Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Mergytes, turiu viena klausimeli, nuo ko reikia pradet photoshopa blush2.gif , na susidomejau ir uzsidegaiu ismokt, atsiverciau torrent paieskoje, o ten photoshopu visokiausiu ismete bene 150 puslapiu blink.gif , koks pats pats pirmas zingsnis butu, ka reikia pirma parsisiust, kaip vadinasi tas photoshopas blush2.gif ax.gif !? Labai aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 03 15, 00:43)
Mergytes, turiu viena klausimeli, nuo ko reikia pradet photoshopa  blush2.gif  , na susidomejau ir uzsidegaiu ismokt, atsiverciau torrent paieskoje, o ten photoshopu visokiausiu ismete bene 150 puslapiu  blink.gif  , koks pats pats pirmas zingsnis butu, ka reikia pirma parsisiust, kaip vadinasi tas photoshopas  blush2.gif  ax.gif !? Labai aciu uz pagalba  4u.gif

Jus norite atsisiusti PS ir instaliuoti, ar jau turite ji ir ismokti juo naudotis? Nelabai supratau klausimo...
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 03 15, 01:43)
Mergytes, turiu viena klausimeli, nuo ko reikia pradet photoshopa  blush2.gif  , na susidomejau ir uzsidegaiu ismokt, atsiverciau torrent paieskoje, o ten photoshopu visokiausiu ismete bene 150 puslapiu  blink.gif  , koks pats pats pirmas zingsnis butu, ka reikia pirma parsisiust, kaip vadinasi tas photoshopas  blush2.gif  ax.gif !? Labai aciu uz pagalba  4u.gif

PS kurios iesko yra atskita tema...ten yra nuorodo ir pns... cia klausiame kas neaisku jau mokantis PS... o reiktu pradeti nuo to kad perskaityti paskutinias 2 tema smile.gif Pilna nuorodu su PS pamokomis, pradziamoksli tikrai rasi... o tada laukiam su neaiskumai PS.... nes klausimas: "koks pats pats pirmas zingsnis butu" - tolygus "koks pats pirmas zingsnis butu verdant sriuba"... jei supratai ka turejau omeny g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2011 03 15, 11:24)
Jus norite atsisiusti PS ir instaliuoti, ar jau turite ji ir ismokti juo naudotis? Nelabai supratau klausimo...


na turbut nuo parsisiuntimo reikia pradet blush2.gif ax.gif .. ieskojau torrente parsisiust, nes neturiu jo kompe, bet nezinau net ka siustis.. g.gif na o kai parsisiusiu, noresiu ismokt ir naudotis rolleyes.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jasumi @ 2011 03 15, 12:47)
PS kurios iesko yra atskita tema...ten yra nuorodo ir pns... cia klausiame kas neaisku jau mokantis PS... o reiktu pradeti nuo to kad perskaityti paskutinias 2 tema  smile.gif  Pilna nuorodu su PS pamokomis, pradziamoksli tikrai rasi... o tada laukiam su neaiskumai PS.... nes klausimas: "koks pats pats pirmas zingsnis butu" - tolygus "koks pats pirmas zingsnis butu verdant sriuba"... jei supratai ka turejau omeny  g.gif


na aisku, sorry uz sutrugdyma biggrin.gif .. gaila bet nera laiko skaityti 2 temu unsure.gif maniau gal cia trumpai paaiskinsit. as manau kad su bet kokiu klausimu atejus, jei 2 temas perskaityti, tad ir klausimu nebeliktu, nes jie pagrinde visi kartojasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 03 15, 12:50)
na aisku, sorry uz sutrugdyma  biggrin.gif .. gaila bet nera laiko skaityti 2 temu  unsure.gif  maniau gal cia trumpai paaiskinsit. as manau kad su bet kokiu klausimu atejus, jei 2 temas perskaityti, tad ir klausimu nebeliktu, nes jie pagrinde visi kartojasi  rolleyes.gif

