Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Aida @ 2004 05 05, 07:49)
Na nezinau, man tai rodo, dar ir kaip, vienas dalykas yra pamaitinti svecius paprastoje kavinukeje, kur nera nei vietos ir dainuoja neaiskios kilmes muzikantai, pries tai groje tik lenkiskose vestuvese, o visai kas kita, kai sedi jaukioje dideleje gelemis ispuostoje saleje, kur yra sociai vietos sokiams ir zaidimams, turi tikrai gerus muzikantus, gera programa ir t.t. Visa tai kainuoja, ir tikrai nemazai, bet uztai gauni neuzmirstamu ispudziu doze tongue.gif tongue.gif tongue.gif

na, pas mus buvo 50 zmoniu... balaivojom dvi dienas... viso trys karsti... vietos daug, net su miegamaisiai... muzikantai puikus, filmatorius su fotografu - taip pat rekomenduoti... pirsliai normaliai pasiruose... bet mums tokios sumos tikrai nereikejo...
Atsakyti
Bonda ,o is kur tu busi?Ej is Vilniaus tai parekomenduok ir man;)
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 05 05, 13:54)
Bonda ,o is kur tu busi?Ej is Vilniaus tai parekomenduok ir man;)

deja, ne is Vilniaus... bet pvz. maisto kainos tai absoliuciai tokios, kaip ir Vilniuje ar Kaune...
Atsakyti
Mano nuomone, vestuves keliamos ne tam, kad atsipirktu. Tiesiog didele ir grazi svente artimu zmoniu rate. Zinoma, buna ir tokiu, kurie ir is tos dienos nori uzdirbti...
Atsakyti
kas per klausimas. juk vestuves keliamos ne tam, kad susirinkti dovanas. man net mintis tokia nekilo. vestuves tam, kad pasimaivyti pries visus su balta uknele ir pabut dienos karaliene su savo karalium pasonej tongue.gif

man kazkaip keista, kai zmones skaiciuoja kiek dovanu kas atnes, uz koka suma ir pan. labai jau sumaterialeja svente tokiu atveju. mano nuomone net negali buti tokio dalyko atsiperka ar ne. aisku atsiperka- juk tokia laime, dziaugsmas ta diena. o tai yra neikainojama
Atsakyti
Man tai keista, kaip visi uzsipuole zmogu, kuris is savo minciu kontesto istrauke vieninteli “ar atsipirks vestuves?“ ir nutare parasyti i foruma. Ar buvo kur nors pasakyta, kad ”darome vestuves tik tam, kad jos atsipirktu”, arba ”nenoriu tu vestuviu, bet gal dovanu geru atnes” ar pan? Ne? Negi jus manote, kad temos autore nemyli savo berniuko ir nori vestuviu tik is iskaiciavimo? Kad nesvajoja apie didziausia gyvenimo svente? Kad neskrajoja padebesiais? Tiesiog jai kilo vienas naturalus klausimas, o visiems tik knieti pamoralizuoti. Negrazu, mergos, negrazu.
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 06, 13:24)
Man tai keista, kaip visi uzsipuole zmogu, kuris is savo minciu kontesto istrauke vieninteli “ar atsipirks vestuves?“ ir nutare parasyti i foruma. Ar buvo kur nors pasakyta, kad ”darome vestuves tik tam, kad jos atsipirktu”, arba ”nenoriu tu vestuviu, bet gal dovanu geru atnes” ar pan? Ne? Negi jus manote, kad temos autore nemyli savo berniuko ir nori vestuviu tik is iskaiciavimo? Kad nesvajoja apie didziausia gyvenimo svente? Kad neskrajoja padebesiais? Tiesiog jai kilo vienas naturalus klausimas, o visiems tik knieti pamoralizuoti. Negrazu, mergos, negrazu.


Siaip as nemanau, kad cia buvo uzpulta temos autore unsure.gif Paprasciausiai dauguma priejo isvada, kad jei zmogus suka galva, ar atsipirks jam vestuves, tai ju net neverta daryti, nes neatsipirks. Ir tiek! tongue.gif Bent jau as to konkreciai temos autorei tikrai netaikiau. rolleyes.gif
Atsakyti
alc.gif Ir negalvoju ,kad nei viena rasiusi mergyna pries darant vestuves,apie tai nepagalvojo alc.gif
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 05 06, 19:54)
alc.gif Ir negalvoju ,kad nei viena rasiusi mergyna pries darant vestuves,apie tai nepagalvojo alc.gif


Tikrai net nepagalvojau. Nes net netiketina, kad kiekvienas svetys padovanos po 340Lt. blink.gif Dabar tycia paskaiciavau, kiek reiketu, kad vestuves atsipirktu laugh.gif
Atsakyti
As realiste ir visada apie viska galvoju is anksto ,ir kaip yra taip yra ,ir nuo tiesos nepabeggsi;)
Atsakyti

Tai labai puiku thumbup.gif , manau, kad visi daugiau ar maziau viska apgalvojam rolleyes.gif
Atsakyti
Tai vat ,,hereja ,,apie tai as ir kalbu;)Kad pries kaz ka darant mes viska gerai apsvarstome;)Na,,ura,, nieks nieko nedarome;) O jei per daug tu pinigeliu nera ,tai stengiesi kad ir su tai pinigeliais viskas butu labai graziai!!! tongue.gif
Atsakyti