Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Mally @ 2005 11 17, 16:19)
Na tikrai ne visi tokie įžvalgūs, kad suprastų, jog jų vestuvėse jaunieji matyti nenori, ypač kai su šypsenom veiduose jie yra pakviečiami  rolleyes.gif o kam kviesti tuos, kurių nenorit matyti vestuvėse, tai niekaip nesuprantu, kviesti tikintis, kad atsisakys  g.gif  manau, čia faktas, kad jie išvis atėjo jums yra problema, nes kai žmogaus nemėgsti, tai tikrai rasi prie ko prikibti, o kai myli, tai į daug ką dėmesio nekreipi ir užsimerki. Kad ir tas pats vokelio turinys - 200 lt nuo 4 žmonių, manau, kad labai normalus ir net neabejoju, kad buvo tokių, kurie jums ir mažiau įdėjo  ax.gif


skiaciau ta visa jusu ginca...na kita karta gal ir nenori zmoniu kviesti, bet tiesiog reikia, mandagumas arba etiketas reikalauja. juk ir taip ne viska gyvenime darai ka nori???..
na o del tu pinigu...tai suprantu as amade, kaip zinai kokia yra situacija su tais zmonems...gal tik nereikejo taip paviesint...

zinai ir man taip buve...gruodi buvo mano drauges gimtadienis (cia pries kelis metus|)...kadangi kartu nuomavom buta, as jai kaip ir svente suruosiau ir siaip dovana faina nupirkau (to ko ji norejo)...visa vakar buvo demesio centre nieko daryti nereikejo....na atejo mano gimtadienis...tai ir pati viska susiruosiau...ir pavelavus atvaziavo...ir dovana tarp kitko numete...nebuvo abydna tiek del tos dolvanos..bet del jos tokio poelgio..be to, ji puikiai zinojo kiek jos dovana kainavo ($100) ir uz kiek man nupirko ($21)...o be to galimybes pas abejes vienodos buvo...
siaip as nematerialiste, neziuriu ka zmoes dovanoja, man svarbu kad tai nuo sirdies...bet kita syk abidna pasidaro...kad neivertina tavo pastangu...
beje, saga minejo, kad baisi kancia i vestuves kitiems eiti...na tai ko eina...tegu ir sedi namie ir su niekuo nebendrauja..tada nebus nei problemu kuo rengtis, nei kur vaikus deti...
Atsakyti
Sakyčiau beprasmė diskusija ax.gif nes diskutuoja skirtingi žmonės, su skirtingom vertybėm, prioritetais. Ir niekas negali pasakyti, kieno vertybės vertingesnės, čia jau kiekvienam savo smile.gif Kas vieniems čia atrodo kiauliškumas, kitiems norma ir atvirkščiai. Galiu pasakyti tik tiek, kad bent aš elgiuosi su kitais taip, kaip noriu, kad su manim elgtųsi, ir to paties tikiuosi iš kitų žmonių.
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 17, 18:05)

beje, saga minejo, kad baisi kancia i vestuves kitiems eiti...na tai ko eina...tegu ir sedi namie ir su niekuo nebendrauja..tada nebus nei problemu kuo rengtis, nei kur vaikus deti...


butu paprasciausia tokiu zmoniu ne nekviesti wink.gif ....... visu pirma jeigu jau zmones kvieciami, tai tikisi kad ir laukiami yra.. wink.gif ..... ne visiems gi i sauna pakviesti ir galvoti kad tik neitu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 11 18, 06:44)
butu paprasciausia tokiu zmoniu ne nekviesti wink.gif ....... visu pirma jeigu jau zmones kvieciami, tai tikisi kad ir laukiami yra.. wink.gif ..... ne visiems gi i sauna pakviesti ir galvoti kad tik neitu wink.gif



nu atsakei visai ne i tema! nesupratai ka as ten bandizau pasakyti, bet tiek to..

