Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Aida @ 2004 05 04, 15:44)
Na nezinau kaip uz 5000 geras vestuves iskelti, mums jos atsiejo virs 10 000 Lt 40 zmoniu ir tikrai nepasakyciau, kad buvo kazkokios labai prabangios. Cia matyt ta kaina priklauso nuo miesto, kuriame jas darai ir nuo laiko kada jas darai. wink.gif wink.gif wink.gif

Na man kainavo dvigubai mažiau kaip minėjau, nes ir dvigubai mažiau beveik žmonių buvo, ir stalas buvo tikrai taip nukrautas, kad puse maisto išmetėm tiesa buvo labai karšta diena ir visiems buvo ne iki valgymo, nes net 2 karšto kaip būna 12 val., visi atsisakė, kadangi visko jau buvo per daug thumbup.gif
Ir vestuvės kaip minėjau Vilniuje
Atsakyti
Mielos mergynos ,moterys nail.gif kodel visi norite ta apklausa pritaikiti man????wink.gif;)Cia tik eiline apklausa ir tiek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir negalvoju kad nei viena is jusu pries darant vestuves apie tai net ne pagalvojo wub.gif wub.gif wub.gif KA? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 04, 15:44)
, mums jos atsiejo virs 10 000 Lt 40 zmoniu ir tikrai nepasakyciau, kad buvo kazkokios labai prabangios. Cia matyt ta kaina priklauso nuo miesto, kuriame jas darai ir nuo laiko kada jas darai. wink.gif wink.gif wink.gif

"Na nezinau kaip uz 5000 geras vestuves iskelti"....Nu atsiprasau, nuo kada isleistu pinigu kiekis rodo vestuviu kokybe? blink.gif blink.gif blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 04, 15:44)
Na nezinau kaip uz 5000 geras vestuves iskelti, mums jos atsiejo virs 10 000 Lt 40 zmoniu ir tikrai nepasakyciau, kad buvo kazkokios labai prabangios. Cia matyt ta kaina priklauso nuo miesto, kuriame jas darai ir nuo laiko kada jas darai. wink.gif wink.gif wink.gif

Tos geros vestuves uz 5000 lt buvo ishkeltos Vilniuje, senamieschio kavineje su kruva maisto, kuris irgi nebuvo visas suvalgytas, taigi ar butu verteje kishti dar 5000 lt. Na nezinau, gal kazkam labai svarbu limuzinai, kepti parshiukai etc. Man tai irgi juokinga, kad kazkas geras vestuves matuoja pagal pinigus. Ishvis viskas nuo dalyvaujanchiu zmoniu priklauso, jei puiki kompanija, tai ir alus su kepta duona sueitu kuo puikiausiai.
Atsakyti
Na mes pradzioje irgi manem, kad 5 000 Lt vestuvem sociai uzteks, bet kai pradejom viska uzsakineti ir skaiciuoti, pasirode, kad i ta sumele tikrai netilpsime ir be jokiu ten parsiuku ant stalo, tiesiog kainos buvo nerealiai uzkeltos, kadangi buvo pats vestuviu ikarstis - nenori nesinuomok, toki atsakyma daznai isgirsdavau is muzikantu ar filmatoriu, kai nusistebedavau, kokios dideles kainos jie praso. Apie vestuviu atsipirkima as net nekalbu, aisku, kad jos mums neatsipirko, bet jas dareme tikrai ne del to, norejom, kad mums ir visiems musu sveciams butu gera, linksma ir skanu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir tikrai viskas taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Ausrora @ 2004 05 04, 20:11)
"Na nezinau kaip uz 5000 geras vestuves iskelti"....Nu atsiprasau, nuo kada isleistu pinigu kiekis rodo vestuviu kokybe? blink.gif blink.gif blink.gif ...

Na nezinau, man tai rodo, dar ir kaip, vienas dalykas yra pamaitinti svecius paprastoje kavinukeje, kur nera nei vietos ir dainuoja neaiskios kilmes muzikantai, pries tai groje tik lenkiskose vestuvese, o visai kas kita, kai sedi jaukioje dideleje gelemis ispuostoje saleje, kur yra sociai vietos sokiams ir zaidimams, turi tikrai gerus muzikantus, gera programa ir t.t. Visa tai kainuoja, ir tikrai nemazai, bet uztai gauni neuzmirstamu ispudziu doze tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 05, 05:49)
Na nezinau, man tai rodo, dar ir kaip, vienas dalykas yra pamaitinti svecius paprastoje kavinukeje, kur nera nei vietos ir dainuoja neaiskios kilmes muzikantai, pries tai groje tik lenkiskose vestuvese, o visai kas kita, kai sedi jaukioje dideleje gelemis ispuostoje saleje, kur yra sociai vietos sokiams ir zaidimams, turi tikrai gerus muzikantus, gera programa ir t.t. Visa tai kainuoja, ir tikrai nemazai, bet uztai gauni neuzmirstamu ispudziu doze tongue.gif tongue.gif tongue.gif

