Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

sveikos 4u.gif

tikiuosi pagelbėsit. nežinau, ar buvo plepėta, bet noriu (tiksliau reikia) padaryti kažką tokio į tai
user posted image

Kaip photoshopu būtų galima tai padaryti? g.gif

Iš anksto dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2011 04 12, 17:34)
tikiuosi pagelbėsit. nežinau, ar buvo plepėta, bet noriu (tiksliau reikia) padaryti kažką tokio į tai
Kaip photoshopu būtų galima tai padaryti?  g.gif

o kas cia padaryta konkreciai? i viena nuotrauka sudeta daug daug fotkiu? ar atspalviai parinkti skirtingi nuotraukai?
Atsakyti
QUOTE(Jasumi @ 2011 04 12, 18:07)
o kas cia padaryta konkreciai? i viena nuotrauka sudeta daug daug fotkiu? ar atspalviai parinkti skirtingi nuotraukai?

greičiausiai į vieną nuotrauką sudėta daug fotkių, kad gautųsi kažkoks (šiuo atveju vėliava) vaizdas. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

1.prikaišoma fotkių,
2.dubliuojamas sluoksnis, kuris nuspalvinamas arba "gradientuojamas", ir šiam sluoksniui pritaikomas Multiply suliejimas.

...na nėr sunku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 13 balandžio 2011 - 19:45
Sveikos, noreciau jusu pagalbos, ax.gif kaip reikia pasidaryti nuotrauka pvz.
nuotraukos fonas butu jura, o mano veidas butu permatomas tiesiog sulietas su juros vaizdu. Labai sunku paaiskinti. doh.gif doh.gif kaip perkelus mano veida ant juros fono ji paskaidrinti. atsiprasau uz toki nesklandu klausima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 04 14, 15:17)
Sveikos, noreciau jusu pagalbos, ax.gif  kaip reikia pasidaryti nuotrauka pvz.
nuotraukos fonas butu jura, o mano veidas butu permatomas tiesiog sulietas su juros vaizdu. Labai sunku paaiskinti. doh.gif  doh.gif  kaip perkelus mano veida ant juros fono ji paskaidrinti. atsiprasau uz toki nesklandu klausima. 4u.gif

veido sluoksniui opacity sumažinkite, taps skaidrius, permatomas sluoksnis, jis yra čia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 04 14, 14:17)
Sveikos, noreciau jusu pagalbos, ax.gif  kaip reikia pasidaryti nuotrauka pvz.
nuotraukos fonas butu jura, o mano veidas butu permatomas tiesiog sulietas su juros vaizdu. Labai sunku paaiskinti. doh.gif  doh.gif  kaip perkelus mano veida ant juros fono ji paskaidrinti. atsiprasau uz toki nesklandu klausima. 4u.gif

...ir dar (papildomai) patartina panaudoti sluoksnių "suliejimus" (pagrinde: Screen,Multiply,Overlay).
Gausit tikrai gerą rezultatą smile.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 13, 20:39)
1.prikaišoma fotkių,
2.dubliuojamas sluoksnis, kuris nuspalvinamas arba "gradientuojamas", ir šiam sluoksniui pritaikomas Multiply suliejimas.

...na nėr sunku...

gal ir nesunku, bet aš photoshope nesigaudau visai, tad norėtųsi paaiškinimų konkretesnių (t.y. kad pasakytumėt, kaip prikaišyti fotkes ir pan.) 4u.gif na, jei nesunku 4u.gif

bet pirmiausia, galvoju, kad gal blogą pavyzdį įdėjau. Bandysiu paaiškinti, ko man reikia, kadangi pavyzdžio neradau (kadangi nežinau, kaip tiksliai tai įvardinti).

Man reikia, kad iš nuotraukų, kurios yra spalvotos ir pačios įvairiausios, susidėliotų koks nors paveikslas- tam tikras vaizdas. Na, kad jas išmėtytų pagal spalvas ir visa kita, kad gautųsi kuo panašiau į vieną paveikslą (tas paveikslas būtų tam tikra nuotrauka, kurioje pavaizduotas pvz. namas. Tai kad ten kur stogas- būtų pvz rudų atspalvių nuotraukos ir pan. ).

iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2011 04 15, 21:35)
Man reikia, kad iš nuotraukų, kurios yra spalvotos ir pačios įvairiausios, susidėliotų koks nors paveikslas- tam tikras vaizdas. Na, kad jas išmėtytų pagal spalvas ir visa kita, kad gautųsi kuo panašiau į vieną paveikslą (tas paveikslas būtų tam tikra nuotrauka, kurioje pavaizduotas pvz. namas. Tai kad ten kur stogas- būtų pvz rudų atspalvių nuotraukos ir pan. ).

ps dar tiek nepazenges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasumi @ 2011 04 16, 07:50)
ps dar tiek nepazenges  lotuliukas.gif

na, pats PS nepadarys,tačiau galima rankytėm sudelioti fotkes (aišku, prieš tai jas sumažinus) ,surast kiekvienos vietą ir t.t,kol gausis norimas vaizdzelis. O toliau spalvinius filtrus prijungt ne taip baisu.
Tik darbo čia- ojojoi g.gif Gal pradedančiajam nereiktų taip jau fanatiškai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 16, 09:47)
na, pats PS nepadarys,tačiau galima rankytėm sudelioti fotkes (aišku, prieš tai jas sumažinus) ,surast kiekvienos vietą ir t.t,kol gausis norimas vaizdzelis. O toliau spalvinius filtrus prijungt ne taip baisu.
Tik darbo čia- ojojoi  g.gif Gal pradedančiajam nereiktų taip jau fanatiškai?  biggrin.gif

na, tikriausiai, jei tik rankiniu taip galima doh.gif bet kuriuo atveju, ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas gali padeti. Vakar visa vakar bandziau remelyje padaryti "skyle" is baltos vietos, kad galeciau ikelti nuotrauka. Nu bet niekaip nesigavo doh.gif Turbut ten kazkaip labai paprastai darosi, bet deja...... blush2.gif
Atsakyti