Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nu mes tai darem vestuves sau tai net tokiu minciu neturejom, bet aisku galima daryti vestuves ir viska planuoti tik su tuo tikslu, cia jau kaip kam g.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tai yra labai juokingas klausimas. Na juk kiekvienas daro pagal savo kisene, norus, poreikius ir t.t. Daro svente sau. Ir labai juokingai atrodo jaunavedziai, kurie po vestuviu rankom ploja, valio kiek mums saibikiu primete, visas tusas atsipirko blink.gif
Kai ruosemes vestuvems, skyrem visa demesi pasiruosimui, nebuvo kada apie kazkoki "pelna" galvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Naivu butu ruosti vestuves ir tiketis kadjos atsipirks...net minties nebuvo... schmoll.gif
Atsakyti
mazos gal ir atsiperka, bet nemanau, kad siaip laikais normali tokia svente atsiperka schmoll.gif
Atsakyti
Jei po santuokos ilgai ir laimingai gyvenate, tai atsiperka. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 02 21, 21:17)
Jei po santuokos ilgai ir laimingai gyvenate, tai atsiperka.  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 02 21, 19:17)
Jei po santuokos ilgai ir laimingai gyvenate, tai atsiperka.  lotuliukas.gif


Butent thumbup.gif , man atsipirko su kaupu, gavau nuostabu, mylinti vyra mirksiukas.gif
Atsakyti
Teisingai kazkuri parase, siaip laikais issikelti didesnes vestuves yra tikrai nepigu, tai naivu butu tiketis, kad jos atsipirks, nebent visi kviestieji rinktiniai turintis daug pinigu ir ju negailintis, nors daznai buna kaip faktas, kad kuris ju turi daugiau, padovanos tikrai maziau nei neturintis ju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 02 21, 20:17)
Jei po santuokos ilgai ir laimingai gyvenate, tai atsiperka.  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus apie atsipirkimą nebuvo nei kalbos. Ne dėl to darėme vestuves. Tiesiog bėda tame, kad prieš vestuves taip ir jautėmės, kad darome šventę ne sau, o artimiesiems. Visų pirma, tai kadangi buvome labai užsispyrę viską surengti tik už savo pinigus, tai gerus pusę metų prieš vestuves žiauriai daug tam dirbome. Buvome be galo pavargę, jau ir pyktis buvom pradėję dėl nesąmonių visokiausių. Prieš kokį mėnesį likus iki vestuvių buvom net sugalvoję viską atšaukti ir šiaip susirašyti, pasėdėti su tėvais ir liudininkais ir viskas. Tačiau kažkaip vis tiek pasiryžom toliau tęsti kas buvo užsibrėžta. Taigi iškėlėm 2 dienų vestuves. Svečių tik apie 35 buvo. Tačiau vestuvės buvo puikios ir turėsime ką atsiminti visam gyvenimui. Jau antrą vestuvių dieną abu nebesigailėjom nieko. Be to dauguma svečių neša vokelius, tai nemažai susirinkom atgal pinigėlių. Maždaug pusę sumos išleistos.
Atsakyti
Man irgi tai didžiausias galvos skausmas dabar....kazkaip visa gyvenima galvojau, kad neberengsiu vestuviu, o cia mano brangiausias ir tevai nusprende kitaip...beliko pasiduoti, bet kiekviena diena vis neduoda ramybes busimos islaidos, dar bijau, kad povestuvine kelione neliktu uz borto....smile.gif tuo labiau, kad krize....bijau, kad nesusirinks sveciai.....kartais jau pradedu depresuoti...smile.gif
Atsakyti
[quote=angeliux123,2009 03 15, 01:10]
Man irgi tai didžiausias galvos skausmas dabar....kazkaip visa gyvenima galvojau, kad neberengsiu vestuviu, o cia mano brangiausias ir tevai nusprende kitaip...beliko pasiduoti, bet kiekviena diena vis neduoda ramybes busimos islaidos, dar bijau, kad povestuvine kelione neliktu uz borto....smile.gif tuo labiau, kad krize....bijau, kad nesusirinks sveciai.....kartais jau pradedu depresuoti...smile.gif





as panasei jauciuosi buna dienu kai mane ir uzpuola kaip sakant krize kai noriu viska atsaukti,bet MB vis nuramina kad viskas bus gerai ir nesitikim kad atsipirks vestuves schmoll.gif nes laikas tikrai dabar nepats geriauses
Atsakyti