Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Saga @ 2005 10 27, 08:02)
As irgi uz praktiskas dovanas vestuviu proga....... wink.gif..... na aisku buna sitauaciju kai jaunieji visko perteke ir nelabai supras gave kokiu tauriu komplekta.... bet kadangi musu draugu tarpe tokiu nebuvo, tai visada dovanomis stengdavome palengvinti buiti gyvenimo pradzioje jauniesiems...... taigi predejus kartu gyventi reikia visko ir puodeliu, ir sakuciu, ir leksciu...

o labiausiai tai pinigelių biggrin.gif tada ir lėkštutes ir puodelius perki kokius tik nori. Arba važiuoji į kelionę už surinktus pinigus.......
Atsakyti
Sveikutės,
Jau seniai skaitinėju, ką jūs čia rašinėjate, tai galų gale nusprendžiau ir aš parašyti smile.gif Aš irgi sutinku su melana, kad geriausiai jauniesiems vestuvių proga yra pinigėliai. Juk kiekvieno žmogaus skonis skiriasi ir labai sunku išrinkti tokią dovaną, kuri kitam patiktų. Aišku artimam žmogui lengviau. Šiaip mes tai savo vestuvėms prašėm svečių, kad vokelius dovanotų blush2.gif Visi atrodo suprato ir net dauguma pritarė. Tik mūsų vestuvės nedidelės buvo, tai neatsipirko schmoll.gif Bet labai faina buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 10 27, 08:02)
As irgi uz praktiskas dovanas vestuviu proga....... wink.gif..... na aisku buna sitauaciju kai jaunieji visko perteke ir nelabai supras gave kokiu tauriu komplekta.... bet kadangi musu draugu tarpe tokiu nebuvo, tai visada dovanomis stengdavome palengvinti buiti gyvenimo pradzioje jauniesiems...... taigi predejus kartu gyventi reikia visko ir puodeliu, ir sakuciu, ir leksciu...

nu mum tai tik ne taures schmoll.gif
mes ju jau iki vestuviu turejom begale, nes kaip gimtadieni taip arba taures arba stikliukai, nu jau manyciau kokiai 5 metam nebereiketu tokiu dovanu biggrin.gif o paskui jau ir vel galiam butu biggrin.gif
o viso kito tai neperteke, bet kazkodel visi visad taures dovanoja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 10 27, 06:02)
As irgi uz praktiskas dovanas vestuviu proga....... wink.gif..... na aisku buna sitauaciju kai jaunieji visko perteke ir nelabai supras gave kokiu tauriu komplekta.... bet kadangi musu draugu tarpe tokiu nebuvo, tai visada dovanomis stengdavome palengvinti buiti gyvenimo pradzioje jauniesiems...... taigi predejus kartu gyventi reikia visko ir puodeliu, ir sakuciu, ir leksciu...



as tai irgi uz pinigelius... drinks_cheers.gif
man tai paciai noris tas sakutes ir puodelius ir visa kita isirinkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 27, 19:19)
as tai irgi uz pinigelius... drinks_cheers.gif
man tai paciai noris tas sakutes ir puodelius ir visa kita isirinkti  ax.gif

tikrai, o jei dar ne tavo skonio pridovanoja, tai visai ne į temą, anksčiau tai populiaru buvo visokias stiklines gulbes, laikrodžius dovanoti ir t.t. na cia tai visai pravalas su tokiom dovanom. Mes tai prasem vokeliu, nors neplanavom kad atsipirks vestuves, bet atsipirko biggrin.gif
Atsakyti
Na kaip mes darem musu vestuves tai jos kainavo apie 12 000lt,o padovanuojo apie 7 000lt,na ir kazkiek tai dovanu,bet praktisku,naudojam beveik kasdien ir prisiminam tos zmones wub.gif O vestuves reikia daryti sau,kad butu jaunesiems sventie ir nereikia taupyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 27, 20:19)
as tai irgi uz pinigelius... drinks_cheers.gif
man tai paciai noris tas sakutes ir puodelius ir visa kita isirinkti  ax.gif



as tai irgi geriau sakutes pati issirinkciau... Labai nemegstu, kai kas nors man padovanoja (ypac busimoji anyta megsta puodelius saukstelius man dovanot). Na, paziuri - gal ir grazus, bet as kitokius pirkciau. O kai padovanoja, tai turi naudot, negi uzkisi i spinta ir leksi nauju pirkt... g.gif
Atsakyti
zinoma , kad vestuves mes darem ne tam kad pinigus grazintume doh.gif
bet paskaiciavus...jos mum atsipirko su virsum(pinigais) ax.gif +dovaneles
Atsakyti
mes su vyru ir labiau norejom pinigeliu....bet ir dovaneliu keliu norejom - atminciai blush2.gif
nes pinigeliai labai greitai pasibaigia.... ax.gif
Atsakyti
Na va, dabar galiu pasakyti - mums vestuves atsipirko, nes mes isleidom apie 6300, o dovanu gavom (pinigais) apie 7300. Buvo 30 zmoniu... Dovanos nui 70Lt iki 2000 (tevai). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 11 08, 12:08)
Na va, dabar galiu pasakyti - mums vestuves atsipirko, nes mes isleidom apie 6300, o dovanu gavom (pinigais) apie 7300. Buvo 30 zmoniu... Dovanos nui 70Lt iki 2000 (tevai). ax.gif



kazkada kalbejom, kiek priimta nuo poros dovanoti pinigeliais...snekejom kad 50 lt..o kaip pas tave buvo? ar klause kokia forma dovanoti (pinigais ar dovana)? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 08, 15:23)
kazkada kalbejom, kiek priimta nuo poros dovanoti pinigeliais...snekejom kad 50 lt..o kaip pas tave buvo? ar klause kokia forma dovanoti (pinigais ar dovana)? mirksiukas.gif


Siaip gal keletas zmogeliu klause, mes sakem, kad nesvarbu. Bet gavosi taip, kad visi supratingai dovanojo pinigus. mirksiukas.gif Tik sesuo su draugu padovanojo nerealius remus nuotraukai ir albuma. Bet jie zino, KAS man patinka... wub.gif
Atsakyti