Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Irmavi @ 2011 04 27, 16:30)
prieš atsakant, gerai būt pamatyti objektą, nes taip iškart nieko nebus. Visur galimi skirtingi priėjimai...visas kūnas, ar veidas tik...reik žiūrėti, žodžiu.



nelabai noreciau viesinti savo nuotraukos, nes pakankamai erotiska nuotrauka turiu. ax.gif ax.gif blush2.gif , o spalva noriu keisti viso kuno, rankos, kojos, veidas.
na pameginsiu kokia ikelti kita nuotrauka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 04 28, 08:35)

paprasčiausias būdas: arba pritaikyt visai nuotraukai, arba tik kūno dalims (tada jas reiktų pažymėti).
Image>Adjustments>PhotoFilter...pritaikot norimą spalvą. Varnelę ant Preview uždėkit, matysit kaip spalvos keičias.
Būdų galim surast ir sudėtingesnių, veiksmingesnių, bet ir šitas tikrai geras...,manau smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

turiu klausimeli toki: man reikia gauti RGB skaiciukus...Reikejo nufotkinti su 18% gray card visa gama: nuo visiskai baltos,iki visiskai juodos ir praso uzrasyti visu RGB skaiciukus...As turiu CS3,bet man, ikelus balta fotke raso RGB 128 128 128 , ta pati skaiciu raso ir kai ikeliu juoda fotke...Kaip nustatyt,kad rodytu teisingus skaicius??
Gal galit padet?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 28, 10:57)
paprasčiausias būdas: arba pritaikyt visai nuotraukai, arba tik kūno dalims (tada jas reiktų pažymėti).
Image>Adjustments>PhotoFilter...pritaikot norimą spalvą. Varnelę ant Preview uždėkit, matysit kaip spalvos keičias.
Būdų galim surast ir sudėtingesnių, veiksmingesnių, bet ir šitas tikrai geras...,manau  smile.gif



ACIU, 4u.gif meginsiu zaisti su spalvom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 14, 15:04)
...ir dar (papildomai) patartina panaudoti sluoksnių "suliejimus" (pagrinde: Screen,Multiply,Overlay).
Gausit tikrai gerą rezultatą  smile.gif :

user posted image

wau kaip grazu kaip tai daroma?
Atsakyti
sveikutes,gal kas turit šampano mažo buteliuko šabloniuką etiketes? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
labukas reikalinga pagalba parasykite kas galite kaip is foto nuotraukos iskirpti fona kad liktu tik zmogus,lauksiu i az aciukas is anksto!
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 05 11, 09:42)
labukas reikalinga pagalba parasykite kas galite kaip is foto nuotraukos iskirpti fona kad liktu tik zmogus,lauksiu i az aciukas is anksto!

šiaip gražiai ir kokybiškai karpyti nuotraukas yra menas smile.gif gali padėti tai padaryti ši
nuoroda, nes matysit vizualiai kaip reikia daryti. nupasakojant, manau, tikrai bus sudėtingiau tai daryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 11 gegužės 2011 - 08:56
QUOTE(Grafee` @ 2011 05 11, 08:56)
šiaip gražiai ir kokybiškai karpyti nuotraukas yra menas smile.gif gali padėti tai padaryti ši
nuoroda, nes matysit vizualiai kaip reikia daryti. nupasakojant, manau, tikrai bus sudėtingiau tai daryti smile.gif

aciukas bet ten ne tas ko man reik man reik is nuotraukos iskirpti fona o palikt tik vaika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksas11: 11 gegužės 2011 - 09:38
QUOTE(fuksas11 @ 2011 05 11, 10:32)
aciukas bet ten ne tas ko man reik man reik is nuotraukos iskirpti fona o palikt tik vaika

čia yra tas pats smile.gif tiesiog, kai apvedžiosit vaiką, tai iš nuotraukos pašalinsite tas fono dalis, kurios liko už tos linijos, apvedžiojus vaiką smile.gif

paprastai yra kerpami objektai iš nuotraukos, o ne fonas smile.gif techniškai kalbant..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 11 gegužės 2011 - 09:47
QUOTE(Grafee` @ 2011 05 11, 09:46)
čia yra tas pats smile.gif tiesiog, kai apvedžiosit vaiką, tai iš nuotraukos pašalinsite tas fono dalis, kurios liko už tos linijos, apvedžiojus vaiką smile.gif

paprastai yra kerpami objektai iš nuotraukos, o ne fonas smile.gif techniškai kalbant..

dekui bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2011 05 11, 09:46)
čia yra tas pats smile.gif tiesiog, kai apvedžiosit vaiką, tai iš nuotraukos pašalinsite tas fono dalis, kurios liko už tos linijos, apvedžiojus vaiką smile.gif

paprastai yra kerpami objektai iš nuotraukos, o ne fonas smile.gif techniškai kalbant..

Po objekto apvedžiojimo galit pasirinkt ką norit palikt, o ką iškirpt- tam naudojama inversija Ctrl+Shift+I .
Pvz.: apvedžiojat,tada dešiniu klavišu "Make Selection", pasirenkat tarkim 3px. Dabar spaudinėjant kaskart Ctrl+Shift+I klavišų derinį keisis ir pasirinkimas: objektas/fonas.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 11 gegužės 2011 - 13:56