na bet kaip ir minjo, neverta gincytis del moraliniu prioritetu!
Atsakyti
Nepykit panos, gal jus jau ir norit ginca baigti, taciau as irgi noriu pasireiksti... Gal i kartosiuos, pritariu Tinai ir Amadei. As taip pat i savo vestuves turiu kviesti zmogu su kuriuo mane sieja abipuse neapykanta, konkreciai tai yra jaunikio brolio ilgamete drauge, tikrai labai dziaugciaus jei ji neateitu ir tikrai zinau, kad ji ateis ir progai pasitaikius stengsis man igelti. Bet nieko negaliu del to padaryti, ar gal kas zino buda kaip isvengti tokiu zmoniu vestuvese? manau, kad ne. Tada iratsitinka taip, kad su salyga kiek tas zmogus yra tau nemalonus, bandai ispesti is jo buvimo ka nors gero... ir tas geras dazniausiai yra jo dovana. Butent del to kiekvienam knieti paziureti kiek kas atnese. Ir labai logiska, kad jaustumeisi pasipiktines ir burnotum jei zmogus kurio mielai butum nekvietes tau buvo grynas nuostolis. Manau, kad kiekvienas tam tikra prasme turi uzsidirbti buvima vestuvese, draugai ir artimi gimines tai padaro buvimu salia, gera nuotaika, o kad ir kaip ziauru butu, bet nemaloniems zmonems yra vienintelis kelias - per dovanas. Juk pakvietes toki zmogu ir gaves nuo jo dovana neverta net jo suvalgyto maisto nervinsiesi, kad ta zmogu is viso kvietei... o jei dovana gera, tai tiesiog numosi ranka ir pagalvosi "ai, bent dovana gera atsinese", argi ne taip?
o del sumos vokelyje, labai subjektyvu, viskas priklauso nuo zmoniu finansiniu galimybiu. Kartais zinodamas ka pinigai reiskia seimai busi labai pagerbtas, gal net pasijusi nepatogiai gaves 100 nuo keturiu asmenu, kartais 300 gali buti pasityciojimas, Manau kad dovanos vertes ir finansiniu galimybiu santykis nusako kiek esi svarbus tam zmogui. Juk jei zmogus vietoj to, kad nusipirktu ka nors reikalingo sau, tuos pinigus dovanoja tau, tu jam esi svarbus. Kiekvienas, kuriam tu esi tikrai svarbus stengsis tau pagal galimybes padovanoti kuo daugiau. O kai zinai, kad zmogus liaudiskai tariant pinigais apsales ir eidamas i vestuves tau dovanoja tradicine stafke, tai supranti, kad jam nieko nereiski... Nes jis galejo daugiau, bet nenorejo... kazkaip norisi, kad vestuvese tokiu zmoniu butu maziau, ne del pinigu, bet del aplinkos. As noreciau, kad pas mane butu tik tie kuriems as kazka reiskiu...
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 18, 19:58)
O kai zinai, kad zmogus liaudiskai tariant pinigais apsales ir eidamas i vestuves tau dovanoja tradicine stafke, tai supranti, kad jam nieko nereiski... Nes jis galejo daugiau, bet nenorejo... kazkaip norisi, kad vestuvese tokiu zmoniu butu maziau, ne del pinigu, bet del aplinkos. As noreciau, kad pas mane butu tik tie kuriems as kazka reiskiu...


Nu bet nejaugi dovanai skirta pinigu suma parodo kiek tu reiski tam zmogui???? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zole: 18 lapkričio 2005 - 22:26
sutinku, kad etiketas reikalauja pasikviesti kokią tetulę, bet juk gyvenimą kuriamės patys g.gif Galų gale tetulė tik tyliai sėdes ir bandys viską pamatyti tongue.gif tongue.gif
o su savo amžiaus žmonėmis manau galima išsiaiškinti ir pasistengti, kad jie nuotaikos negadintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 18, 20:58)
Nepykit panos, gal jus jau ir norit ginca baigti, taciau as irgi noriu pasireiksti... Gal i kartosiuos, pritariu Tinai ir Amadei. As taip pat i savo vestuves turiu kviesti zmogu su kuriuo mane sieja abipuse neapykanta, konkreciai tai yra jaunikio brolio ilgamete drauge, tikrai labai dziaugciaus jei ji neateitu ir tikrai zinau, kad ji ateis ir progai pasitaikius stengsis man igelti. Bet nieko negaliu del to padaryti, ar gal kas zino buda kaip isvengti tokiu zmoniu vestuvese? manau, kad ne. Tada iratsitinka taip, kad su salyga kiek tas zmogus yra tau nemalonus, bandai ispesti is jo buvimo ka nors gero... ir tas geras dazniausiai yra jo dovana. Butent del to kiekvienam knieti paziureti kiek kas atnese. Ir labai logiska, kad jaustumeisi pasipiktines ir burnotum jei zmogus kurio mielai butum nekvietes tau buvo grynas nuostolis. Manau, kad kiekvienas tam tikra prasme turi uzsidirbti buvima vestuvese, draugai ir artimi gimines tai padaro buvimu salia, gera nuotaika, o kad ir kaip ziauru butu, bet nemaloniems zmonems yra vienintelis kelias - per dovanas. Juk pakvietes toki zmogu ir gaves nuo jo dovana neverta net jo suvalgyto maisto nervinsiesi, kad ta zmogu is viso kvietei... o jei dovana gera, tai tiesiog numosi ranka ir pagalvosi "ai, bent dovana gera atsinese", argi ne taip?
o del sumos vokelyje, labai subjektyvu, viskas priklauso nuo zmoniu finansiniu galimybiu. Kartais zinodamas ka pinigai reiskia seimai busi labai pagerbtas, gal net pasijusi nepatogiai gaves 100 nuo keturiu asmenu, kartais 300 gali buti pasityciojimas, Manau kad dovanos vertes ir finansiniu galimybiu santykis nusako kiek esi svarbus tam zmogui. Juk jei zmogus vietoj to, kad nusipirktu ka nors reikalingo sau, tuos pinigus dovanoja tau, tu jam esi svarbus. Kiekvienas, kuriam tu esi tikrai svarbus stengsis tau pagal galimybes padovanoti kuo daugiau. O kai zinai, kad zmogus liaudiskai tariant pinigais apsales ir eidamas i vestuves tau dovanoja tradicine stafke, tai supranti, kad jam nieko nereiski... Nes jis galejo daugiau, bet nenorejo... kazkaip norisi, kad vestuvese tokiu zmoniu butu maziau, ne del pinigu, bet del aplinkos. As noreciau, kad pas mane butu tik tie kuriems as kazka reiskiu...




