Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes gavome, taip pat pinigėliais, kai klausė, kas nors taip ir sakėm, kad geriau butų pinigėliai, o kurie neklausė, tai nieko ir nesakėm, bet vestuvės nelabai atsipirko schmoll.gif , bet negi esmė, ane, svarbiausia, kad mums buvo graži šventė, kurios neištrinsi iš atminties wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aisku, svarbiausia, kad butu GERA svente, kad jaunieji butu patenkinti... drinks_cheers.gif O surinkti pinigai/dovanos ne esme... mes irgi buvom LABAI patenkinti visu balium ir siaip viskuo. Ir dovanas ispakavom tik sekmadieni vakare... taigi ju suma visiskai neitakojo musu nuomones apie baliaus pavykima... mirksiukas.gif
Atsakyti
O as tikriausiainoreciau kad man ne pinigais dovanotu.O patys isrinktu.Man rododos pinigus isleisi, o dovana liks ir bus prisisminimas.
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 11 09, 15:12)
O as tikriausiainoreciau kad man ne pinigais dovanotu.O patys isrinktu.Man rododos pinigus isleisi, o dovana liks ir bus prisisminimas.

na nezinau koks jau cia prisiminimas gali buti ligintuvas ar tai kokia sumustininear dar kaskas is tos operos?mes tai norejom pinigais,nes zinau kaip buna prinesa visokiu nesamoniu ar net po kelis vienodus daiktus tai kaskaip man nelabai g.gif o mes ka dazniausiai nesa vestuvem dovanu viska jau seniausiai turim tai dar ir delto norejom pinigais.
Atsakyti
QUOTE(della @ 2005 11 09, 16:43)
na nezinau koks jau cia prisiminimas gali buti ligintuvas ar tai kokia sumustininear dar kaskas is tos operos?mes tai norejom pinigais,nes zinau kaip buna prinesa visokiu nesamoniu ar net po kelis vienodus daiktus tai kaskaip man nelabai  g.gif o mes ka dazniausiai nesa vestuvem dovanu viska jau seniausiai turim tai dar ir delto norejom pinigais.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
nu kam ten kokiu bereikalingu dovanu! geriau jau paciai nuspirkt ko reik, ir jei jau taip svarbu tas prisiminimas, tai atvirutes isaugok kur dovanojo su graziais zodziais, nuotraukos tikrai gali atstot prisiminima, bet tikrai ne dulkiu siurblys, kaip della sake! blink.gif
Atsakyti
net juokas sueme apie lygintuvu dovanojima. bigsmile.gif Mes irgi visus reikalingus rakandus turejom. Bet ir tai abieju tevai pasistenge... rolleyes.gif apart pinigu, dar maniskiai padovanojo dvigule antklode (turejom tik viengule), o vyro tevai padovanojo dideli patalynes komplekta (2pagalves, 2 rusiu dvigules antklodes ir uzklotas ant lovos). g.gif Viskas ok.gif tik kad labai jau daug. Kadangi mano tevai pirmiau padovanojo, ju dovana ir naudojam pirmiau. mirksiukas.gif O uosviu pasilikom "cedijimui"...
Atsakyti
Manau geriausia tai būtų nesivaržant pasakyt ko nori pinigų ar šiaip kokios dovanos (aišku už padorią sumą).
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2005 11 10, 18:55)
Manau geriausia tai būtų nesivaržant pasakyt ko nori pinigų ar šiaip kokios dovanos (aišku už padorią sumą).


