Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Rasytce @ 2010 05 30, 20:46)
Pritaikiau nuotraukai action perfect portrait ir ten reikia pasirinkti white soft brush, kad sulygint oda, na paglamurint, ir nors uzsimusk frusty.gif: man neiseina tokio butent teptuko pasiimt, kaip tai padaryt? bruzinu bruzinu - o rezultatas totalus nulis doh.gif

Gal ne tame sluoksnyje brūžini? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 05 31, 08:40)
Gal ne tame sluoksnyje brūžini?  g.gif

tiesiog nezinau, paspaudziu su pele ant skin sluoksnio ir bandau, ale vistiek nieko nieko nieko laugh.gif kazkur kazkokia smulkmena itariu praleidziu bet kad as zinociau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2010 05 31, 10:43)
tiesiog nezinau, paspaudziu su pele ant skin sluoksnio ir bandau, ale vistiek nieko nieko nieko laugh.gif kazkur kazkokia smulkmena itariu praleidziu bet kad as zinociau doh.gif

Pabandyk išjungti visus kitus sluoksnius ir pažiūrėk, kas yra skin sluoksnyje. Galbūt skin sluoksnį iš viršaus dengia kitas sluosnis, del to ir nesimato, ką jame darai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauragana: 02 birželio 2010 - 07:06
QUOTE(ketti @ 2009 11 04, 18:30)
Žiūriu buvo daug susidomėjusių kaip pakeisti j/b nuotraukos atspalvį.

Tai žodžiu pasidarau jb - aš paprastai tą darau su Lightroomu (susidėlioju brightness, kontratą ir t.t. uždedu vinjetę kokia patinka) mirksiukas.gif

tarkim padarytas jb variantas:
user posted image

tada tą jb atsidarau su PS ir einu į Images -> Adjustments -> Color balance
o ten jau stumdau spalvas visaip kaip noriu kad igauti norimą atspalvį - tokiu būdu iš paprasto jb galima gauti įvairių tonų mirksiukas.gif



nuostabūs rezultatai thumbup.gif gal yra kažkokie panašūs action'ai tokiam rėikalui g.gif
Atsakyti
O gal esate aptikusios kur yra daug vaikiškų klipartų? rolleyes.gif
Atsakyti
Ar čia kas nors dar lankosi? hihihi.gif

Gal galite pasakyti kaip pasukti paveikslėlį/nuotrauką veidrodiniu principu? rolleyes.gif Kažkada buvau radusi, o dabar vėl pamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2010 06 11, 22:41)
Ar čia kas nors dar lankosi?  hihihi.gif

Gal galite pasakyti kaip pasukti paveikslėlį/nuotrauką veidrodiniu principu?  rolleyes.gif Kažkada buvau radusi, o dabar vėl pamiršau  doh.gif

mažai kas lankosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali papasakoti kaip reikia atspindi kaip veidrodini padaryti nuotraukos?
Yra pamoka atspindys -->Atspindys bet čia tik raidžiu, o kaip fotos? Meginau su foto nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2010 06 11, 22:41)
Gal galite pasakyti kaip pasukti paveikslėlį/nuotrauką veidrodiniu principu?  rolleyes.gif Kažkada buvau radusi, o dabar vėl pamiršau  doh.gif

edit --> transform --> Flip Horizontal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 06 12, 09:08)
edit --> transform --> Flip Horizontal  mirksiukas.gif

ačiukas labai pravertė ir man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 06 12, 08:08)
edit --> transform --> Flip Horizontal  mirksiukas.gif

Ačiukas thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot gerų ps tutorial svetainių? Pvz kaip šita http://abduzeedo.com/tutorials

?
Atsakyti