Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Amade @ 2005 10 19, 08:48)
Tik siaip as pagalvojau - jei darai vestuves, kurios kainuoja 10 000, tai kazkaip liudnoka, jei sveciai tokie, kur tik po 100 Lt atnesa, sakykit ka norit.  g.gif Ne pinigai svarbiausia, bet proporcijos tureu buti... unsure.gif



jezau blink.gif ....... kas dar per proporcijos........ gal prie kvietimu dar priedus padarykite su samata kiek kas kainuoja, ir procentaliai paskaiciuotkite kiek tai sveciui kainuos...... na tikekis kad is tavo busimu sveciu cia niekas nesilanko,kazin kaip zmonems atrodytu tokios "proporcijos"... blink.gif

as tai suprantu jeigu pinigu gaila nedaryk vestuviu, jeigu nori sventes, daryk svente ir neskaiciuok is anksto kiek kas atnesti turi ir kiek surinksite.......

man svente tai artimi draugai, smagi kompanija..... ir tikrai jausciausi kvailai jeigu zmones turedami finansiniu sunkumu nuskriaustu save noredami islaikyti mano vestuviu proporcijas... arba detu daugiau negu leidzia ju biudzetas.....



Atsakyti
QUOTE(Mazge:) @ 2005 10 19, 10:57)
na nežinau ar būtina kad tos proporcijos būtų...mes nežiūrėjom kiek kas atnešė ir pagal tai nevertinom...kiek kas gali tiek tas neša...o šventę darėme taip kaip norėjosi, kad būtų nuostabu ir negailėjom nė kiek...

svarbiausia prisiminimas...juk tikimės abu kad tuokiamės vienintelį kartą  biggrin.gif



QUOTE(Saga @ 2005 10 19, 11:22)
jezau  blink.gif ....... kas dar per proporcijos........ gal prie kvietimu dar priedus padarykite su samata kiek kas kainuoja, ir procentaliai paskaiciuotkite kiek tai sveciui kainuos...... na tikekis kad is tavo busimu sveciu cia niekas nesilanko,kazin kaip zmonems atrodytu tokios "proporcijos"...  blink.gif

as tai suprantu jeigu pinigu gaila nedaryk vestuviu, jeigu nori sventes, daryk svente ir neskaiciuok is anksto kiek kas atnesti turi ir kiek surinksite.......

man svente tai artimi draugai, smagi kompanija..... ir tikrai jausciausi kvailai jeigu zmones turedami finansiniu sunkumu nuskriaustu save noredami islaikyti mano vestuviu proporcijas... arba detu daugiau negu leidzia ju biudzetas.....




Eeee, klausykit... As apie atsipirkima visisaki nekalbu ir netgi jau ories tai sioje temoje rasiau, kad jei neturi pinigu, geriau nedaryti galvojant, kad jos atsipirks... g.gif Ir aisku, neskaiciuosim, kiek kurie sveciai atnese ir nepletkinsim, kad tas pagailejo ar kazka... gossip.gif Bet as vis tiek galvoju, kad gauti dovanu maziau nei 1/3 isleistu pinigu kazkaip mazoka... na... nieko blogo, bet... kaip cia issireiksti... g.gif as pagalvoju apie save, jei eiciau i vestuves... na... kiekvienas pagal savo galimybes perka dovanas ar pinigus, bet manyciau, kad 100Lt butu minimali suma porai. nes eidamas turi suprasti, kad buvo isleista kruvele pinigu ir nesvarbu, kad negalvojant apie ta atsipirkima... blink.gif