nE VISADA VISKA LEMIA DIDESNE PINIGU SUMA tongue.gif mANA, KAD IR NE PER DAUGIAUSIAI ZINOMI MUZIKANTAI GALI LABAI GERAI PAGROTI IR PADAINUOTI wink.gif
bET KAZKAIP NEBESINORI MAN GINCYTIS TUO KLAUSIMU!!! vESTUVES BUVO DARYTOS KAVINEJE, KURIOS SEIMININKE MANO MAMOS DRAUGE, TAI GAL DEL TO BISKI PIGIAU ATSIEJO, O SOKIAMS VIETOS TIKRAI UZTEKO biggrin.gif
Atsakyti
Jo, as irgi siulau nebesigincyti siuo klausimu ir kiekvienai pasilikti prie savo nuomones, as manau, kad geru vestuviu 40-50 zmoniu uz 5000 Lt niekaip neiskelsi Vilniuje vasara, jei neturi pazistamu dedziu ir tetu, kurie pusvelciui filmuoja,dainuoja ar valgyt gamina.
Dziugu kai siais laikais zmones sugeba uz 5 000 Lt vestuves iskelti, tikrai dziugu, man tas nepavyko ir visiems mano draugams irgi...
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 05, 08:17)
as manau, kad geru vestuviu 40-50 zmoniu uz 5000 Lt niekaip neiskelsi Vilniuje vasara, jei neturi pazistamu dedziu ir tetu, kurie pusvelciui filmuoja,dainuoja ar valgyt gamina.
Dziugu kai siais laikais zmones sugeba uz 5 000 Lt vestuves iskelti, tikrai dziugu, man tas nepavyko ir visiems mano draugams irgi...

JOoo, visiskai sutinku su Aida. 5 tukst. nerealu kai kalba eina ne vien apie sale (kavinuke Vilniuje), o apie NAKVYNE 60-ciai galvu ir maista dviems dienoms (3 karsti). Muzikantai irgi 2 dienoms (vadinasi brangiau). Masinu nuoma irgi brangesne, nes reikia vaziuoti kazkur uz Vilniaus ir pan ir t.t.
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 05, 06:17)
Jo, as irgi siulau nebesigincyti siuo klausimu ir kiekvienai pasilikti prie savo nuomones, as manau, kad geru vestuviu 40-50 zmoniu uz 5000 Lt niekaip neiskelsi Vilniuje vasara, jei neturi pazistamu dedziu ir tetu, kurie pusvelciui filmuoja,dainuoja ar valgyt gamina.
Dziugu kai siais laikais zmones sugeba uz 5 000 Lt vestuves iskelti, tikrai dziugu, man tas nepavyko ir visiems mano draugams irgi...

pAS MUS BUVO 35 ZMONES, MES JU NAKVYNE NESIRUPINOM, NES DAUGUMA JU TUREJO KUR NAKVOT. sVARBIAUSIA KAD VESTUVES IR MUMS, IR JUMS PALIKO GERUS PRISIMINIMUS (NESVARBU, KAD KAINAVO SKIRTINGAI).
o VILNIUJE TAI SIAIP KAINOS AUKSTESNES NEI KAUNE.
Atsakyti
Tikrai galima iškelti vestuves už 5000 litų. Bet ko gero ne Vilniuje. Nes pas mus buvo virš 40 žmonių ir mums užteko 4000 litų. Bet mes tuokėmės nedideliame mieste. Ir prieš tuokdamiesi su vyru visai nepergyvenome jei vestuvės mums ir neatsipirks.
Atsakyti
mes irgi neplanuojam, kad vestuves atsipirks, nes nera nei turtingu dedziu, nei tetu Amerikoj sad.gif ruosiam baliuka, ir kas kiek atnes, tiek gerai bus:) Is viso planuojam isleisti iki 5000 - kavines nereikes, nakvoti bus kur, masinos draugu. Nors samdysim ir muzikantus (500 Lt dviem dienom), ir filmuotojus (300 lt), ir forografus (nuo nuotraku kiekio priklausys). ir nesakyciau kad cia bus kazkokios prastos vestuves wink.gif
O kazkas minejo 3 karstus patiekalus - kiek buvau vestuvese vasara, uztenka ir vieno karsto - nelabai kas ir ji suvalgo. o kur tris deti? ir lieka puodai maisto... Cia gal Lietuvoje toks nusistatymas - kuo daugiau ant stalo visko, tuo geriau:)
Atsakyti