Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Net negalvojau apie atsipirkimą schmoll.gif norėjau, kad viskas būtų šaunu, linksma, visiems visko užtektų.
Atsakyti
Aš irgi negalvoju apie tai, ar atsipirks... nes manau, kad ne, bet tai mano šventė, o pinigai nesvarbiausia gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 16, 09:49)
Aš norėčiau paklausti. Kiek vestuvėse dovanoti paprastai svečių porai?
Na nuo kiek iki kiek žirklės? Vestuvės bus 1 vakarą. Ar 200 normalu? Ar 150 pakaktų? Ar dar daugiau?
Papildyta:
Lauksiu Jūsų nuomonės ir patarimų



Maniskis man gerai pasake. Pas juos Italijoje paprastai pasikliaujama tokia taisykle - dovanos verte turetu buti mazdaug tokia, kiek kainuoja maistas. Aisku, jaunuju neklausi, kiek sumokejo. Tiesiog pasikliauti savo nuovoka. Pavyszdziui, kei mes ejome i vestuves pries pusantru metu, jauniesiems pirkome dovana uz 100 euru.

Kaip suprantu, dabar Lietuvoje maists kainuoja iki 100 Lt zmogui, tai manau kad 200Lt tikrai uztenka.
Atsakyti
schmoll.gif Jus man paaiskinkit, kokia prasme skolintis ar imti paskolas kad padarytum baliu giminei! g.gif Apsurdas didziausias, kiek poru taip daro, po metu issiskiria o po to motinos dirba uzsienyje, kad grazintu skolas! doh.gif jau nebekalbu apie atsipirkima ar gryztamaja verte!!!
Atsakyti
Mums vestuves apsiejo apie 9 000lt.Dalyvavo 45 zmoniu. Visi buvo patenkinti ir visko uzteko... lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu vestuvinis biudzetas buvo 3000,na baliu padarem kavinei senamiesti uz 1500. Buvo liuks , 20 zmoniu ir privalge ir prigere lotuliukas.gif thumbup.gif O vokeliuose gavom apie 1000lt ,tai galima sakyti beveik atsipirko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi: 25 gegužės 2006 - 12:51
tikriausiai niekam visiskai neatsipirke vestuves.kiekvienas nori svente daryti pagal save. musu vestuves kainavo 14tukst, ir vokeliuose gavom beveik 10tukst.man pinigai irgi nieko neverti.pasidarem butent tokia svente apie kuria visa laika ir svajojome, visiskai nekvietem tu zmoniu su kuriais nebendraujam, buvo tik patys artimiausi 47 zmones smile.gif buvom ir mes ir sveciai labai patenkinti tuo, nei kiek nesigailim kad tokia suma pinigu isleidom.
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif mano anyta isprotejo. suplanavom jau kad kukliai tuoksimes. apie 11 zmoniu. pasiemem paskolele 2000lt ziedam ir rubam ir tt. na zodziu. tai anytele susisvaigo, kad gal reikia brangiausiojo dedes(ju gal 5) pakviest su seimom vaikais. nes gi dabar visi vokelius dovanoja tai mums bus geriau. na bet nepaaiskisi , kad zmogus eidamas i vestuves ir dedamas pinigus i vokeli ir tikisi vestuviu, o ne "pavalgyk torto ir duok man pinigu". tada jau as nesutinku ir su kuklia suknele, ir muzikantu tada reikia, ir siaip tada teket visai nenoriu. nu jau uzsiparinus vakar buvau.... bet manau savo pasieksiu. nebus jokiu dedziu su vokeliais, o tik mylimi zmones su gelem.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 05 25, 14:16)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif mano anyta isprotejo. suplanavom jau kad kukliai tuoksimes. apie 11 zmoniu. pasiemem paskolele 2000lt ziedam ir rubam ir tt. na zodziu. tai anytele susisvaigo,  kad gal reikia brangiausiojo dedes(ju gal 5) pakviest su seimom vaikais. nes gi dabar visi vokelius dovanoja tai mums bus geriau. na bet nepaaiskisi , kad zmogus eidamas i vestuves ir dedamas pinigus i vokeli ir tikisi vestuviu, o ne "pavalgyk torto ir duok man pinigu". tada jau as nesutinku ir su kuklia suknele, ir muzikantu tada reikia, ir siaip tada teket visai nenoriu. nu jau uzsiparinus vakar buvau.... bet manau savo pasieksiu. nebus jokiu dedziu su vokeliais, o tik mylimi zmones su gelem.

Tik ramiakas ir laikykis. Mano anyta irgi buvo išprotėjusi, net užpyko ant mūsų, kad nedarom baliaus giminei ir kokią savaitę nesišnekėjo doh.gif Pasakykit, kad vestuvės yra Jūsų šventė, ne jos (jei nori daryti pagal save, tegul pati tuokiasi dar kartelį ax.gif ). Ir kad jūs nuspręsite, ką kviesti, o ko ne, kaip rengtis, ką valgyti, kur važiuoti ir pan. Mane taaaaip nervino visų patarimai ir vizijos, kaip turi atrodyti vestuvės (beje, kiekvienas turi savo nuomonę, tad prisiklausėm įvairiausių, nuo to, kad kam čia išvis tos vestuvės, geriau susirašyt ir tiek, iki reikalavimų kelti puotą) doh.gif
Išaiškint anytai padėtį, kad ji bus svečias šventėje, o ne jos organizatorė ir ne pagrindinė dalyvė, o šiaip svečiai gi nereguliuoja šventės ir taip sakant, nevadovauja paradui 4u.gif
Atsakyti
Ir vis del to manau, kad niekada vestuves neatsiperka blink.gif nevisi gali po 1000 Lt vokelyje atnesti, o be to reikalauti, kad atnestu ne daiktais o vokais irgi kazkaip negrazu blush2.gif
Atsakyti
mes kwieteme pacius pacius artimiausius zmones. buwo 25 zmones iskaitant fotografa, muzikanta. maistas, wieta, gerimai mums nieko nekainawo. sita organizawo mano tewai. 3000lt mazdaug. is ju tikejomes wakarienes paprastos nes tokios teprasem bet padare tikras westuwes biggrin.gif ptys dar turejom 2000lt ir brangijo tewai dar dawe 2000lt. is ju apranga, ziedai, taures, geles, sukuosenos, manikiuras ir kt panasus dalykai. per westuwes is sweciu surinkom 1000lt, nes jau ner wisi tokie turtingi pas mus, o kwietem ne del bapkiu zmones. mano tewai be swentes 2000lt padowanojo, jaunojo 1000lt.
mums nuskilo-westuwes tikrai atsipirko. dwigubai musu paciu islaidoms. atmetant tuos pinigelius kur tewai dawe.
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2004 05 03, 20:10)
Na, visu pirma nemanau, kad vestuves yra daromos tam, kad atsipirktu... doh.gif  g.gif  Jos daromos tam, kad butu smagu jauniesiems, sveciams, paprasciausiai kad jas galima butu prisiminti kaip laimingiausia diena gyvenime rolleyes.gif



drinks_cheers.gif As irgi taip manau 4u.gif
O vestuves tikrai neatsiperka tongue.gif
Atsakyti