Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
kaip as supratau, mes visos kalbejom apie ta pati tik skirtingai issireiskem. group.gif nes kiekviena yra teisi ir kalba apie is esmes ta pati, nes juk einam i vestuves pazistamu - draugu/giminaiciu. Ir savaime aisku, tiek mes zinom, ka geriausia jiems dovanoti, kas bus ivertinta, kokios yra musu galimybes ir t.t.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man tai malonu gauti dovanas, rolleyes.gif , aisku nesvrabu kokias, tik svarbu kad jos nuosirdzios butu! kaip sako dovanotam arkliui i dantis neziuri biggrin.gif
Atsakyti
Dar apie dovanas... man tai geriausios visokios "nepraktiskos" mielos dovanos... O is esmes pinigai kaip dovana tai man labai nepatinka... Bet aisku... is kitos puses, jei visi sveciai sunestu mielas nepraktiskas dovanas... na... as tai buciau patenkinta, tik siaip siais laikais tie pinigai suka prota, nes daug kas bijo pasirodyt "luzeris" ir nedovanoja tu mielu dovaneliu... situacija situacijai nelygu, bet as manau, kad mes negausim mielu dovaneliu, na gal is mano sesers ir gal kelios draugytes, kurios baliuje nedalyvaus padovanos kanors is "mano stiliaus"... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 10 24, 17:02)
Dar apie dovanas... man tai geriausios visokios "nepraktiskos" mielos dovanos... O is esmes pinigai kaip dovana tai man labai nepatinka... Bet aisku... is kitos puses, jei visi sveciai sunestu mielas nepraktiskas dovanas... na... as tai buciau patenkinta, tik siaip siais laikais tie pinigai suka prota, nes daug kas bijo pasirodyt "luzeris" ir nedovanoja tu mielu dovaneliu... situacija situacijai nelygu, bet as manau, kad mes negausim mielu dovaneliu, na gal is mano sesers ir gal kelios draugytes, kurios baliuje nedalyvaus padovanos kanors is "mano stiliaus"... wub.gif



o jei tavo sveciai netaip supranta zodi 'MIELA DOVANELE"? biggrin.gif ir padovanos 30 saukstu...jiems gal tai miela, o tau bus nemiela dovanele...as kvietimuose parasysiu, kad dovana-vokelyje biggrin.gif o jau uz tuos vokelius, galesiu nusipirkti tai, ko man reikes..ir visiems bus aisku biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,mes tai visiems pasakem,kad nestu pinigus,nes mes turim to ko mums reikia.Vestuves nauju metu nakti,kainos beprotiskos,tai gal kiek atsipirks.Draugu burys bus ir tevai.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 10 25, 14:18)
o jei tavo sveciai netaip supranta zodi 'MIELA DOVANELE"? biggrin.gif ir padovanos 30 saukstu...jiems gal tai miela, o tau bus nemiela dovanele...as kvietimuose parasysiu, kad dovana-vokelyje biggrin.gif o jau uz tuos vokelius, galesiu nusipirkti tai, ko man reikes..ir visiems bus aisku biggrin.gif



Tai as sveciam ir nesakiau nieko, kad dovanotu "mielas" dovaneles... mirksiukas.gif As manau, kad dauguma bus supratingi ir dovanos pinigus, nes is tikruju, net ir "dovanotam arkliui i dantis neziurint", nelabai megstu, kai kiti savo skonio daiktu pridovanoja (kalbu apie gimines, su kuriais palaikomi draugiski rysiai, bet ne iki tokio lygio, kad zinotu, kokios spalvos/formos ir siaip patinka).
Darbo kolektyvas tiesiai sviesiai paklause, kokios parduotuves cekio norecia, tai sakiau, kad mieliausia kazkas kaip Dorado, C&D ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2005 10 26, 17:00)
sveikutes,mes tai visiems pasakem,kad nestu pinigus,nes mes turim to ko mums reikia.Vestuves nauju metu nakti,kainos beprotiskos,tai gal kiek atsipirks.Draugu burys bus ir tevai.



o kodel jus per naujus sugalvojot tuoktis? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2005 10 26, 14:00)
sveikutes,mes tai visiems pasakem,kad nestu pinigus,nes mes turim to ko mums reikia.Vestuves nauju metu nakti,kainos beprotiskos,tai gal kiek atsipirks.Draugu burys bus ir tevai.



o gal kaip idomiai raset tai ant pakvietimu? ar jus zodziu kvietet?

gal kas turi pasiulymu, nes mes irgi pinigais norim, nes dovanas bus sunku parsitemti is lt i uk blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 26, 16:42)
o gal kaip idomiai raset tai ant pakvietimu? ar jus zodziu kvietet?

gal kas turi pasiulymu, nes mes irgi pinigais norim, nes dovanas bus sunku parsitemti is lt i uk  blink.gif

Kažkur yra tokia tema man atrodo ir joje skaičiau laaaabai gerų patarimų, kaip prašyti būtent pinigų. Bet neprisimenu kur blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 10 24, 16:02)
Dar apie dovanas... man tai geriausios visokios "nepraktiskos" mielos dovanos... O is esmes pinigai kaip dovana tai man labai nepatinka... Bet aisku... is kitos puses, jei visi sveciai sunestu mielas nepraktiskas dovanas... na... as tai buciau patenkinta, tik siaip siais laikais tie pinigai suka prota, nes daug kas bijo pasirodyt "luzeris" ir nedovanoja tu mielu dovaneliu... situacija situacijai nelygu, bet as manau, kad mes negausim mielu dovaneliu, na gal is mano sesers ir gal kelios draugytes, kurios baliuje nedalyvaus padovanos kanors is "mano stiliaus"... wub.gif


man nepraktiskos labai nepatinka, siaip tai smagu kai be progos ka nors tokio gauni, bet jei su proga, tai jokiu man meskiuku pliusiniu ir zvakiu, kazkaip nezinau...(as apie dovanas nuo artimu zmoniu) pinigu gaila, net jei ir ne savo, man smagiau kai dovana palengvina, pagerina, praskaidrina zmogaus gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 10 26, 17:37)
o kodel jus per naujus sugalvojot tuoktis?  g.gif  ax.gif

Todel,kad mes gyvenam ne Lietuvoj,o ir daugelis draugu isvyke,tad laikas kada visi sugryzta,o mes ir patis neturim kada daugiau susituokti.be to gyvenam jau 5metus ir lelius musu doh.gif 2,2metu.vis laiko nerasdavom9ir noro)Tad taip ir sugalvojom.o,kad nestu pinigus pasakem zodziu.Vestuves bus pusiau tradicines rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 10 26, 19:15)
man nepraktiskos labai nepatinka, siaip tai smagu kai be progos ka nors tokio gauni, bet jei su proga, tai jokiu man meskiuku pliusiniu ir zvakiu, kazkaip nezinau...(as apie dovanas nuo artimu zmoniu) pinigu gaila, net jei ir ne savo, man smagiau kai dovana palengvina, pagerina, praskaidrina zmogaus gyvenima.



As irgi uz praktiskas dovanas vestuviu proga....... wink.gif..... na aisku buna sitauaciju kai jaunieji visko perteke ir nelabai supras gave kokiu tauriu komplekta.... bet kadangi musu draugu tarpe tokiu nebuvo, tai visada dovanomis stengdavome palengvinti buiti gyvenimo pradzioje jauniesiems...... taigi predejus kartu gyventi reikia visko ir puodeliu, ir sakuciu, ir leksciu...
Atsakyti