Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o as palaikau amade, paprasciausiai, net ir geriausiai nusiteikus vis tiek pastebi kas ir kaip buvo,
tai jei elgesi kaip kiaules , dvi dienas tusinosi visa familia, ir nebuvo yaptingai laukiami kaip kiti sveciai, tai norom nenorom paziuri i ju vokeli...

as irgi turesiu kviesti keleta asmenu, kuriu tikrai nekviesciau..manot, net ir geriausiai nusiteikus, neziuresiu, ka jie veikia? beveik 100 proc. isitikinus, kad svente jie man is visu jegu stengsis pagadinti...ir i vokeli paziuresiu, kiek jie kiaules

turetum buti nepaprastas pxuistas, kad nekreiptum demesio

per tokias sventes ir pamatai, ar jie kiauliukai ar ne
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 11 17, 11:18)
blink.gif  blink.gif  blink.gif ........... zodziu truksta....... kokie skupus sveciai, as tai buciau priejusi ir paskaiciavusi kiek jie praede ir pragere, samata paskaiciavusi, ju gaunamas pajamas, kiek jiems turetu uztekti menesiui ir kiek jie PRIVALEJO ideti i voka, kad jauniesiems nebutu abydnoka.......

paskaicius tokiu komentaru noras i bet kokias vestuves eiti praeina, kai zmones kvieciami del dovanu, ka jie atnes, kaip jie gyvena, kiek jie uzdirba...... padaroma strategija kiek jie ideti turetu...... o jeigu jau maziau randama negu buvo jaunuju planuose paskaiciuota, kaip viskas suvartoma......" tiesiog atvaziuoja seima 4 asmenu, kurie tikrai gerai gyvena ir atveza 200Lt ir buna 2 dienas. " eikit sau, ir tai raso suaugusi moteris......  blink.gif  blink.gif


Ei, zmones, na nevaidinam tokiu, kad visiskai nesvarbu pinigai. g.gif
1. mes darem vestuves, nes to norejom ir neplanavom ar jos atsipirks ir kas kiek atnes ir t.t.
2. ta 4 asmenu seima... cia ne skundas, kad jie praede daugiau nei dovanu atveze. Problema yra tame, kad mes is pradziu vaiku neplanavom kviesti, bet jie net negirdejo to ir atsibogino su 2 paaugliais, kuriems nebuvo ka veikti. Ir pazistant juos yra abydna, nes jie butu pirmi pranesti, kad kas nors jiems per mazai atnese, kai patys yra ziauriai skupus.

Taigi problema ne pinigu kieky, o zmoniu mastyme.
Ir mes siaip ar taip gavom daugiau pinigu nei isleidom. Butume gave maziau, viskas ok.gif Tiesiog... kai kuriu zmoniu del tam tikru priezasciu dovanas pakomentuoji...
Atsakyti
blink.gif Tai kam jus juos kvieciate nesuprantu......kad nesupyktu gal? ....... tai gal geriau ne nekviesti, tegu sau pyksta, negu paskui internete ant visos Lietuvos skalambinti "kokie kiauliukai" kazkaip isivaizduoju yra vestuves svente, kurioje nori matyti artimus zmones....

Nuosirdus patarimas Tinaai, linksminkis vestuvese, svesk, tai tavo svente... o ne stebek kas ka veikia, kaip linksminasi, ka veikia, kaip tusinasi........ nebent vestuviu tikslas toks isiaiskinti kas "kiaules", o kas ne....... jezau negi jus galvojate kad jusu vestuves kazkam pasaulinio reiksmingumo svente, kad jie troksta buti pakviesti, kad jiems jau didele garbe buti pakviestais, ir uz tai jie turi kazko atsisakyti dedami didziausias sumas....... gal jie skaito kad tu ne neverta daugiau, gal jie irgi eina is pareigos nenoredami izeisti taves i tavo vestuves......

gerai sio skyrelio pradzioje kazkuri isireiske "suvalkieciu skyrelis" .....

suaugusios moters sakinys "as irgi turesiu kviesti keleta asmenu, kuriu tikrai nekviesciau..manot, net ir geriausiai nusiteikus, neziuresiu, ka jie veikia? beveik 100 proc. isitikinus, kad svente jie man is visu jegu stengsis pagadinti...ir i vokeli paziuresiu, kiek jie kiaules" blink.gif blink.gif blink.gif . ainu lauk. tokia savijauta kad paaugles raso cia blink.gif


Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 17, 13:03)
o as palaikau amade, paprasciausiai, net ir geriausiai nusiteikus vis tiek pastebi kas ir kaip buvo,
tai jei elgesi kaip kiaules ,  dvi dienas tusinosi visa familia, ir nebuvo yaptingai laukiami kaip kiti sveciai, tai norom nenorom paziuri i ju vokeli...

as  irgi turesiu kviesti keleta asmenu, kuriu tikrai nekviesciau..manot, net ir geriausiai nusiteikus, neziuresiu, ka jie veikia? beveik 100 proc. isitikinus, kad svente jie man is visu jegu stengsis pagadinti...ir i vokeli paziuresiu, kiek jie kiaules

turetum buti nepaprastas pxuistas, kad nekreiptum demesio

per tokias sventes ir pamatai, ar jie kiauliukai ar ne


thumbup.gif As jau sakiau, kad neskaiciuoju, kiek kiekvienas atnese. Ta seimynele buvo vieninteliai, kuriuos apkalbejom del konkrecios situacijos. Kaip Tinaa sake, jei privalai kviesti kazka del to, kad reikia, tai i ji ir ziuri atidziau.
Sakau, mes planavom kviesti be vaiku (na, jie paaugliai), bet kai pakvietem juos (nesakem is pradziu apie vaikus), tai iskart pradejo dziaugtis, kaip dukrai bus idomu, kaip ji gales naujus batukus apsimauti ir t.t., tai nebebuvo kur trauktis... doh.gif
Ir naturalu paziureti i vokeli, nes jie buvo 4, o tie "vaikai" tai beveik suaugusiam lygu... na, negaila mums ir aisku nenubiednesim, cia yra visai kitos emocijos... frusty.gif:
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 11 17, 13:25)
blink.gif Tai kam jus juos kvieciate nesuprantu......kad nesupyktu gal? ....... tai gal geriau ne nekviesti, tegu sau pyksta, negu paskui internete ant visos Lietuvos skalambinti "kokie kiauliukai" kazkaip isivaizduoju yra vestuves svente, kurioje nori matyti artimus zmones....




Na, jei tai butu buvus tik mano valia, as ju buciau nekvietus. g.gif Bet kadangi tai ne MANO gimines, o vyro, o jis gal irgi butu nekvietes, bet jo mama su jais super artimi, tai tikrai butu buve nerealiai negrazu nepakviesti. Suprantu, kad tai vaikiskai skamba tas "negrazu", nes pas mane sito jausmo nera, bet as negaliu vadovauti, jei tai ne mano gimine ir jei pas juos yra kitoks mandagumo supratimas. unsure.gif Nes man tai dazniausiai px, ka kas galvoja, nes protingi zmones supranta kas ir kodel. Bet... sakau, mano vyro giminei tokie veiksmai nepazistami. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 11 17, 12:25)
blink.gif Tai kam jus juos kvieciate nesuprantu......kad nesupyktu gal? ....... tai gal geriau ne nekviesti, tegu sau pyksta, negu paskui internete ant visos Lietuvos skalambinti "kokie kiauliukai" kazkaip isivaizduoju yra vestuves svente, kurioje nori matyti artimus zmones....

Nuosirdus patarimas Tinaai, linksminkis vestuvese, svesk, tai tavo svente... o ne stebek kas ka veikia, kaip linksminasi, ka veikia, kaip tusinasi........ nebent vestuviu tikslas toks isiaiskinti kas "kiaules", o kas ne....... jezau negi jus galvojate kad jusu vestuves kazkam pasaulinio reiksmingumo svente, kad jie troksta buti pakviesti, kad jiems jau didele garbe buti pakviestais, ir uz tai jie turi kazko atsisakyti dedami didziausias sumas....... gal jie skaito kad tu ne neverta daugiau, gal jie irgi eina is pareigos nenoredami izeisti taves i tavo vestuves......

gerai sio skyrelio pradzioje kazkuri isireiske "suvalkieciu skyrelis" .....