Niekas cia nieko netrukdo, juk savanoriskai SM dalyvaujam wink.gif
O klausimu yra visada kas liecia PS.
Norint kazka ismokti reikia ir pastangu ideti... PS tai ne Paint programa, kur tik kelios funkcijos. Norint ismokti minimaliausiai koreguoti nuotrauka, uzdeti remeli ar kelis efektus - reikes nemazai papluseti kad isgauti norima rezultata smile.gif

nelabai suprantu tokiu zmoniu kurie sako, kad neturi laiko perskaityti 2 temas (tai truktu geru pora vakaru) , o jau uzsiimti kokia veikla tai jau uztenka laiko doh.gif

p.s. mes visada cia geranoriskai padedame jei ateinama su konkreciu klausimu tongue.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites.
Turiu toki klausimą,gal kas žinot,kaip reikai suažint padaryta su Ps darbeli ,su nuotrauką,aš padarau ,bet man apimtis gaunasi labai didele spaustuve sako reikia mažint,mažinu rezoliucija,bet pats darbelis vistiek lieka 180Mb,ką daryt gal galit patart?
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 15, 16:25)
Turiu toki klausimą,gal kas žinot,kaip reikai suažint padaryta su Ps darbeli ,su nuotrauką,aš padarau ,bet man apimtis gaunasi labai didele spaustuve sako reikia mažint,mažinu rezoliucija,bet pats darbelis vistiek lieka 180Mb,ką daryt gal galit patart?

jei nori sumazinti tik Mb tai as mazinu Save As darydama smile.gif kai ismeta lentele - tai su slankinkiu sumazinu kokybe (maziausias 1 didziausias 12)
Atsakyti
QUOTE(Jasumi @ 2011 03 15, 17:03)
jei nori sumazinti tik Mb tai as mazinu Save As darydama smile.gif kai ismeta lentele - tai su slankinkiu sumazinu kokybe (maziausias 1 didziausias 12)

tuoj pabandysiu,Aciu
ir dar klausimas,kur ten mazint nesupratau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREEJA: 15 kovo 2011 - 16:09
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 15, 16:05)
tuoj pabandysiu,Aciu
ir dar klausimas,kur ten mazint nesupratau? blush2.gif

kaži koks tai formatas? 10x10 metrų... smile.gif ? Negi tikrai JPEG? Suprasčiau, jei tai .psd būtų- tada visko gali būt...
O optimizuot geriausia Files>Save for Web&Devices...ten kaip tik optimizacijai skirta...reik su parametrais pažaist tik... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 03 15, 18:43)
kaži koks tai formatas? 10x10 metrų... smile.gif ? Negi tikrai JPEG? Suprasčiau, jei tai .psd būtų- tada visko gali būt...
O optimizuot geriausia Files>Save for Web&Devices...ten kaip tik optimizacijai skirta...reik su parametrais pažaist tik... 4u.gif

Pdf failus man reikia sumažint,aš pasidariau foto knygą,tai mano failai,gavosi ,labai dideli,o spaustuve sako tokius failiukus su Ps darytus atneša po 5 Kb,o mano virš šimto.
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 15, 18:00)
Pdf failus man reikia sumažint,aš pasidariau foto knygą,tai mano failai,gavosi ,labai dideli,o spaustuve sako tokius failiukus su Ps darytus atneša po 5 Kb,o mano virš šimto.

Geriausiai bus taip...Image>Image size...pasidarot reikiamą dydį ir Save As (.jpeg).
Tada jei reik sumažint failo apimtį Save for Web&Devices. Ten tik viršuj pastumdykit % slankiklį (mažiau 85% nedarykit). Apačioj kairėj rodys koks failo dydis gausis. Vėl seivinat...viskas. Foto optimizuotas.
Atsakyti
sveikos, as taip pat mokausi darbuotis su photoshopu, gal kas zino kaip reikia pasidaryti buteliu sablonus paciai, visa kontura nusipaisyti, ir kaip zinoti kokie ismatavimai atitinka. As niekur nerandu doh.gif , pamokeliu. Gal pagelbesit..... ax.gif
Atsakyti