Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
kazkaip maniau, kad internete galima viska pasipasakoti, ypac jei ateini su nick'u?
o dabar, pasirodo, nebus leidziama tai daryti...savotiska cenzura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 23, 11:25)
kazkaip maniau, kad internete galima viska pasipasakoti, ypac jei ateini su nick'u?
o dabar, pasirodo, nebus leidziama tai daryti...savotiska cenzura smile.gif


nu jo...... tu paziurek kiek dalyviu cia yra wink.gif ... pasakoji apie save viska, visai nenuostabu kad kazkam is tavo pazystamu irgi aktuali ta tema...... va tu organizuoji cia vestuves, viska aprasineji, o ji gal rusoiasi i tas pacias vestuves, nezino ka rengtis, kaip puostis, kiek i ta vokeli deti, ka nesti, ka dovanoti ir t.t. .... va ir susikerta judvieju keliai..... jeigu eiciau i vestuves ir buciau paskaiciusi postus apie tuos "parselius" tikrai perziureciau ir kitas tavo zinutes isitikinti ar ne tu ta nuotaka i kurios vestuves as ruosiuosi, o jeigu ta, tada visko gali buti kad ir ta persona tavo nemegstama esu.... o gal ir ne ta persona...... bet kam rizikuoti ir eiti i vestuves jeigu ten kazkas nelaukiamas labai yra, pakviestas ir t.t. Beje neiciau ir del to kad kazkokios stavkes yra, kakziek ideti reikia proporcingai meilei tau ir t.t.
Beje cia ne cenzura. cia dalyvauja lygiai tokie pat dalyviai, o kad rasai tokius dalykus tai jau tavo problemos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 11 23, 11:55)
Jos - sielos dvynės  ax.gif



Jo, likimo- irgi biggrin.gif
Gales prie Rotuses pasisveikinti viena kita biggrin.gif
Atsakyti
O kodėl panos, tiesiai šviesiai į akis nepasakot mirksiukas.gif varot čia užsislaptinusios nikais, dar nepergyvenat, kad jus atpažins ir savo žodžių neišsižadat (garbė neleidžia, tiek gintas tas požiūris, kad ne lygis dabar visko išsižadėt ir pritart toms, su kuriomis tiek ginčytąsi). Tai nueikit tiesiai šviesiai ir rėžkit į akis mirksiukas.gif o kas trukdo, sakot nenorit būt negeros, kad tik blogai apie jus nepagalvotų, etiketas neleidžia, o varyt internete jau takto viršūnė ir baisiai aukštos vidinės kultūros žmogaus poelgis doh.gif A?
Atsakyti
QUOTE(wovere @ 2005 11 23, 13:09)
O kodėl panos, tiesiai šviesiai į akis nepasakot  mirksiukas.gif varot čia užsislaptinusios nikais, dar nepergyvenat, kad jus atpažins ir savo žodžių neišsižadat (garbė neleidžia, tiek gintas tas požiūris, kad ne lygis dabar visko išsižadėt ir pritart toms, su kuriomis tiek ginčytąsi). Tai nueikit tiesiai šviesiai ir rėžkit į akis  mirksiukas.gif o kas trukdo, sakot nenorit būt negeros, kad tik blogai apie jus nepagalvotų, etiketas neleidžia, o varyt internete jau takto viršūnė ir baisiai aukštos vidinės kultūros žmogaus poelgis doh.gif A?



jei tai taikyta asmeniskai man, tai galiu pasakyti, kad mano nuomone zino visi, kam ja zinoti reikia...
ar tik lazdos neperlenkei su savo "garbe neleidzia..etiketas.."?

dar karta klausiu: koks kieno reikalas, ka cia mergos raso? su nikais ar be niku? koks kieno reikalas? perskaitai, parasai savo nuomone jei nori ir viskas...kam cia pulti ar rasyti tokius drastiskus pareiskimus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinaa: 23 lapkričio 2005 - 12:35
QUOTE(tinaa @ 2005 11 23, 12:30)
jei tai taikyta asmeniskai man, tai galiu pasakyti, kad mano nuomone zino visi, kam ja zinoti reikia...
ar tik lazdos neperlenkei su savo "garbe neleidzia..etiketas.."?

