Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(uogute @ 2008 01 15, 01:21)
man labai labai nepatinga (teko tokiose dalyvauti), kai nuotaka pasipuosia issidabina kaip povas o svente nevykusi, jokios vedybos, jokio organizuotumo, nera geros muzikos, nera geliu, nera zvakiu ant stalo...  doh.gif

...ne visi moka ir pinigeliais naudotis net ir ju turint...  rolleyes.gif

Būtent dėl tokių galimų svečių nepasitenkinimų visai baliaus nedarėm doh.gif , bet tai visvien pati nuostabiausia mano gyvenimo šventė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vestuves rugpjucio 16d. nzn cia daug ar mazai bet planuojam isleisti apie23000 bus 50 sveciu jos vyks 2 dienas viskas pagal trradicijas ir siuolaikiskai taprasme muzikantai, fotografai, limuzinai, pulko rubai nuomuoti, sodyba ir gal net laivas kokei valandai. tai va noreciau kaip ir paklausi ar tai normali suma ir kiek jus planuojat isleist jei tuo paciu metu zenijates? o ar atsipirks tai nzn.
Atsakyti
na mes didelio baliaus nedarysim, graiciau jau vakariene giminaiciu restorane, tad siek jau sutaupysim rolleyes.gif zmoniu nedaug, be tradiciju, tad ir investicija bus nedidele, manau kad atsipirks , nes dovanu tikimes pinigais blush2.gif o jei ir neatsipirks-nesvarbu, svarbu kad butu vykusios vestuves thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke_ @ 2008 01 18, 11:56)
Mano vestuves rugpjucio 16d. nzn cia daug ar mazai bet planuojam isleisti apie23000 bus 50 sveciu jos vyks 2 dienas viskas pagal trradicijas ir siuolaikiskai taprasme muzikantai, fotografai, limuzinai, pulko rubai nuomuoti, sodyba ir gal net laivas kokei valandai. tai va noreciau kaip ir paklausi ar tai normali suma ir kiek jus planuojat isleist jei tuo paciu metu zenijates? o ar atsipirks tai nzn.

labuka ir mes planuojam vestuves tik liepos 5 d.atrodo vestuves kaip vestuves nieko sustro o su kelione medaus menesiui i kokia saly iseina 40000 lt doh.gif atsipirkti manau turetu kokiais 6000 tuks.lt sveciu taip pat 50 rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WEITA: 23 sausio 2008 - 00:51
QUOTE(WEITA @ 2008 01 23, 02:50)
labuka ir mes planuojam vestuves tik liepos 5 d.atrodo vestuves kaip vestuves nieko sustro o su kelione medaus menesiui i kokia saly iseina  40000 lt  doh.gif atsipirkti manau turetu kokiais 6000 tuks.lt sveciu taip pat 50 rolleyes.gif
user posted image

Musu vestuves liepos 19d,sveciu bus apie 90,taj be keliones iseis kazkur apie 40000 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 01 23, 01:43)
Musu vestuves liepos 19d,sveciu bus apie 90,taj be keliones iseis kazkur apie 40000 thumbup.gif

oho doh.gif nu jau del sveciu tai pasistenget..o kokioj sodyboj svesit?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2008 01 24, 15:00)
oho doh.gif  nu jau del sveciu tai pasistenget..o kokioj sodyboj svesit?

user posted image

niu kad taip gaunas su tais sveciais,MB gimine pakankamai plati ir visi bendraujantys,draugu daug ir mano gimines dar kazkiek thumbup.gif O svesim tai sodeyboje ZEMSODA 8km nuo plunges thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke_ @ 2008 01 18, 13:56)
Mano vestuves rugpjucio 16d. nzn cia daug ar mazai bet planuojam isleisti apie23000 bus 50 sveciu jos vyks 2 dienas viskas pagal trradicijas ir siuolaikiskai taprasme muzikantai, fotografai, limuzinai, pulko rubai nuomuoti, sodyba ir gal net laivas kokei valandai. tai va noreciau kaip ir paklausi ar tai normali suma ir kiek jus planuojat isleist jei tuo paciu metu zenijates? o ar atsipirks tai nzn.

tiek visko ir tik 23000? cia kazko nepridejai, kazkokios sumeles... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 01 25, 04:24)
niu kad taip gaunas su tais sveciais,MB gimine pakankamai plati ir visi bendraujantys,draugu daug ir mano gimines dar kazkiek thumbup.gif O svesim tai sodeyboje ZEMSODA 8km nuo plunges thumbup.gif



Sodyba liuks pasirinkot thumbup.gif 2007 vasara dalyvavau drauges vestuvese ir ten svente. Labai grazi vieta ir aptarnavimas. Zodziu man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 01 15, 17:35)
na mum vestues atsipirko, vestuvem isleidom 20000, gavom 23000, dalyvavo 53 zmones. Vestuves daremes patys is nieko nesiskolinom. Puse pinigu buvom uzsidirbt vasara Anglijoje, o kita puse susitaupem.
Seip visai nesitikejom, kad vestuves gali atsipirkti, dareme jas sau o ne sveciams. Ir kaip kazkuri forumiete rase, kad reikia ziureti kad sveciai butu patenkinti, nesutinku  schmoll.gif , geriau lai buna sveciai nepatenkinti, bet laimingi jaunieji, o ne atvirksciai, nes tai ju svente, ir jie daugiau jos netures ir ja reik organizuot is tiek kiek gali. O jei sveciai to nesupranta, tai tokiu ir nereikia kviesti.
Mano pussere pries tris metus tekejo, neturejo pinigu praktiskai visai, ir pasidare labai kuklias vestuves gal uz 2000-3000, bet jos buvo ne ka maziau linksmesnes nei musu. Nepritariu paskolu imimui vestuvems, jas galima pasidaryti ir is mazos sumos. Kiekvienas turtu dayrtis pagal savo galimybes.

siai dienai uz 2000-3000 lt.gali tik namie gera stala pasidaryti!! be jokiu iskilmiuuu!!! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2008 01 28, 15:23)
siai dienai uz 2000-3000 lt.gali tik namie gera stala pasidaryti!! be jokiu iskilmiuuu!!! ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2008 01 28, 17:23)
siai dienai uz 2000-3000 lt.gali tik namie gera stala pasidaryti!! be jokiu iskilmiuuu!!! ax.gif

na jie tada kai dare tai ispudingo nieko ir nebuvo, ir buvo stalas namie su vaisem zmoniu gal 15 buvo, bet su visom tradicijom ir sukne labai grazia issinuomavo nebrangiai, susirado kas uz dyka nufilmuos (pradedantis filmuot, kuriam reikejo pasitreniruoti), i fotoatelije nuvaziavo nu zodziu vestuves kuklios buvo tikrai labai kuklios, bet jaunieji buvo tokie lamingi tokie svytintys abudu, grazu ziuret ir dabar i nuotraukas judvieju, ir labai linksma buvo.
kiekvienas manau turetu pasidaryt vestuves uz savo galimybes kas gali uz 3000 kas uz 20000 o kitas uz 40000, bet imt paskola ir paskui ja kelis metus atidavinet tai cia tikrai nesamone schmoll.gif (mano nuomone)
Atsakyti