Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Reikia pagalbos, padariau nuotraukas su photoshopu, noriu susikelti į vieną tinklapį kur nuotraukas daro internetu ir man neleidžia, rašo, kad per maža turi būti 640X480 arba 480X640pcl, kaip ją padidinti, su viena programa bandžiau, net nedidina ir viskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2010 05 07, 14:50)
Reikia pagalbos, padariau nuotraukas su photoshopu, noriu susikelti į vieną tinklapį kur nuotraukas daro internetu ir man neleidžia, rašo, kad per maža turi būti 640X480 arba 480X640pcl, kaip ją padidinti, su viena programa bandžiau, net nedidina ir viskas.  g.gif

Didinti nepatariu,kokybė suprastės darbelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2010 05 07, 16:50)
Reikia pagalbos, padariau nuotraukas su photoshopu, noriu susikelti į vieną tinklapį kur nuotraukas daro internetu ir man neleidžia, rašo, kad per maža turi būti 640X480 arba 480X640pcl, kaip ją padidinti, su viena programa bandžiau, net nedidina ir viskas.  g.gif


Image > Image size biggrin.gif
Atsakyti
Bet padidinus juk neryški taps g.gif
Atsakyti
Susidorojau pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 05 03, 09:11)
Jei supranti rusiškai, tai plaukų iškirpimo pamoka yra čia:
plauku iskirpimas

Ačiū už nuoruoda, ten ir daudiau naudingu pamoku radau.
Atsakyti
gal kas darėt etiketę dideliam buteliui šampano ir turit šabloną g.gif arba bent žino kokių matmenų reikia g.gif nes nenoriu labai nugrybaut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2010 05 13, 11:43)
gal kas darėt etiketę dideliam buteliui šampano ir turit šabloną g.gif arba bent žino kokių matmenų reikia g.gif nes nenoriu labai nugrybaut unsure.gif

Prašau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 05 13, 14:00)

ačiū labai labai aciuks.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali papasakoti kaip reikia atspindi kaip veidrodini padaryti nuotraukos?
Yra pamoka atspindys -->Atspindys bet čia tik raidžiu, o kaip fotos? Meginau su foto nesigauna.
Atsakyti
sveikos
gal galit kas padeti kaip reikia nuimti fona nuo nuotrauku? gal kuri galit ideti pamokeliu. aciu labai
Atsakyti
sveiki bukit geri prasau padekit paaiskinti kaip paciai pasidaryti remeli norima atvaizdu ir fonu pilna atsisiunciau bet nezinau kaip padaryti remeli blush2.gif
Atsakyti