suaugusios moters sakinys "as irgi turesiu kviesti keleta asmenu, kuriu tikrai nekviesciau..manot, net ir geriausiai nusiteikus, neziuresiu, ka jie veikia? beveik 100 proc. isitikinus, kad svente jie man is visu jegu stengsis pagadinti...ir i vokeli paziuresiu, kiek jie kiaules"  blink.gif  blink.gif  blink.gif . ainu lauk. tokia savijauta kad paaugles raso cia  blink.gif



pas kiekviena zmogu situacija yra kitokia, kaip ir mastymas...jei tu sito nesupranti, tai ar cia tavo kaip suaugusios moters komentaras?? kiekvienam svarbus pinigai, nebent turi milijonus.......

yra kaip yra, turiu kviesti tuos, kurie ateis tik del to, kad sugadintu man svente...jie labai pradziugintu jei is viso neateitu...
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 17, 12:27)
pas kiekviena zmogu situacija yra kitokia, kaip ir mastymas...jei tu sito nesupranti, tai ar cia tavo kaip suaugusios moters komentaras?? kiekvienam svarbus pinigai, nebent turi milijonus.......

yra kaip yra, turiu kviesti tuos, kurie ateis tik del to, kad sugadintu man svente...jie labai pradziugintu jei is viso neateitu...


ne as milijonu neturiu, ir sventes darau ne tam kad tuos milijonus susirinkti...... man pinigai svarbus, todel as pati juos bandau uzdirbti,mano vyras rupinasi seimos gerove, o ne laukiame kas kas nors ka noras atnestu....... jeigu as nesugebu pasidaryti sau sventes, as jos paprasciausiai nedarau...... o jeigu darau svente tai tokios smulkmenos kaip dovana jos niekada nesugadins..... mano sventese dalyvauja visi man ir mano vyrui artimi zmones..... kadangi zmones artimi vyrui as juos privalau gerbti, o ne stebeti ka jie daro kaip jie legiasi ir ka jie dovanoja is sau artimu zmoniu kvieciu tik tuos kurie man svarbus..... ir niekada kviesdama zmogaus negalvoju "kad tik jis neateitu".... ir su dukra pries jos gimtadieni kalbejome..... kad ne ji daro paslauga kviesdamasi draugus i gimtadieni..... o draugai ja pagerbia ateidami.... mirksiukas.gif
Atsakyti
pas kiekviena kitaip, gerai, jei i tavo svente ateina tik tavo draugai, bet gyvenime buna ivairiausiu situaciju........
niekas ir nesako, kad per vestuves renkami pinigai, matosi, kad nesupranti, apie ka kalbu
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 11 17, 14:58)
ne as milijonu neturiu, ir sventes darau ne tam kad tuos milijonus susirinkti...... man pinigai svarbus, todel as pati juos bandau uzdirbti,mano vyras rupinasi seimos gerove, o ne laukiame kas kas nors ka noras atnestu....... jeigu as nesugebu pasidaryti sau sventes, as jos paprasciausiai nedarau...... o jeigu darau svente tai tokios smulkmenos kaip dovana jos niekada nesugadins..... mano sventese dalyvauja visi man ir mano vyrui artimi zmones..... kadangi zmones artimi vyrui as juos privalau gerbti, o ne stebeti ka jie daro kaip jie legiasi ir ka jie dovanoja is sau artimu zmoniu kvieciu tik tuos kurie man svarbus..... ir niekada kviesdama zmogaus negalvoju "kad tik jis neateitu".... ir su dukra pries jos gimtadieni kalbejome..... kad ne ji daro paslauga kviesdamasi draugus i gimtadieni..... o draugai ja pagerbia ateidami....  mirksiukas.gif


