli kainavo, bet tikrai malonu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2010 07 29, 12:28)
prisidejimo 0, patys viska ir uz savo pinigus organizavom ir pirkom, nei jo gimines nei jo mama ir brolis  verysad.gif is mano puses gimines ir drauge dovana iteike, kuria iki siol naudojames, nors dovana ne arkli kainavo, bet tikrai malonu  wub.gif



Tai gal tada tokiu budu norejo parodyt nepritarima jusu vestuvem..ar gerai sutariat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 10:35)
Bet snekant apie tema, tai man nepatinka klausimas ar atsiperka vestuves.. jei zmones daro jas tik kad atsipirktu tai sorry.. kas kiek gali tas tiek nesa.. man svarbiau, kad artimi zm salia smile.gif

Tai kam tas vestuves daryt, cirkas kažkoks... Jei po to aptarinėji, kad ta ar ta padla draugė, taip išsipustė, kad net už nuotaka gražiau atrodė, o va, ant dovanos užspaudė...
Papildyta:
QUOTE(blumchen @ 2010 07 29, 10:41)
neatsipirko, net negalvojau, kad turetu  g.gif
Tik labai nuliudino faktas, kad dovanu 0, praejo 4m tik dabar susimasciau ka pvz anyta padovanojo net vyro paklausiau, kaip isaiskejo puokste geliu, ar tai normalu  g.gif

O ko tu iš jos nori?
Tau anyta vyra užaugino, tai tu jai turėtum nuoširdų ačių per savo vestuves padovanot...
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2010 07 29, 16:38)
Tai kam tas vestuves daryt, cirkas kažkoks... Jei po to aptarinėji, kad ta ar ta padla draugė, taip išsipustė, kad net už nuotaka gražiau atrodė, o va, ant dovanos užspaudė...
Papildyta:

O ko tu iš jos nori?
Tau anyta vyra užaugino, tai tu jai turėtum nuoširdų ačių per savo vestuves padovanot...

Is jos nieko nenoriu, bet atvirai keista, is mano puses dovanos, uzsigeidzia kvepalu kuriu niekur parduotuvese nerasi, tai lakstai, ieskai g.gif , o is jos 0 nei per vestuves nei per mano gimtadienius g.gif gal tai labai normalu nezinau
O apie anuko gimtadienius ir kazkokia dovanele jam irgi tyla, neseniai tik susimasciau, kad viskas i vienus vartus unsure.gif
Jei atvirai vyrui neapsisuktu liezuvis jai pasakyti aciu, mociutei, tai tikrai galima pasakyti nuosirdu aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blumchen: 29 liepos 2010 - 14:55
man tai keista kai taip sumaterialinama...nu suprantu, vestuvės brangus reikalas ir be materialumo neapseisi. manau keliant balių reikia pagalvot, kiek negaila ant vieno žmogaus išleist, kad nereiktų paskui purkštaut va tiek išleidau, o atėjo išsipuošus (o nepagalvoja, gal ta suknelė nebe pirmą kartą dėvima ar iš draugės skolinta, o makiažą gal irgi pati puikiausiai moka pasidaryt, o šukuoseną gal draugė padarė) ir mažai atnešė.
Labai gražios vestuvės buvo, kai jaunieji jau kvietime parašė, kad svečiai jiem - didžiausia dovana ir kviečia todėl, kad nori su visais kuriuos kviečia pasidalinti savo džiaugsmu su savo artimiausiais, o šventės eigoje su kiekvienu svečiu paplepėjo, apkabino, išbučiavo, padėkojo, kad esam kartu su jais tokią dieną ie kaip jiem buvo svarbu, kad visi susirinktų..taip buvo labai jauku, šilta ir paliko labai jaukios šventės įspūdį.
Atsakyti