dar karta klausiu: koks kieno reikalas, ka cia mergos raso? su nikais ar be niku? koks kieno reikalas? perskaitai, parasai savo nuomone jei nori ir viskas...kam cia pulti ar rasyti tokius drastiskus pareiskimus? g.gif

Čia taikau visoms, kas pareiškė, jog gyvenimas priverčia kviesti tuos žmones, kurie yra nemėgstami, bet juos REIKIA pakviesti, nes to reikalauja etiketas (paskui nuomonės, kad tie nemėgstami turi daugiau dovanoti nei mylimi žmonės, kad širdies neskaudėtų, kad tik praėdė ir pragėrė daugiau nei padovanojo).

Nesuprantu ką reiškia - koks kieno reikalas kas ką čia rašo. O tai kam forume rašyti, jei tie žodžiai skirti tik tiems, kas parašė, o kiti negali replikuoti. Tai dienoraštį galima rašyti, tada tikrai niekas nesikiš. Nes tai asmeniškas reikalas, o čia... rašyti galima viską, ką nori, bet ir skaityti tą rašliavą gali kas tik nori ir nereikia pykti kad kažkas perskaitęs apie save ar draugus parašo, kad nemalonu rasti tokią "naujieną" internete. Natūralu, kad ir gynyba atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 23, 12:30)

ar tik lazdos neperlenkei su savo "garbe neleidzia..etiketas.."?



jo tikrai perlenke wovere tiek su garbe tiek su etiketu, kaip gali neleisti merginoms garbe ar etiketas, jeigu tokiu ne nerasta pas jas wink.gif


Prie baznycios galesite merginos viena kita pasveikinti, vokeliu turiniu pasiguosti ar pasidziaugti wink.gif . vis tik tai jau darosi reiksmingiausias tos dienos dalykas wink.gif
Atsakyti
Nu gerai... gryzau ir as... gal pradesiu nuo to, kad jau butu pats laikas nustoti cituoti ir remtis postais, kuriu ne prasmes nesuprantat... manau jau priejom isvados, kad musu nuomones nesutampa, ir to ka mes norim pasakyt jus nesuprantat, bet jus vistiek isimate musu zodzius is konteksto ir savaip juos interpretuodamos pateikiate juos kaip irodyma, kokios materialistes mes esam. Tai va, as nesu materialiste, garantuoju, kad nei amade, nei tinaa, nei devita tokios nera. Ir, taip, as zinau ka tas zodis reiskia. Lietuva i postmaterialistine era dar neizenge.
Kitas klausimas, taip mus: mane, devita ir tinaa sieja bendri interesai - mes tuoksimes toje pacioje koplycioje. Ir nereikia cia sarkazmo. ne vietoj ir ne laiku.
Del to ka as rasiau, rasau ir rasysiu forume esu pilnai atsakinga. Nesiruosiu tu zodziu issizadeti. Taip man yra siek tiek geda, nes gal but ir per atvirai isreiskiau savo nuomone apie zmogu, taciau kas parasyta jau neistrinsi (be dellos pagalbos). Ta nuomone yra abipuse, todel nesijauciu veidmaine. O i akis to nerekiu, nes suvokiu, kad man su tuo zmogumi reikia gyventi ir turbut visa gyvenima vienaip ar kitaip bendrauti. Ir beje, neisijauskit, as neatejau ir nepradejau aprasineti savo asmeniniu santykiu, ar zmogaus asmenybes, tiesiog pateikiau konkretu atveji kaip pavyzdi, kad zmonems butu lengviau suprasti mano nuomone. Forume nuolatos kas nors pateikia konkrecius atvejus, ir kas...
Del Aurushkos. Ji yra man brangus, mylimas ir gerbiamas zmogus, mano busimo vyro sese. Buciau linkusi manyti, kad tam tikruose postuose ji tiesiog pasikarsciavo. Ir jeigu butumet kas suprate nors viena mano posta, tai nenusisneketumet ir negasdintumet zmogaus. Ji yra vienas is daugelio zmoniu, kuriuos noreciau matyti savo vestuvese, nepaisant su ar be dovanos. Ir ji mane cia surado tik del to, kad pati jai sita foruma parodziau.
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 20, 17:49)
matau tau pavyko sios problemos isvengti, gal gali duoti patarima: nenoriu kviesti jaunikio brolio sugyventines, jei galima taip issireiksti. Ji musu aboieju tikrai labai nemegsta ir yra siaip labai tikrai nuosirdziai sakau bjauri asmenybe. Be jaunikio brolis ja myli. Nepakviesti jos, butu tolygu amziams susipykti su broliu. Kaip man perlipti per save?