na, gerai, kad nerizikavom su sakymu, ko mums reikia (nors siaip nieko nereikejo). mirksiukas.gif Tiesiog buvo taip, kad keletas sveciu ziauriai pagailejo dovanai pinigeliu. Viskas ok.gif tiesiog atvaziuoja seima 4 asmenu, kurie tikrai gerai gyvena ir atveza 200Lt ir buna 2 dienas. Kazkaip jais labai nusivylem... unsure.gif Nes kiti, kurie uz juos tikrai daug prasciau gyvena, irgi tiek pat atnese. Na, nesiskundziu, viskas ok, tiesiog abydnoka buvo zinant, kad paskupejo...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 11 10, 19:12)
na, gerai, kad nerizikavom su sakymu, ko mums reikia (nors siaip nieko nereikejo).  mirksiukas.gif Tiesiog buvo taip, kad keletas sveciu ziauriai pagailejo dovanai pinigeliu. Viskas ok.gif tiesiog atvaziuoja seima 4 asmenu, kurie tikrai gerai gyvena ir atveza 200Lt ir buna 2 dienas. Kazkaip jais labai nusivylem...  unsure.gif Nes kiti, kurie uz juos tikrai daug prasciau gyvena, irgi tiek pat atnese. Na, nesiskundziu, viskas ok, tiesiog abydnoka buvo zinant, kad paskupejo...

Man tai kažkaip buvo nesvarbu, kas kokią suma atneš, svarbiausia, kad jie buvo kartu su mumis tą dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2005 11 11, 09:18)
Man tai kažkaip buvo nesvarbu, kas kokią suma atneš, svarbiausia, kad jie buvo kartu su mumis tą dieną smile.gif


patikek, mums irgi tai buvo svarbiausia... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes irgi visus "apšvietėm", kad gražiausios gėlės - pinigų kaladėlės tongue.gif na, čia žiauriai išsireiškiant mirksiukas.gif
labai nesigilinom, kiek kas dovanojo.... tik dėl tų tetų - anytos puseserių, kurių visai nenorėjau (kelis kartus per 9 metus mačiau), bet teko susitaikyti su jų buvimu, nes brangiojo tėvai sumokėjo už salę, maistą ir nakvynę - pasižiūrėjau, ar jos atsipirko......
O bendrai dėl švenčių manau, kad nei vestuvių, nei gimtadienių, nei kitų švenčių negalima vertinti finansiniu atsipirkimu, nes dažniausiai (o gal ir visada) nusivilsi.
Išjungus visas teigiamas emocijas, palikus tik finansus - vestuvės kainavo
~10 000Lt, dovanų gavom ~ 6000 Lt...
Bet jei galėčiau ką nors pakeisti, keisčiau tik šventimo vietą (šeimininkas netaktiškas)....
ne veltui apie tokią šventę kalbama, kad tokia būna vienintelė gyvenime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 11 10, 17:12)
Tiesiog buvo taip, kad keletas sveciu ziauriai pagailejo dovanai pinigeliu. Viskas ok.gif tiesiog atvaziuoja seima 4 asmenu, kurie tikrai gerai gyvena ir atveza 200Lt ir buna 2 dienas. Kazkaip jais labai nusivylem...  unsure.gif Nes kiti, kurie uz juos tikrai daug prasciau gyvena, irgi tiek pat atnese. Na, nesiskundziu, viskas ok, tiesiog abydnoka buvo zinant, kad paskupejo...



blink.gif blink.gif blink.gif ........... zodziu truksta....... kokie skupus sveciai, as tai buciau priejusi ir paskaiciavusi kiek jie praede ir pragere, samata paskaiciavusi, ju gaunamas pajamas, kiek jiems turetu uztekti menesiui ir kiek jie PRIVALEJO ideti i voka, kad jauniesiems nebutu abydnoka.......

paskaicius tokiu komentaru noras i bet kokias vestuves eiti praeina, kai zmones kvieciami del dovanu, ka jie atnes, kaip jie gyvena, kiek jie uzdirba...... padaroma strategija kiek jie ideti turetu...... o jeigu jau maziau randama negu buvo jaunuju planuose paskaiciuota, kaip viskas suvartoma......" tiesiog atvaziuoja seima 4 asmenu, kurie tikrai gerai gyvena ir atveza 200Lt ir buna 2 dienas. " eikit sau, ir tai raso suaugusi moteris...... blink.gif blink.gif
Atsakyti