Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Krissstina @ 2011 03 21, 22:23)
fotkes spalva tokia ''pavintaginta''

na taip ir supratau...
paprasčiausia būtų pažaist su Image>Adjustments>Photo Filter...ten pasirinkt kokią kreminę ar soft-šokoladinę spalvą ir patampyt slankiklį...jau įgaus foto kitą gyvenimą smile.gif
Papildomai, foto paryškinimui, galim dar pažaist su kontrastais: Image>Adjustments>Curves ...patampyt kreivę...
Žodžiu, yra masė būdų 4u.gif
Atsakyti
Irmavi,norėjau tau padėkot už pagalbą,ačiū tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte paaiškinti kaip su photoshop'u (ar kokia kita daug vietos neužimančia pograma) uždėti ant nuotraukos persišviečiantį užrašą?

Kaip čia:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 03 27, 01:01)
Gal galėtumėte paaiškinti kaip su photoshop'u (ar kokia kita daug vietos neužimančia pograma) uždėti ant nuotraukos persišviečiantį užrašą?

Kaip čia:

user posted image

apie "vandens ženklus" klausiate?
Jei taip, tai yra keletas būdų. Man paprasčiausias (naudojant Photoshop) toks:
Atidarom nuotrauką
Apačioj dešinėje spaudžiam piktogramą "Create new layer" (ji antra į kairę). Gaunate virš nuotraukos sluoksnio tokį pat permatomą tuščią sluoksnį. Aktyvuojam jį ir paspaudę T raidę (aktyvuojam teksto rašymą) parašom norimą tekstą...pastumdom...galim uždėt Layer Style filtrus ir t.t.
Kad padaryti permatomu, tai stumiam slankiklį "Opacity" (jis dešinėj aukščiau sluoksnių) nuo 100% iki kokių 20-40%.

user posted image

Viskas...sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 27 kovo 2011 - 10:15
Irmavi aciuks.gif
Būtent to ir klausiau smile.gif Labai aiškus atsakymas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as su klausimu, paskaiciau vienur paskaiciau kitur, arba as visai bloniskiete, arba nebesusiprantu 4u.gif noriu pasidaryti saldainius, turiu saldainiu salblona pdf failiuka, turiu fona, remelius ir ttt.. nu bet isikeliu fona, man sone ji duoda uzrakinta, nieko padaryt negaliu, ir niekaip nerandu kaip ji atrakinti? tada neduoda ne mazinti ne didniti nieko su juo... gal kazkaip kitaip saugotis reikia tuos fonus?ar specialus puslapiai yra?
buciau dekinga jai kas uzvestumet ant kelio .. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 03 29, 23:21)
Sveikos, ir as su klausimu, paskaiciau vienur paskaiciau kitur, arba as visai bloniskiete, arba nebesusiprantu  4u.gif  noriu pasidaryti saldainius, turiu saldainiu salblona pdf failiuka, turiu fona, remelius ir ttt.. nu bet isikeliu fona, man sone ji duoda uzrakinta, nieko padaryt negaliu, ir niekaip nerandu kaip ji atrakinti? tada neduoda ne mazinti ne didniti nieko su juo... gal kazkaip kitaip saugotis reikia tuos fonus?ar specialus puslapiai yra?
buciau dekinga jai kas uzvestumet ant kelio ..  rolleyes.gif

user posted image

Gal cia spynele paspauskit, jei ji uzdeta. g.gif
Atsakyti
nepadeda unsure.gif kazkoki radau convert su desine peles, lyg spynele nusemiau, bet vistiek nesukeiciu pirma atsidarai, antra ant virsaus dedi tarkim fotke tai fotke nepaleda po remeleis ir pirmo neduoda net judinti.. jai bandau iskrpti balta fona man meta klaida
yuo smart object is not directly editable ? ir nesavrbu ar as remelius kilnoju ar as foto
gal kas nebegerai su mano programa????
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 03 30, 00:54)
nepadeda  unsure.gif kazkoki radau convert su desine peles, lyg spynele nusemiau, bet vistiek nesukeiciu pirma atsidarai, antra ant virsaus dedi tarkim fotke tai fotke nepaleda po remeleis ir pirmo neduoda net judinti.. jai bandau iskrpti balta fona man meta klaida
yuo smart object is not directly editable ? ir nesavrbu ar as remelius kilnoju ar as foto
gal kas nebegerai su mano programa????

Viskas gerai su programa. Layers meniu ant pirmojo spauskit desini peles klavisa ir pasirinkit Layer from Background... Arba pasidarykit Backgroud kopija kaip nauja sluoksni (Layers) (CTRL+J)
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 03 29, 23:54)
nepadeda  unsure.gif kazkoki radau convert su desine peles, lyg spynele nusemiau, bet vistiek nesukeiciu pirma atsidarai, antra ant virsaus dedi tarkim fotke tai fotke nepaleda po remeleis ir pirmo neduoda net judinti.. jai bandau iskrpti balta fona man meta klaida
yuo smart object is not directly editable ? ir nesavrbu ar as remelius kilnoju ar as foto
gal kas nebegerai su mano programa????

DuoDuo teisingai paraše: fonas dažniausiai bus užrakintas. Taigi, darom fono kopiją su Ctrl+J, ir atsiras fonas su kuriuo dirbsim, o tas "užrakintasis" netrukdys, galima išvis ištrint, o galim palikt kaip atsarginį (jei kąsmile.gif),jei norit galit jo "akį" užgesint, tuo pačiu deaktyvuosit...
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 03 30, 00:21)
isikeliu fona, man sone ji duoda uzrakinta, nieko padaryt negaliu, ir niekaip nerandu kaip ji atrakinti?

QUOTE(Irmavi @ 2011 03 30, 06:44)
darom fono kopiją su Ctrl+J, ir atsiras fonas su kuriuo dirbsim, o tas "užrakintasis" netrukdys, galima išvis ištrint, o galim palikt kaip atsarginį (jei kąsmile.gif),jei norit galit jo "akį" užgesint, tuo pačiu deaktyvuosit...

as ant sio sluoksnio paspaudziu su pele 2 kartus ir ismeta tokia lentele. Tada enter ir uolia bigsmile.gif
Atsakyti
ACIU JUS PACIOS NUOSTABIAUSIO 4u.gif
Atsakyti