Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
del paskolos tai aisku nesamone,man kazkaip nesiderina su vestuvem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke_ @ 2008 01 18, 13:56)
Mano vestuves rugpjucio 16d. nzn cia daug ar mazai bet planuojam isleisti apie23000 bus 50 sveciu jos vyks 2 dienas viskas pagal trradicijas ir siuolaikiskai taprasme muzikantai, fotografai, limuzinai, pulko rubai nuomuoti, sodyba ir gal net laivas kokei valandai. tai va noreciau kaip ir paklausi ar tai normali suma ir kiek jus planuojat isleist jei tuo paciu metu zenijates? o ar atsipirks tai nzn.


na jeigu visis sveciai vietoj dovanu iteiks vokelius, tuomet galima tiketis kad atsipirks ar bent jau kazkokia dali kompensuos... manau suma normali. mes be pribumbasu ir tai panasiai paskaiciavom.
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2008 01 28, 18:20)
Sodyba liuks pasirinkot  thumbup.gif 2007 vasara dalyvavau drauges vestuvese ir ten svente. Labai grazi vieta ir aptarnavimas. Zodziu man labai patiko  thumbup.gif

Dekui uz info,nes istikruju atsiliepimu dar nebuvau girdejus thumbup.gif
Atsakyti
Aš net nesitikiu, kad atsipirks ar bent baliaus išlaidas padengs. schmoll.gif
Juk švesime ne tam, kad atsipirktų. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes planujam isleisti apie 13 000lt. tikrai visa suma neatsipirks,bet ne del to ir keliam vestuves, nors kazkiek atsipirks, nes prasysim ne dovanu, o vokeliu blush2.gif
Atsakyti
Manau, vestuvės retai kada atsiperka, o be to juk ne dėl atsipirkimo yra rengiamos:)
Atsakyti
vestuves atsiperka tik tada kai is abieju pusiu teveliai dovanoja po nemenka suknele...
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 04, 15:49)
vestuves atsiperka tik tada kai is abieju pusiu teveliai dovanoja po nemenka suknele...

na, nelabai pritarciau sei nuomonei schmoll.gif musu teveliai tai nedideles sumas padovanojo, o vestuves atsipirko
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 04, 16:49)
vestuves atsiperka tik tada kai is abieju pusiu teveliai dovanoja po nemenka suknele...



turbut norejai parasyt - po nemenka sumele lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 04, 14:18)
na, nelabai pritarciau sei nuomonei  schmoll.gif  musu teveliai tai nedideles sumas padovanojo, o vestuves atsipirko

tai gerai kai nedaug isleidi vestuvem...arba sveciai buna dosnus..tai jau visai kas kita .mano pazystami dare vestuves 25 000 lt ir viskas atsipirko smile.gif todel kad teveliai po 8 ,10 tukstanciu dovanojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 02 04, 16:47)
tai gerai kai nedaug isleidi vestuvem...arba sveciai buna dosnus..tai jau visai kas kita .mano pazystami dare vestuves 25 000 lt ir viskas atsipirko smile.gif todel kad teveliai po 8 ,10 tukstanciu dovanojo 4u.gif

na mes vestuvems isleidom beveik 21000, tevai padovanojo po 1000, vestuves daremes patys, tevai visai neprisidejo. Gavom dovanu 24000. Kaip sakiau tikrai nesitikejome, kad gali atsiprikti, ne tam ir darem.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 04, 15:07)
na mes vestuvems isleidom beveik 21000, tevai padovanojo po 1000, vestuves daremes patys, tevai visai neprisidejo. Gavom dovanu 24000. Kaip sakiau tikrai nesitikejome, kad gali atsiprikti, ne tam ir darem.

bet vis vie gerai juk vestuves tai atsipirko jums.visi teveliai juk nevienodi ,kad man taip pasisektu ir sveciai tokie butu
Atsakyti