Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Amade @ 2005 11 20, 10:28)
Zmonytes... labas rytas  mirksiukas.gif Matau, kad mes cia kuo giliau narsom, tuo labiau nesuprantam arba apsimetam, kad nesuprantam, kas ka nori pasakyt...  blink.gif
As nesuprantu vis viena tu "nematerialisciu". Nes mes gi panagrinejom konkrecius atvejus, kai pakvieti zmones del konkreciu priezasciu, nors siaip nenoretum, kad jie dalyvautu. Ir tas "per maza suma" nereiskia, kad jie tave nuvyle, tu pasipiktinai ar panasiai. Paprasciausiai pasirode nelabai mandagu is ju puses. Nes:
1. As vaziuodama i pusbrolio vestuves su vyru ir 2 beveik suaugusiais vaikais, 2 dienom, kai uzdirbu tikrai normaliai, negaleciau padovanoti 200Lt.
2. Nes as dar su ta savo seimyna nakvosiu pas pusbrolio tevus, o is baliaus parves kitas pusbrolis, kad mums nereiketu samdytis taxi.
As nei skundziuosi, nei ka. Priedo mes ir taip ne is paskutiniu pinigu tas vestuves kelem ir tikrai ne todel, kad kas nors padovanotu daug pinigu.
Cia yra ne tik 200Lt dovana, bet ir bendras elgesys, kuomet sekanti ryta vyro tevai vaziavo i baliu su taxi, o JUOS nuveze mano vyras su masina. Na, nesakykit, man tai maziausiai kiauliskas poelgis is moralines, o ne pinigu puses.
Po galais, tuos pinigus sekmingai uzsidirbsim ir niekas cia nenubiednejo, jei jus taip sakot, kad pvz as materialiste. Mano atveju viskas buvo labiau is moralines puses, is ju elgesio ir tt. Nes siaip dauguma sveciu ir atnese po 200Lt ir buvo 2 dienas. Viskas ok, bet uzkliuvo tik TA konkreti seima su savo istorija. doh.gif

Visų pirma aš norėčiau pasakyti tokį dalyką - jūsų probelmos, jei negalėjot perlipti per save ir nepakviesti to žmogaus. Pasikartosiu dar kartą - iš kur tai šeimai žinoti, kad jūs jų nenorėt matyt savo vestuvėse, jei juos pakvietėt?
Ši tema yra apie pinigus, vadinasi ji "ar atsiperka vestuvės", o ir skundžiatės sumom, kad va 200 lt apskritai mažai, jei būtų daugiau padovanoję, tai nuotaika būtų geresnė, o dabar tik 200 lt. Na nežinau, čia jau išskaičiavimai, ne kitaip. O jei netenkina konkretaus žmogaus kiauliškas elgiasys, tam yra kitos temos, "Kertelėje sielai" . Nemanau, kad čia tinkama vieta guostis, jei kažkas nepakankamai kukliai elgėsi, per daug išsišoko ar pan.
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 19, 23:39)
ne, mally tu nesupratai, as tiesiog klausiu ar dovanotum?

Jei ji nesitikėtų, dovanočiau, bet jei taptų norma, daugmaž, va ji visada tiek dovanoja, tai maždaug primeskim, kiek čia mums atsipirks vestuvės, tai tada nedovanočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 20 lapkričio 2005 - 10:49
QUOTE(Mally @ 2005 11 20, 10:49)
Jei ji nesitikėtų, dovanočiau, bet jei taptų norma, daugmaž, va ji visada tiek dovanoja, tai maždaug primeskim, kiek čia mums atsipirks vestuvės, tai tada nedovanočiau.



nepradekim vel, kam cia reikejo pideti "jei tai taptu norma..." as gi, sakiau, paprasciausiai ar dovanotum, be jokiu jeigu smile.gif uzsiciklinom ant to. as paklausiau, tu atsakei. As tai nedovanociau, man atrodo, kad uzdirbant tokia suma padovanoti dovana uz 20 litu artimiausiai draugei butu nemandagu, tu manai ne? net neabejoju, kad bet kuri mano drauge apsidziaugtu gavus ir tiek, ir negalvotu kad as paskupejau, bet man butu labai nemalonu... bet cia kiekvieno asmenine nuomone. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 11 20, 10:46)
Visų pirma aš norėčiau pasakyti tokį dalyką - jūsų probelmos, jei negalėjot perlipti per save ir nepakviesti to žmogaus.


matau tau pavyko sios problemos isvengti, gal gali duoti patarima: nenoriu kviesti jaunikio brolio sugyventines, jei galima taip issireiksti. Ji musu aboieju tikrai labai nemegsta ir yra siaip labai tikrai nuosirdziai sakau bjauri asmenybe. Be jaunikio brolis ja myli. Nepakviesti jos, butu tolygu amziams susipykti su broliu. Kaip man perlipti per save?
Atsakyti
pakraupau beskaitydama doh.gif blink.gif Panos, jei jau graziausia galbut savo gyvenime diena jus ziurite kas kiek atnese, ar kas kiek pravalge, tai ziauru doh.gif doh.gif doh.gif Idomu kas veliau bus, jei tokioj jaunystej skaiciuojate blink.gif Nu ir kas, Amade, kad si seima atnese 200 lt, kiek galejo ar galvojo, kad tiek reikia, tiek ir atnese, maziau reikia sukti galva kas, kur ir kaip, ir zmones, nebukime tokie materialistai mirksiukas.gif jau pries keliant vestuves visiems turetu buti aisku, kad vestuves tikrai neatsipirks, nebent atvaziuos koks dedule at tetule is JAV ir pasizarstys pinigais blink.gif biggrin.gif Todel nereikia svaicioti ir jausti nuoskauda del pinigu ax.gif
Atsakyti
Mes kiek vaziuodavom,tai 50lt.nuo zmogaus duodavom.Tik viena karta vaziavom i busimojo pusbrolio vestuves250lt.o kai vokeli iteikem tai suzinojom,kad jo sesuo,motina ir brolis i ta pacia saskaita prisirase,nu tikrai iki siol nesmagiau jauciuos.bet jau motuses nuomone tokia,jei daro vestuves,vadinasi turi uz ka ,tai kam tos dovanos blink.gif Kad ir i musu vestuves tikriausiai neis,nes neturi pinigu,nemoka linksmintis ir t.t.Tai yra visokiu jaunuju,bet dar visokio plauko giminiu doh.gif
Atsakyti
Jie pagalvojo,kad 250lt.labai daug nuo dvieju,tai is savo puses jau nebedave schmoll.gif doh.gif cry.gif Ir taip sugeba zmones rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2005 11 20, 19:19)
Jie pagalvojo,kad 250lt.labai daug nuo dvieju,tai is savo puses jau nebedave schmoll.gif  doh.gif  cry.gif Ir taip sugeba zmones rolleyes.gif