Bet as tai manau, kad mes nesusisnekam. Gi nereikia buti sventuole ir aiskint, kad nesvarbu, ar atnes 10 Lt, ar 200... Mes gi irgi nesakom, kad istiese liezuvius aptarinejom, kas pagailejo, kas kaip... gossip.gif: Mes tik aptarem KONKRECIU zmoniu KONKRECIUS veiksmus, o ne kiekvieno padovanota suma.
Mes irgi TIKRAI darem vestuves tam, kad pasilinksmint, kad butu smagu visiems. Taip ir buvo. O del tu sumautu dovanu tai cia tik labai asmeniskas pasidalijimas kaip kai kurie zmones elgiasi. Ir nieko bendra nera su gobsumu, ar "suaugusiu moteru nusisnekejimu" frusty.gif:
Atsakyti
rolleyes.gif ir vėl apie tą patį. Na ir vėl aš sutinku su Saga, o su tinaa bei Amade ne schmoll.gif
Taip tinaa, kiekvienam svarbūs pinigai, taigi kiekvienam yra sunku su jais skirtis, savaime suprantama, geriau už juos nupirkti kažką savo vaikui, nei dovanoti tekančiai giminaitei.
Mat kokie žmonės nesusipratėliai, jie matyt nesilanko šitame forume ir nežino, kiek "priklauso" dovanoti, atsižvelgiant į tai kiek dienų daromos vestuvės, kur švenčiama, kiek kainavo suknelė bei kitos linksmybės. Žinot, aš irgi čia pasiskaičius tik sužinojau apie kažkokias sumas unsure.gif
Pritariu Sagai, kad mūsų vestuvės atrodo reikšmingos tik mums pačioms, o kitiems žmonėms tai toli gražu ne esminis gyvenimo įvykis, kitiems tai yra galvos skausmas, ką apsirengti, kiek įdėti į voką, kur padėti vaikus ir panašiai.
Amade, nors aš ir nešventuolė, bet man nesvarbu, ar mūsų tėvai, broliai, sesės, močiutės bei artimiausi draugai būtų atnešę 10 lt ar 200 (skaičiai iš tavo posto), man tikrai tikrai nesvarbu. O ką įdėtų šiaip pažįstami, ar giminės, kitaip vadinami devintu vandeniu nuo kisieliaus, irgi nerūpi ir nesuku galvos, nes tokių žmonių į savo vestuves net nekviečiau.
Kaip jau esu pasisakius kažkokioj panašioj temoj, pakartosiu, ar jum patiktų, jei pradėtų svečiai gailėtis, kad per daug į voką įdėjo, nes vestuvės nebuvo to vertos - neskaniai ar per mažai valgyt davė, stiprieji gėrimai buvo per mažai prabangūs, neskanus šampanas, per trumpai balius vyko, prastai apnakvyndino, per mažai juos fotkino ir pan.
Atsakyti
amade drinks_cheers.gif
kieikvienam jo vestuves yra pacios svarbiausios, ir norisi, kad jos butu isimintiniausios biggrin.gif

as kalbu apie tuos, kuri net zino, kad yra nelaukiami!!!!!ir tokie tikrai nesigailes, kad idejo beleka, ir dar passakys, kad tavo suknele tragiska...
tai tegu jie ir neina ...........

ir niekas nekalba apie tai, ar vestuves buvo vertos pinigu atzvilgiu, o kalba apie tuos, kurie nelaukiami ir yra kiauliukai, ISISKAITYKITE biggrin.gif

o ka dovanos draugai, man tikrai dzin, nes draugai yra draugai
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 17, 16:39)
amade drinks_cheers.gif
kieikvienam jo vestuves yra pacios svarbiausios, ir norisi, kad jos butu isimintiniausios biggrin.gif

as kalbu apie tuos, kuri net zino, kad yra nelaukiami!!!!!ir tokie tikrai nesigailes, kad idejo beleka, ir dar passakys, kad tavo suknele tragiska...
tai tegu jie ir neina ...........

ir niekas nekalba apie tai, ar vestuves buvo vertos pinigu atzvilgiu, o kalba apie tuos, kurie nelaukiami ir yra kiauliukai, ISISKAITYKITE biggrin.gif

o ka dovanos draugai, man tikrai dzin, nes draugai yra draugai

Na tikrai ne visi tokie įžvalgūs, kad suprastų, jog jų vestuvėse jaunieji matyti nenori, ypač kai su šypsenom veiduose jie yra pakviečiami rolleyes.gif o kam kviesti tuos, kurių nenorit matyti vestuvėse, tai niekaip nesuprantu, kviesti tikintis, kad atsisakys g.gif manau, čia faktas, kad jie išvis atėjo jums yra problema, nes kai žmogaus nemėgsti, tai tikrai rasi prie ko prikibti, o kai myli, tai į daug ką dėmesio nekreipi ir užsimerki. Kad ir tas pats vokelio turinys - 200 lt nuo 4 žmonių, manau, kad labai normalus ir net neabejoju, kad buvo tokių, kurie jums ir mažiau įdėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 17 lapkričio 2005 - 17:22