visiskai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


gerai cia pasakei, kad dovanos vertes ir finansiniu galimybiu santykis nusako kiek esi svarbus tam zmogui....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinaa: 19 lapkričio 2005 - 09:42
mikepudofke man patiko... Tesingai, kad kai zinai, kaip zmones gyvena, ivertini ir kiek jie gali sau leisti. Ir nieko bendro su MUSU isskaiciavimais. Nes kiekvienas atvejis yra savas ir tik mes galim zinoti, kodel kazka apkalbam, o kitu, kurie padovanojo tiek pat ar net maziau ne.
Atsakyti
Kaip kam, aš meilės pinigais nematuoju smile.gif ir man ta jūsų išvesta formulė visiškai nepriimtina. Na jei jums iki šventos ramybės ir geros nuotaikos, užtenka tik pakankamos sumos, o nepakankama ji gali sugadinti nuotaiką, tai sorry. Galiu pasakyti, kad pažįstu tokių žmonių realiam gyvenime, tačiau į mėgstamų žmonių sąrašą jie tikrai nepatenka.


Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 11 19, 10:09)
mikepudofke man patiko... Tesingai, kad kai zinai, kaip zmones gyvena, ivertini ir kiek jie gali sau leisti. Ir nieko bendro su MUSU isskaiciavimais. Nes kiekvienas atvejis yra savas ir tik mes galim zinoti, kodel kazka apkalbam, o kitu, kurie padovanojo tiek pat ar net maziau ne.

Nu kaip čia ne jūsų išskaičiavimai? O kaip jūs juos pavadinat? Negi ne jūs čia pasiskaičiuojat, kiek žmogus uždirba, kokio lygio darbą turi, kokia mašina važinėja, bute ar name gyvena, kiek vaikų turi, kokiose parduotuvėse apsipirkinėja ir pagal tai nusprendžiat, ar labai turtingas, ar vidutiniškai, ar biednas doh.gif negi jums visi ateina ir pasakoja, kokios jų pajamos ir išlaidos, kiek laiko namie kojinėj ar kokiam banke. Aš pavydzžiui nemėgstu kalbėti apie pinigus, apie mūsų šeimos pajamas žinom tik mes su vyru. Nei aš tevam ataskaitas duodu, nei draugam, nei aš kitų žmonių klausinėju. Vat akivaizdu, kad ir gerai darau, nes jei žinočiau, tai pradėčiau parintis, kad gal kažkas paskūpėjo. Kam to reika? Pinigai gyvenimą tik gadina, draugus skiria, va jūs čia nervus gadinatės, kam to reikia, na kam? Žinot, kaip aš mėgstu sakyti, jei nemėgstu žmogaus, tai man jo nuomonė apie mane yra neįdomi, man absoliučiai dzin, kad ir jis manęs nevertina ax.gif

Beje žiūriu viena čia kad ginčijuos doh.gif Netikiu, kad čia tiek daug materialisčių.
Žinot labiausiai mane siutina visokie pareikšimai - privalo, turi, jam priklauso ior pan. Nesutinku, niekas nieko dėl kitų neprivalo daryti. Man patinka tokia frazė - kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką tu gauni yra dovana. Ir į viską stengiuosi taip žiūrėti. Iš visų savo svečių tikėjausi, kad ateis kviestieji ir buvau nusiteikus, kad negausiu dovanų nieko (kad nenusivilčiau), o kai kažką gavau, tai buvau maloniai nustebinta . Buvo žmonių, kurie mums nepadovanojo, nei gėlės, nei atviruko (apie vokelius nešneku), bet ir dėl to neimu į galvą, nes tam ir buvau pasiruošus smile.gif (jūs turbūt infarktą gautumėt ax.gif ) Svarbiausia požiūris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 19 lapkričio 2005 - 13:24
QUOTE(Mally @ 2005 11 19, 13:17)

Beje žiūriu viena čia kad ginčijuos  doh.gif Netikiu, kad čia tiek daug materialisčių.


Ne viena, ne viena 4u.gif
Man baisu skaityt, kad meile ir tai kiek tu zmogui reiski yra nusprendziama is galimybiu ir ideto i vokeli sumos santykio blink.gif Pasirodo netgi tam nustatyti formule yra unsure.gif Bet manau kad bergzdzias reikalas cia gincytis. Kiekvienas turi savo supratima, savo vertinimu skale ir poziuri 4u.gif
Atsakyti