cia pusbrolio tevai?
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 20, 21:31)
cia pusbrolio tevai?
Mano brangiausiojo tevai doh.gif Bet cia mes ne i tema,tai manau tuoj pasalins mus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2005 11 20, 19:42)
Mano brangiausiojo tevai doh.gif Bet cia mes ne i tema,tai manau tuoj pasalins mus mirksiukas.gif


apie pinigus ir gobsuma,vadinas i tema biggrin.gif tikrai labai labai negrazu, pasisavint dali dovanos... absurdas, na ir zmoniu pasitaiko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis @ 2005 11 19, 21:08)
blink.gif  blink.gif piz...kaze.. na ir poziuris... Tu gal isvis nesizenyk. Bo toks ispudis kad tik del dovanu tas reikalas tau idomus.
O del nemaloniu zmoniu... Jei as eiciau i vestuves kaip ta nemiela tau persona, tai nesciau koki virtuvini ranksluosteli ir valgyciau daugiausia uz visus  biggrin.gif O tam , kad pamatyciau is pykcio persikreipusia nuotakos fizionomija TOKIA diena. Cha cha laugh.gif




tokius kategoriskus pareiskimus geriau pasilaikyk sau
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 18, 19:58)
Nepykit panos, gal jus jau ir norit ginca baigti, taciau as irgi noriu pasireiksti... Gal i kartosiuos, pritariu Tinai ir Amadei. As taip pat i savo vestuves turiu kviesti zmogu su kuriuo mane sieja abipuse neapykanta, konkreciai tai yra jaunikio brolio ilgamete drauge, tikrai labai dziaugciaus jei ji neateitu ir tikrai zinau, kad ji ateis ir progai pasitaikius stengsis man igelti. Bet nieko negaliu del to padaryti, ar gal kas zino buda kaip isvengti tokiu zmoniu vestuvese? manau, kad ne. Tada iratsitinka taip, kad su salyga kiek tas zmogus yra tau nemalonus, bandai ispesti is jo buvimo ka nors gero... ir tas geras dazniausiai yra jo dovana. Butent del to kiekvienam knieti paziureti kiek kas atnese. Ir labai logiska, kad jaustumeisi pasipiktines ir burnotum jei zmogus kurio mielai butum nekvietes tau buvo grynas nuostolis. Manau, kad kiekvienas tam tikra prasme turi uzsidirbti buvima vestuvese, draugai ir artimi gimines tai padaro buvimu salia, gera nuotaika, o kad ir kaip ziauru butu, bet nemaloniems zmonems yra vienintelis kelias - per dovanas. Juk pakvietes toki zmogu ir gaves nuo jo dovana neverta net jo suvalgyto maisto nervinsiesi, kad ta zmogu is viso kvietei... o jei dovana gera, tai tiesiog numosi ranka ir pagalvosi "ai, bent dovana gera atsinese", argi ne taip?
o del sumos vokelyje, labai subjektyvu, viskas priklauso nuo zmoniu finansiniu galimybiu. Kartais zinodamas ka pinigai reiskia seimai busi labai pagerbtas, gal net pasijusi nepatogiai gaves 100 nuo keturiu asmenu, kartais 300 gali buti pasityciojimas, Manau kad dovanos vertes ir finansiniu galimybiu santykis nusako kiek esi svarbus tam zmogui. Juk jei zmogus vietoj to, kad nusipirktu ka nors reikalingo sau, tuos pinigus dovanoja tau, tu jam esi svarbus. Kiekvienas, kuriam tu esi tikrai svarbus stengsis tau pagal galimybes padovanoti kuo daugiau. O kai zinai, kad zmogus liaudiskai tariant pinigais apsales ir eidamas i vestuves tau dovanoja tradicine stafke, tai supranti, kad jam nieko nereiski... Nes jis galejo daugiau, bet nenorejo... kazkaip norisi, kad vestuvese tokiu zmoniu butu maziau, ne del pinigu, bet del aplinkos. As noreciau, kad pas mane butu tik tie kuriems as kazka reiskiu...


Na vyro sypsena pro usa maciau, skaitant ir kitas Mikes zinutes, bet kai perskaite sia, pareiske- vaziuosim liepos pirma mes i Palanga cool.gif Pasakiau- ne, nes jaunikis- mano mylimas brolis. Meldziuosi tik, kad i si foruma kitas mylimas brolis su savo ilgamete sugyventine, su kuriu pagalba, ir, beje, kol kas po ju sparneliu tame Londone lindit, neilistu. doh.gif
Atsakyti