Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pazinojau moteriskaite, kuri dziugavo savo puikiomis vestuvemis, kurios "visiskai atsipirko". Veliau isvardindavo tiksliai kas ka padovanojo, ir primesdama kainas linksminosi, kad nenuejo "i minusa" . Keista ir nejauku buvo klausytis tokiu postringavimu.
Atsakyti

Ir as manau, kad nereikia is vestuviu daryti biznio mad.gif Ir isvis, jei kyla tokie klausimai, kaip kad ar atsipirks vestuves, ar ne; tai gal geriau pamastyti, ar apskritai jas verta daryti? g.gif
Man vestuves toli grazu neatsipirks... ir tegu...cia musu svente, o ne bizniukas koks tongue.gif
Atsakyti
pritariu, kas sako, kad geriau jau tada nedaryti tu vestuviu, jei svarbu, ar atsipirks unsure.gif O siaip jos atsiperka, bet ne pinigine prasme, o emocine, dvasine, prisiminimu ir pan. - Vakar ziurejau savo vestuviu kasete - zinokit, vis del to apsimoka daryt vestuves ir jas iamzinti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Zanetux @ 2004 05 03, 18:10)
Na, visu pirma nemanau, kad vestuves yra daromos tam, kad atsipirktu... doh.gif g.gif Jos daromos tam, kad butu smagu jauniesiems, sveciams, paprasciausiai kad jas galima butu prisiminti kaip laimingiausia diena gyvenime rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jo tokia nuomonė tik materialistų, tai geriau tada išviso nedaryti vestuvių nes bus labai liūdna, ka 2 dienas prašokai ir nei pinigų nei vertingų dovanų

Keistas požiūris.

Mano vestuvės prie 3 metsu buvo Vilniuje Vaidotų malūne, apie 30 žmonių kainavo apie 5000 Lt, tikrai neatsipirko, bet ir nereikėjo kad atsipirktų ne dėl to darėm g.gif
Atsakyti
Sakyciau per siauras apklausos atsakymu variantu pasirinkimas wink.gif , tik TAIP ir NE. O galetu buti pvz. PUSIAU ar IS DALIES, nes dazniausiai taip ir buna. Na kiek as buvau vestuvese ir zinau, tai svente atsiperka per puse. Pvz., jei vestuvems isleidote apie 10 tukst., tai sugris 5. Man tik keista, kad siais laikais zmones issisuka su 5-6 tukst. vestuvems. Na nebent jos labai mazos ar ka. Mano pazystami visi mokejo apie 10-12 tukst., o ir patiems vestuves kainuos ne ka maziau.
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 04, 07:35)
Sakyciau per siauras apklausos atsakymu variantu pasirinkimas wink.gif , tik TAIP ir NE. O galetu buti pvz. PUSIAU ar IS DALIES, nes dazniausiai taip ir buna. Na kiek as buvau vestuvese ir zinau, tai svente atsiperka per puse. Pvz., jei vestuvems isleidote apie 10 tukst., tai sugris 5. Man tik keista, kad siais laikais zmones issisuka su 5-6 tukst. vestuvems. Na nebent jos labai mazos ar ka. Mano pazystami visi mokejo apie 10-12 tukst., o ir patiems vestuves kainuos ne ka maziau.

Visai neprastos tos vestuves uz 5 "stukas" tongue.gif Aisku, ten "deganciu" kepsniu valgyt neuzsakinejom, bet visko valgyt ir gert uzteko ir dar liko! Tuokemes rotuseje, po to vaziavom i baznycia. Sventeme kavineje (buvo muzikantai, filmuotojas). Viskas buvo labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Zanetux @ 2004 05 04, 10:04)
Visai neprastos tos vestuves uz 5 "stukas" tongue.gif Aisku, ten "deganciu" kepsniu valgyt neuzsakinejom, bet visko valgyt ir gert uzteko ir dar liko! Tuokemes rotuseje, po to vaziavom i baznycia. Sventeme kavineje (buvo muzikantai, filmuotojas). Viskas buvo labai labai thumbup.gif

Ne PRASTOS, o mazos arba paprastos, nes vestuves 60-ciai zmoniu su nakvyne, alkoholiu, 3 karstais, muzikantais ir t.t. uz 5 tukst. niekaip neiskelsi wink.gif .
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 05 04, 12:09)
Ne PRASTOS, o mazos arba paprastos, nes vestuves 60-ciai zmoniu su nakvyne, alkoholiu, 3 karstais, muzikantais ir t.t. uz 5 tukst. niekaip neiskelsi wink.gif .

Pries du metus 60 zm. iskeliau uz 4000 biggrin.gif
Atsakyti
Musu atveju 5000 ishejo 20 zmoniu, bet kaip jau minejau, didzioji dalis shios sumos eine ne maistui, o drabuzhiams ir visiems samdomiems zmonems (fotografas, filmuotojas, muzikantai etc.) O jei paskaichiuoti povestuvine kelione, tai tada viskas kainavo 10000 lt, bet tai geriau uz ta suma mazesnes vienos dienos vestuves ir 10 dienu kelione, nei dvi dienos didelio baliaus. Na bet chia kiekvienam savo. O beje uz tuos 5000 lt vestuves tikrai ishejo super ir dabar turim labai daug graziu atsiminimu ir jei galechiau, tai vel viska pakartochiau.
Atsakyti
Na nezinau kaip uz 5000 geras vestuves iskelti, mums jos atsiejo virs 10 000 Lt 40 zmoniu ir tikrai nepasakyciau, kad buvo kazkokios labai prabangios. Cia matyt ta kaina priklauso nuo miesto, kuriame jas darai ir nuo laiko kada jas darai. wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aida: 04 gegužės 2004 - 15:45
Jei skaiciuoti materialiai, tai mums vestuves toli grazu neatsipirko. Bet uztat kiek puikiu ispudziu, bei geros nuotaikos suteike biggrin.gif Ir visiskai nesigailim, kad netaupem pinigeliu, o iskelem vestuves sau bei draugams clap.gif
Atsakyti
Na, jeigu kyla klausimas, ar atsipirks, tad gal geriau dviese su busimu vyreliu nupedinti i rotuse ar baznycia, susituokti ir tiek. Tada nereikes "vargintis" skaiciuojant - atsipirks/neatsipirks smile.gif
Atsakyti