jei kam cia aisku buvo...
Atsakyti
g.gif g.gif . nezinau ar supratau..... as eidama i vestuves net nepagalvoju kad kazkas kazkiek pinigu isleido ir kad jiems kazkas kainavo...... koks man skirtumas mirksiukas.gif ..... as einu i svente ir niekada neklausineju kas ten bus, kiek pinigu planuoja isleisti ir kas kur kiek kainuoja...... o jeigu ir nieko nebutu is dovanu manes tai visai nestebintu ir nenuliudintu.....
ir kodel per vestuves TURI kazka surinkti?...... ir kodel vienokia ar kitokia suma skaitosi mazoka? g.gif
Atsakyti
o mums galima sakyt, kad atsipirko, nors kaip paziuresi, mes isleidom apie 7000, sveciu buvo 39, is ju gavom apie 2500 ir dar tevai padovanojo po 2000 ir mociute tiek pat. tai nezinau tie skaitosi kaip dovana ar ne g.gif
o is sveciu tai tikrai tiek negalvojom kad gausim, manem jei 1000 susirinsk tai bus thumbup.gif , o pasirodo kitaip gavosi. bet darem mes jas ne tam, kad sveciai sunestu dovanom, darem del saves, o ne del sveciu. aisku kai kuriu sveciu noru neispildem per vestuves del gerimu ir kitu patarimu, bet svente musu, buvo linksma ir visi patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 19 spalio 2005 - 15:53
QUOTE(toja @ 2005 10 19, 17:51)
o mums galima sakyt, kad atsipirko, nors kaip paziuresi, mes isleidom apie 7000, sveciu buvo 39, is ju gavom apie 2500 ir dar tevai padovanojo po 2000 ir mociute tiek pat. tai nezinau tie skaitosi kaip dovana ar ne  g.gif
o is sveciu tai tikrai tiek negalvojom kad gausim, manem jei 1000 susirinsk tai bus  thumbup.gif , o pasirodo kitaip gavosi. bet darem mes jas ne tam, kad sveciai sunestu dovanom, darem del saves, o ne del sveciu. aisku kai kuriu sveciu noru neispildem per vestuves del gerimu ir kitu patarimu, bet svente musu, buvo linksma ir visi patenkinti  biggrin.gif




g.gif g.gif matot, as tokia tundra, niekada vestuvese nebuvus, tai ir nelabai isivaizduoju, kiek kas gali dovanoti... as tik siaip masciau, kad kai kurie sveciai, kurie bus pas mus, paprastam gimtadieniui padovanoja 100Lt, tai as ir masciau, kad vestuvem daugiau turetu dovanoti. g.gif O siaip tai aisku, ir mes darom ne tam, kad surinkt kazkiek pinigu, kad atsipirktu ar panasiai.... As tik garsiai pamasciau... jei kas cia biski uzsipuole, kad as apie atsipirkima galvoju.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 10 19, 12:53)
g.gif  g.gif . nezinau ar supratau..... as eidama i vestuves net nepagalvoju kad kazkas kazkiek pinigu isleido ir kad jiems kazkas kainavo...... koks man skirtumas  mirksiukas.gif ..... as einu i svente ir niekada neklausineju kas ten bus, kiek pinigu planuoja isleisti ir kas kur kiek kainuoja...... o jeigu ir nieko nebutu is dovanu manes tai visai nestebintu ir nenuliudintu.....
ir kodel per vestuves TURI kazka surinkti?......  ir kodel vienokia ar kitokia suma skaitosi mazoka?  g.gif



na, vestuves, tai ne koks vardadienis,kad rozes uztektu biggrin.gif , reikia suprasti, kad jaunieji savo sventei ruosesi, isleido kruva pinigu...
tu keistai parasei, kad eidama i vestuves nepagalvojai , kad kazkiek pinigu isleista, ir tau apskritai jokio skirtumo...
skirtumas yra, ir didelis, jei tave kviecia i vestuves, tai atitinkama ir dovana turi buti, o ne "koks man skirtumas"! po vestuviu, jaunieji vis tiek dovanas apziurineja ir tikrai aptaria jas biggrin.gif jei padovanojai "beleka", tai tau irgi is ju puses bus padovanotas "belekas" biggrin.gif
arba is viso, kita karta taves i savo svente nekvies, kaip jausies?
kitas dalykas, jei dovanai neturi pinigu..tuomet jau geriau ka nors originalaus, nei 20 lt. voke biggrin.gif

