Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As manau, kad atsipirks, ar neatsipirks, nelabai tiktu diskutuoti - cia priklauso ir nuo labai daug dalyku:jusu sventes didumo, sveciu turtingumo ir pan., bet planuojant islaidas ir gyvenima po vestuviu galima atsizvelgti, kad kazkiek ju sugris...bent jau mes taip galvojam... smile.gif
Atsakyti
As taip pat tos nuomones, kad vestuves toli grazu neatsipirks.. Tiesa kartais pagalvoju, kad esu siek tiek materialiste, nes ziuredama i kvieciamu sveciu sarasa tikrai pagalvoju "Blyn, kam juos kviesti, vistiek nieko neatnes", o juo labiau tada kai turiu omeny kokius isvis nemegstamus giminaicius, kuriu deja niekaip negaliu nekviesti... doh.gif Tai va... ir siaip paskaiciavau, kad mazdaug vienam zmogui uz sale, maista ir gerimus iseis mazdaug 120Lt, as net nekalbu apie muzikantus, fotografa ir pan. O is poros daugiau nei 200Lt tikrai nei is vienos nesitikiu, dziaugsiuos ir 100 gavus...
Taigi, jei jau darai kitiems baliu, tai darai. Ir net nesvajoji, kad tai tau galetu atnesti bent kokios materialios naudos...
Atsakyti
jei darant vestuves kyla mintis apie atsipirkima blink.gif blink.gif ...tai gal nedarykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belisime: 13 kovo 2006 - 17:15
nu jo,tikrai vestuves niekad neatsipirks,nebent bobulyte is kojines istrauktu gera sumele ir padovanotu biggrin.gif ,bet as tokios jau nebeturejau,tai ir vestuves neatsipirko.bet to ir nereikia,liko labai geri prisiminimai,ech.......
Atsakyti
Aš norėčiau paklausti. Kiek vestuvėse dovanoti paprastai svečių porai?
Na nuo kiek iki kiek žirklės? Vestuvės bus 1 vakarą. Ar 200 normalu? Ar 150 pakaktų? Ar dar daugiau?
Papildyta:
Lauksiu Jūsų nuomonės ir patarimų
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 16, 09:49)
Aš norėčiau paklausti. Kiek vestuvėse dovanoti paprastai svečių porai?
Na nuo kiek iki kiek žirklės? Vestuvės bus 1 vakarą. Ar 200 normalu? Ar 150 pakaktų? Ar dar daugiau?
Papildyta:
Lauksiu Jūsų nuomonės ir patarimų

na manau 200-150 pats tas
be to priklauso nuo jusu rysio su jaunaisiais...ir kiek galite taip pat!
Atsakyti
Ryšiai ne itin artimi. Tai taip supratau, kad 150-200 įdėjus jau neapsišvilpčiau. lotuliukas.gif
Ir dar klausimas, o jeigu kavinėje balius, ar vežatės tortą kai einat "už pijokus" (na butelį vistiek vešimės)?
Vestuvėse taip senai buvau, o tradicijos taip greitai keičiasi, kad su tuo tortu nusivežus bijau likti nesuprasta.
Atsakyti
Nors pati labai nemegstu ciniku ir kritiku, bet sikart nesusilaikysiu mestelejusi pastabele pati 4u.gif Jau apklausos klausimas doh.gif Skamba taip, lyg klaustum "ar apsimoke investuoti i "Mazeikiu nafta"? Ar dar geriau - "Kuri desra labiau apsimoka pusryciu sumustiniams - slapianka ar rukyta?" lotuliukas.gif
Ar negalima pakoreguoti to klausimo, i logiskesni, tarkim i "ar verta kelti brangias vestuves?" g.gif
Atsakyti
baikit, cia tik nori suzinoti, gal kam nors vestuves atsipirko. nereikia taip jau gilintis, o gal kas ir parasys, kad atsipirko...isivaizduojat kokios diskusijos issirutulios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 03 17, 09:10)
baikit, cia tik nori suzinoti, gal kam nors vestuves atsipirko. nereikia taip jau gilintis, o gal kas ir parasys, kad atsipirko...isivaizduojat kokios diskusijos issirutulios? smile.gif

tai jau parase ir ne viena... smile.gif as sutinku, juk idomu, ne del to zenijuos, taciau bukim atviri, bent as nesupykciau jei financiskai dovanomis man tie pinigeliai sugrystu... bet aisku, kad tikslas ne toks...
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 17, 08:59)
Ryšiai ne itin artimi. Tai taip supratau, kad 150-200 įdėjus jau neapsišvilpčiau. lotuliukas.gif
Ir dar klausimas, o jeigu kavinėje balius, ar vežatės tortą kai einat "už pijokus" (na butelį vistiek vešimės)?
Vestuvėse taip senai buvau, o tradicijos taip greitai keičiasi, kad su tuo tortu nusivežus bijau likti nesuprasta.



šiaip torčiukų tą dieną netrūksta biggrin.gif tai geriau plius 50 Lt į vokelį ax.gif manyčiau, jaunieji tuo labiau džiaugtųsi...
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 17, 10:53)
bet aisku, kad tikslas ne toks...

doh.gif doh.gif doh.gif Jeigu nuosirdziai - net nepagalvojau apie si aspekta doh.gif doh.gif doh.gif
Tada tikai logiskas temos pavadinimas blush2.gif
Atsakyti