Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(IgLi @ 2011 02 17, 10:42)
Merginos, gal kas pades man. 4u.gif Turejau as Photosop CS4, bet kazkas su kompu pasidare ir kompiuteristas istryne man ta programa. doh.gif O parsisiusti nemoku  blush2.gif Gal kas pades ir man i skypa atsiustu, jei tai imanoma. ax.gif Aciukas didelis 4u.gif
vilnius7971


CS4
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 17, 13:03)

kodėl tiek mažai vietos užima failas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamazemuogyte @ 2011 02 18, 12:15)
kodėl tiek mažai vietos užima failas?  g.gif

normaliai veikiantis Fotošopas...Mikro versija. Pliusas- nereik registracijos.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 17, 13:03)

clap.gif Aciu 4u.gif Tikrai paprasta per sia nuoroda. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal kuri mamytė galėtų padėti padidinti paveiksliuko raišką - turime paveiksliuką (jpg) ir reik dešimt kart išdidinti, bet neužtenka jo raiškos,o patys to nemokame doh.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OTIORI @ 2011 02 18, 21:05)
Labas vakaras, gal kuri mamytė galėtų padėti padidinti paveiksliuko raišką - turime paveiksliuką (jpg) ir reik dešimt kart išdidinti, bet neužtenka jo raiškos,o patys to nemokame doh.gif 
Ačiū iš anksto 4u.gif

10x -nerealu,kad gauti normalų paveiksliuką. Na,dar 2-3 kartus padidint galim būtų.
Neįsivaizduoju pvz. foto 460x640px padidintą iki 4600x6400px be nuostolių. Viskas "išplauks".
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 19, 07:53)
10x -nerealu,kad gauti normalų paveiksliuką. Na,dar 2-3 kartus padidint galim būtų.
Neįsivaizduoju pvz. foto 460x640px padidintą iki 4600x6400px be nuostolių. Viskas "išplauks".

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 12:16)
...o aš daryčiau kitaip- vyruką "iškirpčiau" ir įdėčiau į foną su kempinuku...Man taip regis... g.gif

laba, va toki "kirpima" grubiai priminkit man, seniai naudojau ps, uzmirsau, noriu padaryti foto, o nebepamenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2011 02 26, 00:12)
laba, va toki "kirpima" grubiai priminkit man, seniai naudojau ps, uzmirsau, noriu padaryti foto, o nebepamenu  ax.gif

youtubej gausu photoshop pamokų:

Pvz. kirpimas Pen Tool-
http://www.youtube.c...h?v=AGVsn-X2GxI

arba sudėtingesnis Refine edge-
http://www.youtube.c...h?v=LJrvihPXLTo

... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as taip pat nelabai gaudausi, tik siandien parsisiunciau sia programa, net nezinau nuo ko pradeti smile.gif
O kol kas noriu paklausti, gal kuri zinote kaip butu galima sioje nuotraukoje islyginti juros spalvas (i sviesesne puse).
user posted image

Turiu toki plana chuligana, pasidaryti vat va toki vaizdeli ant sienos, padekit perkasti si kieta Photoshopo riesuteli 4u.gif
user posted image
Atsakyti
patarkit, kur PHOTOSHOP CS4 ieškoti history? kažkaip nėra pas mane tokios ikonėlės meniu juostoj doh.gif

jau radau pati ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 08 kovo 2011 - 15:48


CS4 nerandu extract filtro. o gal šitoj versijoj jo tiesiog nėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 10 kovo 2011 - 16:43