Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 02 09, 07:11)
niu linkiu dideles sekmes su tokiu biudzetu,mano suknele dagiau kainuos negu tavo vestuves mirksiukas.gif

lauksim ispudziu,kaip viskas pavyko thumbup.gif
Papildyta:

niu linkiu dideles sekmes su tokiu biudzetu,mano suknele dagiau kainuos negu tavo vestuves mirksiukas.gif

lauksim ispudziu,kaip viskas pavyko thumbup.gif


Na, mano suknelyte kainuos 250 Lt. nuoma. Suknute 60 tuju stiliaus, balta, juodais burbuliukais (polka dot). Siaip labai grazute, tik ne vestuvine, uztai ir kainuoja pigiau. Bet dar man ja biski pertvarkys - kaspinukus juodus keis baltais, tiulini pasijoni ides, nuometa parinks, dar megstuka. ir uz visa si reikala tik 250 lt. Ir cia kaune. O suknele tai uzmaciau uzejus i salona, pamaciau, pasimatavau ir taip prilipo, kad susimokejau uzstata ir uzsakiau ja. Zodziu, per savo vestuves busiu Ditos von Teese antrininke smile.gif

Atsakyti
na vestuves gi keliam ne tam, kad atsipirktu... mirksiukas.gif
Bet jei darai nors kiek panasaus i svajoniu vestuves -tikrai neatsipirks schmoll.gif ...
Atsakyti
Na cia priklauso nuo dovanu, kurias sudovanoja ir vokeliu.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 10, 17:07)
Na, mano suknelyte kainuos 250 Lt. nuoma. Suknute 60 tuju stiliaus, balta, juodais burbuliukais (polka dot). Siaip labai grazute, tik ne vestuvine, uztai ir kainuoja pigiau. Bet dar man ja biski pertvarkys - kaspinukus juodus keis baltais,  tiulini pasijoni ides, nuometa parinks, dar megstuka. ir uz visa si reikala tik 250 lt.  Ir cia kaune. O suknele tai uzmaciau uzejus i salona, pamaciau, pasimatavau ir taip prilipo, kad susimokejau uzstata ir  uzsakiau ja. Zodziu, per savo vestuves busiu Ditos von Teese antrininke smile.gif


Na, is aprasymo tavo suknute tai thumbup.gif
As irgi svajoju apie tokias siek tiek retro vestuves. Mano suknele bus trumpa, gana paprasta, o sukuosena ir makiazas 50uju stiliaus rolleyes.gif
Manau, kad ir su mazesniu biudzetu galima pasidaryti stilingas vestuves.
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 16, 22:14)
na vestuves gi keliam ne tam, kad atsipirktu...  mirksiukas.gif
Bet jei darai nors kiek panasaus i svajoniu vestuves -tikrai neatsipirks  schmoll.gif ...

na juk kiekvianai vestuves ir yra svajoniu issipildymas, ir nesvarbu ar jos bus uz 2000 ar uz 20000 ar uz 30000, kiekvienas daro pagal savo galimybes ir norus, nereiskia jei kuo brangesnes vestuves tuo jos bus grazesnes ir atrodys kaip svajoniu vestuves, kiekviena savo svajones stengioasi igyvendinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 21, 15:37)
na juk kiekvianai vestuves ir yra svajoniu issipildymas, ir nesvarbu ar jos bus uz 2000 ar uz 20000 ar uz 30000, kiekvienas daro pagal savo galimybes ir norus, nereiskia jei kuo brangesnes vestuves tuo jos bus grazesnes ir atrodys kaip svajoniu vestuves, kiekviena savo svajones stengioasi igyvendinti  mirksiukas.gif


Visiskai pritariu! smile.gif
Pavyzdziui, mes zadam itilpti i 7000, ir vestuves turetu buti tokios, apie kokias ir svajoju - nieko ne per daug ir nieko ne per mazai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 07, 16:35)
As tai tikiuosi, kad pavyks pasidaryti tokia isimintina svente. Biudzetas nera didelis, bet kai studentai abu esam tai didesnio neissitempsim smile.gif
Teks kurybinguma ijungti  ax.gif



nesijaudink musu vestuves ir buvo mazabiudzetines, bet esu patenkinta b egalom nors praejo jau beveik 2 metai smile.gif Nesigailiu nicnieko, man net sirdis neleistu ishleisti vestuvem tokia kruva pinigu pvz 15 tk litu doh.gif uz juos galima geresniu dalyku nuveikti...

