Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 04, 19:28)
bet vis vie gerai juk vestuves tai atsipirko  jums.visi teveliai juk nevienodi ,kad man taip pasisektu ir sveciai tokie butu

jo labai smagu, mes pries vestuves tik tikejomes kad kelione iseitu i Kreta,, daugiau net ir negalvojom gauti. dali pinigu gavom ir po vestuviu, nes pasveikino ir tie kurie negalejo dalyvauti.
Atsakyti
suplanavom vestuvem tam tikra biudzeta, nesitikint, kad kazkas atsipirks, tiesiog tiek nusprendem, kad galim skirti. o tada pagalvojau, kad gi sveciai vistiek padovanos koki tukstantuka, ir nusprendziau, kad tada vestuvem galim isleisti tuo tukstantuku daugiau smile.gif

zinau tik tiek, kad nieko ispudingo nebus. bet norejosi man naujos sukneles (kuria amerikoj susiradau is san patrick kolekcijos mazesne kaina nei pas mus nuoma kainuoja) ir grazios vietos - kad butu ka prisiminti. nors dabar tos vietos - grazi ar negrazi, o kaina galutinej sumoj beveik tokia pat gaunasi...

na o vestuves juk viena karta gyvenime (duok dieve), ne taip koks jubiliejus, kur gali sakyt - ai, siemet nelabai gavosi, tai kitais metais geriau padarysim smile.gif tai naturaliai ir sutaupyti nelabai iseina...

na o musu vestuviu biudzetas bus apie 15 tukst. Lt.
Atsakyti
Aha mergaitės. Pasiskaičiau aš čia.... Tai su savo 2000 Lt. biudžetu turėčiau tik po lapais slėptis.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 06, 18:21)
Aha mergaitės. Pasiskaičiau aš čia.... Tai su savo 2000 Lt. biudžetu  turėčiau tik po lapais slėptis.

panasiai,vien sukneles nuoma paskaiciuok kiek...
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 06, 22:39)
panasiai,vien sukneles nuoma paskaiciuok kiek...


na man suknes nuoma atkrenta, nes tu kur salonuose yra nenoriu, taigi pasisiusiu - siuveja pazystama, pasius pigiau gal ir visai kaip dovana. arba butikuose pasieskosiu.
ploto nenuomosim - turim savo plota. tai tik maistas. zmoniu apie 30, muzikantu nebus - nepernesu tiesiog tokiu dalyku. Fotografas - kadangi priklausau fotografu draugijai - manau bus pigiau. Santuokos baznycioje greiciausiai nebus, nes nesinori eit i kursus ir t.t - nebent isdegs susitart su kunigu.
ax.gif
Atsakyti
su Simulcikos planu, tai viskas tikrai atsipirkt turėtų...
na bet mum tai nieko neatsipirko, na bet kadangi šventė nuostabi buvo, dėl nieko nesigailiu schmoll.gif
vestuvės vertos išlaidų, nes prisiminimai, foto, video ir visa kita............ wub.gif
Atsakyti
As tai tikiuosi, kad pavyks pasidaryti tokia isimintina svente. Biudzetas nera didelis, bet kai studentai abu esam tai didesnio neissitempsim smile.gif
Teks kurybinguma ijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 07, 13:35)
As tai tikiuosi, kad pavyks pasidaryti tokia isimintina svente. Biudzetas nera didelis, bet kai studentai abu esam tai didesnio neissitempsim smile.gif
Teks kurybinguma ijungti  ax.gif

jei taip viska suplanavus ,linkiu tau sekmes..turetu tada uztekti ... smile.gif
Atsakyti
mums neatsipirko
tiesa, tai ir nebuvo mūsų tikslas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 07, 16:52)
jei taip viska suplanavus ,linkiu tau sekmes..turetu tada uztekti ... smile.gif

Kazkaip manau, kad uzteks. O MB ka pasake - jo vestuvinis kostiumas bus skotu nacionalinis rubas - kiltas ir tt. Uzsiprasys sesers, kad is UK jam atsiustu smile.gif Tai ir dar piniguciu liks - nereiks kostiumo nuomoti. clap_1.gif

Zo, jau kaip supratau kad mano vestuves ypatingos bus - kas kad biudzetas vos 2000 lt.
smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 08, 11:13)
Kazkaip manau, kad uzteks.  O MB ka pasake - jo vestuvinis kostiumas bus skotu nacionalinis rubas - kiltas ir tt. Uzsiprasys sesers, kad is UK jam atsiustu  smile.gif  Tai ir dar piniguciu liks - nereiks kostiumo nuomoti.  clap_1.gif

Zo, jau kaip supratau kad mano vestuves ypatingos bus - kas kad biudzetas vos 2000 lt.
smile.gif  ax.gif

niu linkiu dideles sekmes su tokiu biudzetu,mano suknele dagiau kainuos negu tavo vestuves mirksiukas.gif

lauksim ispudziu,kaip viskas pavyko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Simulcika @ 2008 02 08, 11:13)
Kazkaip manau, kad uzteks.  O MB ka pasake - jo vestuvinis kostiumas bus skotu nacionalinis rubas - kiltas ir tt. Uzsiprasys sesers, kad is UK jam atsiustu  smile.gif  Tai ir dar piniguciu liks - nereiks kostiumo nuomoti.  clap_1.gif

Zo, jau kaip supratau kad mano vestuves ypatingos bus - kas kad biudzetas vos 2000 lt.
smile.gif  ax.gif

niu linkiu dideles sekmes su tokiu biudzetu,mano suknele dagiau kainuos negu tavo vestuves mirksiukas.gif

lauksim ispudziu,kaip viskas pavyko thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mano vestuves gegužės gale. tikimės įtilpt į 15000Lt: salė, maistas 45 asmenim;muzikantai 2300lt;fotografė padruškė, tai tik keli šimtai;anyta suknelę siūs - bus pigu; transportui dar koks tūkstantukas... kad pilnai atsipirks, tikrai nesitikim. todėl pažymėjau "ne". bet bus smagu, jei kokia kelionė išeis ax.gif

QUOTE(tinginiuke_ @ 2008 01 18, 13:56)
nzn cia daug ar mazai bet planuojam isleisti apie23000 bus 50 sveciu jos vyks 2 dienas viskas pagal trradicijas ir siuolaikiskai taprasme muzikantai, fotografai, limuzinai, pulko rubai nuomuoti, sodyba ir gal net laivas kokei valandai.


g.gif kiek aš vestuvėse esu dalyvavus, už pulko sukneles susimoka pačios pamergės ar jų antros pusės, o ne jaunieji. tai kaip ir reikėtų atmest šitas išlaidas. nors gal ne visur. tas pats su pulko transportu - ne vienas man yra sakęs, jog pabroliai moka už savo transportą, jei būna atskiras autobusiukas pulkui g.gif tai kaip yra iš tiesų? blink.gif
Atsakyti