dovanos apskritai yra toks dalykas...slidus..reikia gerai apgalvoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 10 20, 11:33)
na, vestuves, tai ne koks vardadienis,kad rozes uztektu biggrin.gif , reikia suprasti, kad jaunieji savo sventei ruosesi, isleido kruva pinigu...
tu keistai parasei, kad eidama i vestuves nepagalvojai , kad kazkiek pinigu isleista, ir tau apskritai jokio skirtumo...
skirtumas yra, ir didelis, jei tave kviecia i vestuves, tai atitinkama ir dovana turi buti, o ne "koks man skirtumas"! po vestuviu, jaunieji vis tiek dovanas apziurineja ir tikrai aptaria jas biggrin.gif jei padovanojai "beleka", tai tau irgi is ju puses bus padovanotas "belekas" biggrin.gif
arba is viso, kita karta taves i savo svente nekvies, kaip jausies?
kitas dalykas, jei dovanai neturi pinigu..tuomet jau geriau ka nors originalaus, nei 20 lt. voke biggrin.gif

dovanos apskritai yra toks dalykas...slidus..reikia gerai apgalvoti rolleyes.gif

Čia aš sutinku su Saga, o ne su tavim, Tinaa. Ir man tas pats, kiek šventės organizatoriai išleido pinigų, man nesvarbu, ar daro mažas vestuvytes, ar grandiozinį balių, dovanoju pinigų tiek, kiek galiu sau leisti ir tikrai neskaičiuoju proporcijų. Pas mus tarkim buvo mažutės vestuvės, ir vienas žmogus, kuris net nebuvo pakviestas į vakarienę, mums padovanojo 1000 lt, o kiti, kurie buvo pakviesti buvo, kad padovanojo tik gėlių, ir aš tikrai žinau, kad tai buvo ne dėl išskaičiavimo, kad kam čia reikia, nes vestuvės mažos, o dėl to, kad tiesiog neturėjo pinigų smile.gif o žinai man visai neabydna būtų, jei žmogus, kuris nuspręstų, kad per mažai įdėjau į voką blink.gif manęs kitą kartą kažkur nepakviestų, man nelabai ir reikalingi tokie "draugai", kurie piniginės storį matuoja ir mane kviečia tik dėl atnešamo vokelio. Nežinau gal mano vertybės tiesiog skiriasi. O mes nieko nepletkinom po vestuvių, niekas ir nežino, kas kiek įdėjo į voką, o buvo tokių, norinčių sužinoti doh.gif Ir tarpusavy mes nediskutuojam ta tema.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 20 spalio 2005 - 10:51
as tai sutinku ir su Mally, ir su Tinaa...

visu pirma, aisku, kad negalima vertinti pagal dovanas, jei vienas gali padovanoti 500Lt, o kitas - 50Lt. esme yra ta, kad as nemanau, kad galima eiti i vestuves galvojant, kad px, kiek padovanosi. Ziuri i galimybes, bet negalima atmestinai beleka dovanoti.
Man irgi butu nesvarbu, jei kazkas, neivertines mano dovanos, manes nepakviestu daugiau, nes man tokie zmogeliukai isvis numusa bet koki nora bendrauti.
Ir negalima galvoti, kad turi atsipirkti vestuves.
Kazkaip reikia mastyti apie viska visumoje, bet per daug nenukrypti nei i atsipirkimo, nei i "ai man px" puse...
Atsakyti
Ir... dar... as irgi nesiruosiu pletkinti, kiek kas padovanojo ir ar galejo daugiau... Ir net negalvosiu, kad kazkas paskupejo ar panasiai... Cia yra kiekvieno reikalas. Zinau, kad bus vieni sveciai, kurie gali sau leisti, kad ir 500Lt padovanot, o kiti galbut ateis su max 50Lt. Bet juk pazistant zmones, ivertini ju galimybes ir nepletkini...
Atsakyti
suprantat, as kalbejau ne is jaunuju puses, o is svecio pozicijos,
vestuves yra didele svente jauniesiems, reikia juos gerbti pirmiausia!!! drinks_cheers.gif
ir nesvarbu, ar jos iskilmingos, ar jos kuklios, vis tik reikia zinoti, kad rengiama svarbiausia jaunuju svente biggrin.gif juk butu paprasciausia nepagarba, jei ateitum su treningais (cia pvz) rolleyes.gif taip ir su dovana