Jo, paskaitinėjau cia tai ...nu....jo schmoll.gif
as tau mazdaug pritariu, jei viska supratau kaip norejai pasakyti, man grese tokia pat situacija, busimo vyro brolio pana nu tokia jau su...kad nemoku apsakyt, jis ir pats nezinojo del ko su ja yra, bet ji broli kazkaip nu nznau mokejo valdyt, ir jau nezinojau,kaip reikes issisukti, nes brolis be jos negaletu eiti, nes tada ji jau to neatleistu ir isvis pareikalautu, jei ji neina, tai ir jis neis, o jei taip tada amzinas tylos ir nesantarves sleifas tarp broliu:Maniskis irgi jos negali pakest, tai bijojau, kad jis tikrai pasakys jog jos nenori matyt musu vestvese, nznau kuo butu pasibaige, bet jie (brolis su pana)susipyko, ir tikrai tikiuosi,kad nesusitaikys, ir dar del to, kad jis vertas geresnes
Atsakyti
istoje apklasuoje truksta vieno punkto: dalinai atsiperka, nes nemanau, kad jos kam nors atsiperka, o ir daroma ,ne del to, kad savo kisenes ppildyti blush2.gif kai paskaiciau kai kuriu merginu nuomone, po kiek reiktu deti i vokeli dovanu, tai mano akys pasidare tokios ir dar didesnes blink.gif as visada galvojau, kad i vokeli i deti 100 - 200 litu yra pats tas ir gan daugoka, todel kai kurie sveciai buvo ideja po 300 tai man net nepatogu pasidare, o kai kriksto yevelaiai padovanojo apvale sumele tai is vis tokia geda man buvo, kad siaubas blush2.gif sekanti savaitgali ejom i vestuves, tai dejom mes 200 lituku, tai daabr ir galvoju tikiuosi, kad zmones nepagalvojo, kokie mes skregos ir dar is uzsienio grize blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 02 25, 13:03)
istoje apklasuoje truksta vieno punkto: dalinai atsiperka, nes nemanau, kad jos kam nors atsiperka, o ir daroma ,ne del to, kad savo kisenes ppildyti  blush2.gif kai paskaiciau kai kuriu merginu nuomone, po kiek reiktu deti i vokeli dovanu, tai mano akys pasidare tokios ir dar didesnes  blink.gif as visada galvojau, kad i vokeli i deti 100 - 200 litu yra pats tas ir gan daugoka, todel kai kurie sveciai buvo ideja po 300 tai man net nepatogu pasidare, o kai kriksto yevelaiai padovanojo apvale sumele tai is vis tokia geda man buvo, kad siaubas  blush2.gif sekanti savaitgali ejom i vestuves, tai dejom mes 200 lituku, tai daabr ir galvoju tikiuosi, kad zmones nepagalvojo, kokie mes skregos ir dar is uzsienio grize  blink.gif

as pritariu, kad 100 yra tikrai užtektinai, ėjom i geros draugės vestuves nešėm n 100 blush2.gif , nes turejom dviese tuo metu išgyventi už 700lt ir nieks nepyko, visi viska gi žino, na tikrai negalejom sau tada daugiau leisti, o kur dar šukuosena, suknele, saldainiai ir kitos smulkmenos...artimesni gimines ir kas sau leisti gali aisku kad daugiau ideda ir tai nieko cia blogo unsure.gif
Atsakyti
Nu chia kokia gimine. Buna kad surinkti vokeliuose. pilnai atperka ir vestuves, bet dazniausiai ne. Taupymo sumetimais, liaudis metasi ir dovanoja brangius niekus kuriu givenime net pinigu turint nepirktumem. Velgi blogai. Ir vistik demokratiskiausias budas vokeliai ir kas kiek galli tiek duoda. Bet ar atsiperka vestuves nereiktu apie tai galvot vistik tavo svente, o ne koks biznis veselia.
Atsakyti