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 02 09, 07:11)

niu linkiu dideles sekmes su tokiu biudzetu,mano suknele dagiau kainuos negu tavo vestuves mirksiukas.gif

lauksim ispudziu,kaip viskas pavyko thumbup.gif



Mano suknute apskritai kainavo apie 100 lt. makiazas pacios, sukuosena 50 lt. puoskte ir ish geliu paprastu ta pati ryta surishom, bet manau, kad atrodziau kur kas ispudingiau nei eiline nuotaka, nes net buvom "uzpilti" ish kazkur atsiradusiu dar dvieju fotografu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 20, 10:46)
Na cia priklauso nuo dovanu, kurias sudovanoja ir vokeliu.


jei prabilom apie vokelius.. gal kas galetu patart, kokia suma dovanoti draugams einant i vestuves? kai eini dviese-sveciais ... ax.gif nebuve vestuvese simta metu , nebeisivaizduojam, kiek mazdaug dovanoti.. juolab, kad ir LT negyvenam.. nezinom dabartiniu kainu ir pan. aciuks uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2008 03 06, 20:50)
jei prabilom apie vokelius.. gal kas galetu patart, kokia suma dovanoti draugams einant i vestuves?    kai eini dviese-sveciais ...  ax.gif    nebuve vestuvese simta metu , nebeisivaizduojam, kiek mazdaug dovanoti.. juolab, kad ir LT negyvenam.. nezinom dabartiniu kainu ir pan.  aciuks uz patarimus  4u.gif

kiek negaila tongue.gif mano manymu stafke nuo poros 250!kaip kiti mano?
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 03 08, 02:16)
kiek negaila tongue.gif mano manymu stafke nuo poros 250!kaip kiti mano?


as ir taip manyciau...nors pas mus buvo ir kurie atnese 100lt ir nuo keturiu atnese 200lt, aisku kas kiek gali tiek tas nesa...vistik brangu siais laikais eiti i vestuves...bet as nezinau ar eiciau su tiek, jeigu saziningai kalbant... blush2.gif o jei labai noreciau bet netureciau, tai pasiskolinciau is tevu galu gale... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 03 07, 23:25)
as ir taip manyciau...nors pas mus buvo ir kurie atnese 100lt ir nuo keturiu atnese 200lt, aisku kas kiek gali tiek tas nesa...vistik brangu siais laikais eiti i vestuves...bet as nezinau ar eiciau su tiek, jeigu saziningai kalbant... blush2.gif o jei labai noreciau bet netureciau, tai pasiskolinciau is tevu galu gale... biggrin.gif

drinks_cheers.gif su simtu litu tikrai neiciau ,geda butu ...bet ziani visko buna gal zmonem tie 100 lt turtas nerialus,arba ''nagos'' yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 03 08, 03:08)
drinks_cheers.gif  su simtu  litu tikrai neiciau ,geda butu ...bet ziani visko buna gal zmonem tie 100 lt turtas nerialus,arba ''nagos'' yra doh.gif


arba net neisivaizduoja kokios kainos sios laikais...
as eidama i vestuves jau mazdaug apsikaiciuociau, kad jauniesiems uz mano lekste kanavo sumoketi tarkim 150lt+plius alkoholis, cia jau is pigesniu variantu, kaip sia vasara...na o jei jau dviese eini, tai isvis...aisku, nesi puokste geliu (bet yra kurie atnesa viena roze, kai vestuves tarkim liepos-rugpjucio menesi...zodziu, as susiskaiciuoju, net i gimtadieni eidama...o ne su tokia mintim einu, kad "lai dziaugiasi tiek kiek gaus, gal mes tik tiek galim" biggrin.gif
na nesuprantu as kai kuriu zmoniu...
Atsakyti