na is jaunuju puses, tai jau cia kiekvienas savaip, as tik zinau keleta atsitikimu, viena pyko, kad gavo tris kaldru komplektus, kita isterikavo, ka darys su kavos virimo aparatu, jei geria tik arbata biggrin.gif biggrin.gif

zinant tai, as visada atsizvelgiu i tai, kokia svente, juk nesinoretu, kad paskui butu apkalbama tavo dovana cool.gif visokiu zmoniu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif g.gif ....... na mano postai nebuvo apie tai, kad "kad galima eiti i vestuves galvojant, kad px, kiek padovanosi" ....... mano postas buvo apie tai px kiek kas investuoja i savo vestuves..... ir man jokio skirtumo kiek kainuos jaunosios suknele 200 ar 2000, man vienodai kiek jiems kastuos muzikantai 300 ar 3000, netgi man visai vienodai ka as valgysiu juros gerybes, lasisas ar lietuviskas misraines.... mano dovanos dydis nepriklausytu netgi nuo to kur tos vestuves butu ar prabangiame restorane, ar kuklioje kavinukeje..... dovanos kaina nepriklausytu netgi nuo to ar tos vestuves vienos dienos ar dvieju..... ir man visai vienodai, kad "jaunieji savo sventei ruosesi, isleido kruva pinigu"... ir nelabai suprantu zmoniu kurie tai savo sventei ruosdamiesi jau skaiciuoja kiek gaus....... ir jeigu buciau pakviesta i vestuves jaunosios kuri cia raso apie atsipirkimus, "stavkes", dovanu dydzius, proporcijas ir t.t. pasijusciau labai nemaloniai, butu net nesmagu eiti i tokias vestuves, kazin ar is viso beeiciau mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tinaa, aš tai irgi daugiau iš svečio pozicijos šnekėjau. Aš dovanodama atsižvelgiu daugiau į žmones. Pažįstu tokių, kuriems svarbiausia piniginė dovanos vertė (gerai tai, kas daug kainuoja), pažįstu tokių, kuriems patinka crazy idėjos, originalios dovanos, pažįstu tokių, kurie išvis kategoriškai prieš dovanas ir vertina tik dalyvavimą šventėje bei pyksta už jų nuomone beprasmį išlaidavimą. Aš už nuoširdžias dovanas. Vertinu, kai žmogus labai nuoširdžiai dovanoja vestuvių proga 50 lt, nes žinau, kad jam tie pinigai daug ką reiškia, vertinu, kai žmogus pats sukuria gražius žodžius, kurie parašyti būtent mums, o ne nurašyti iš kokio seno atviruko, savo ranka užrašo atvirutę (vietoj to, kad mokėtų pinigus kažkam, kas užrašytų tuo šventišku šriftu), vertinu, kai žmogus dovanoja dovaną su mintim ir nuo dūšios, taip sakant. O piniginė vertė šiuo atveju man asmeniškai neturi reikšmės. Čia manau viskas priklauso nuo suvokimo, kokia turi būti dovana. O kai atsitinka taip, kad jaunųjų ir svikintojų suvokimas skiriasi, tai ir atsiranda nepasitenkinimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 20 spalio 2005 - 14:08