Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Kokiai versijai reikia?
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2010 04 02, 23:44)
Seikutes, gal galetumete pasidalinti web resursais?  ax.gif  blush2.gif  Is kur traukiate backgroundus ir kita geri?  Pabodo po interneta klaidziot ir nieko nerasti sad.gif
stai cia
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2010 04 03, 11:41)
Labuka.Gal turit kuri vaistuku photoshopui ir galit pagelbeti..  blush2.gif  4u.gif

Vis dar reikia pagalbos? Parasykite tuomet i AZ 4u.gif
Atsakyti
pasidariau kalendoriu, siandien nesu daryt... ikeliu 1men pvz 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytia_number1: 07 balandžio 2010 - 06:22
Mergaitės, kaip viską padaryti juodame fone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 04 15, 10:42)
Mergaitės, kaip viską padaryti juodame fone? g.gif

naujas sluoksnis ir užsipilk juoda spalva, ir gausis fonas juodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 04 15, 11:56)
naujas sluoksnis ir užsipilk juoda spalva, ir gausis fonas juodas  4u.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti

Sveikos.Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal galėtumėt patarti smile.gif Kokie turi būti kompiuterio parametrai, kad būtų galima našiai dirbti su fotoshopu? Noriu pirkti naują nešiojamą kompiuterį , ir norėsiu dirbti fotoshopu.Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot kaip fotosopu padaryti tokias auksines raides, su blizgesiu? ax.gif 4u.gif ikelsiu pavyzdeli 4u.gif
user posted image
arba tusciavidurias raides tik, kad butu auksines, blizgetu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 04 16, 21:43)
Sveikos.Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal galėtumėt patarti  smile.gif Kokie turi būti kompiuterio parametrai, kad būtų galima našiai dirbti su fotoshopu? Noriu pirkti naują nešiojamą kompiuterį , ir norėsiu dirbti fotoshopu.Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

As turiu visai nupušusį kompą, 6 metų senumo su 1,2 GB RAM'ų, ir paveža, nieko. Kažin ar reikia labai jau ypatingų parametrų.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 04 16, 22:43)
Sveikos.Gal aš čia truputį ne į temą, bet gal galėtumėt patarti  smile.gif Kokie turi būti kompiuterio parametrai, kad būtų galima našiai dirbti su fotoshopu? Noriu pirkti naują nešiojamą kompiuterį , ir norėsiu dirbti fotoshopu.Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

As atkreipciau demesi i jo talpos dydi, kadangi visi paveiksleliai ir visa kita uzima nemazai vietos ir apkrauna kompiuteri. Mano laptopas mazos talpos, tai pastoviai turiu kazka istrindineti, nes kitaip stringa fotoshopas ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 04 27, 14:05)
As atkreipciau demesi i jo talpos dydi, kadangi visi paveiksleliai ir visa kita uzima nemazai vietos ir apkrauna kompiuteri. Mano laptopas mazos talpos, tai pastoviai turiu kazka istrindineti, nes kitaip stringa fotoshopas ir viskas  doh.gif

o kokia talpa maždaug turėtų būti?
Atsakyti