Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti



Kazkaip cia labai idomiai skamba ar atsiperka vestuves ? Mes su vyru isvis darem vestuves sau ,o ne giminem !!Sukvietem pacius artimiausius draugus ,tevus ir senelius aisku po 12 val seneliai isvaziavo namo o mes dukom visa nakti ,buvom issinuomave nama tai prabuvom iki kitos dienos vakaro .Vestuves tikrai neatsiperka , bet ar pagalvojat kiek sveciams islaidu buna? g.gif
Atsakyti
ar atsiperka vestuves? kaip galima atpirkti tos dienos ispudzius? g.gif jei labai gera ir prisimintina, manau jos tikrai yra neikainojamos, tad apie atsipirkima kalbos neturetu buti...

taciau skaiciuojant finansiskai galiu pateikti pvz...
praejusia vasara istekinom sesule. jos uosviai vestuviu nenorejo, sako geriau baldus nusipirkit! bet tiek jaunieji tek mano tevai buvo uz vestuves thumbup.gif ir visos jos sukainavo tik 7 tukst (55zmones), o dovanu jaunieji surinko 6tukst lt... is tu vestuviu visi turim ir geru ispudziu ir prisiminimu, o be to is tu dovanotu pinigu jaunieji isiremontavo 1kambari... taip kad zinai ir kur pinigai padeti... taip kad ir uosviams nosi nusluoste - yra ir baldai, buvo ir vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Nium... As vestuviu dbr nedarau tokiu, kad galvociau apie atsipirkimus lotuliukas.gif

Ne toks as zmogus... Man svarbiausia pats efektas.... O ne kas atsipirs ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
niekada nesusimasciau apie atsipirkima, tai ne investavimas pinigu i koki tai projekta g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums vestuves atsipirko su kaupu smile.gif , bet ne materelia israiska, o tuo, kad matem visu sukviestu zmoniu patenkintus veidus, kad jiems linksma, kad jie dziaugiasi kartu su tavimi. Mano nuomone, tai yra pats geriausias atsipirkimas, kai prie taves prieina ir pasako, "kokios nuostabios jusu vestuves, kokie jus saunuoliai, kad patys sugebejot viska padaryt" Ir man tai buvo daug svarbiau uz pinigelius, kuriuos isleidom, nes vestuviu nedarem tam, kad jos atsipirktu. Viska suskaiciavus paaiskejo, kad "mazomis dovanelemis" gavome 70 proc. vestuviu biudzeto smile.gif
Atsakyti
Pinigine prasme,manau tikrai,kad neatsipirks ir net nera vilciu...Kas liecia pacia svente,manau patiks visiems ir mums patiems... wub.gif
Atsakyti
mes darem vestuves 70 zmoniu ir mums jos kainavo apie 10000 lt, tai zinoma, kad tiek mes is dovanu negavom, ir mazai kas gauna, as manu vestuves yra svente sau o ne atsipirkimui ruosiama g.gif
Atsakyti
Mums vestuves neatsipirko schmoll.gif ,bet dabar kartu su vyru galvojome,kad nereikejo tokios dideles sventes daryti,o geriau tuos pinigelius kazkaip kitaip panaudoti,pvz i labai gera kelione dviese.Po penkiu ar kiek metu prisiminsi kaip dviese romantiskai leidote laika ir ilsejotes,o ne baliu kuriame nusigeria plevyzgauja... alc.gif Cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Tai va mes irgi apie tai net negalvojom, darėm kuklią šventę sau tarp artimų žmonių rolleyes.gif , kad būtų mielas prisiminimas wub.gif , o ne tam, kad paskui skaičiuotum kiek kas davė ar nedavė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2004 05 03, 20:22)
bet juk viena karta gyvenime buna, tai ar verta kazko gaileti?


Nebutinai viena karta. biggrin.gif
Atsakyti
Mums vestuvės tikrai neatsipirko, bet ne tame esmė. Ir prieš ir po galvojom, kad tikrai būtų užtekę mažesnių vestuvių, bet ne mūsų valia buvo spręsti. O va į povestuvinę kelionę tikrai buvo verta važiuoti. thumbup.gif
Atsakyti
neatsipirko ir mums... isleidom apie 7 tukstancius, o sugryzo nepilnas tukstantelis g.gif smile.gif
Atsakyti