Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Irmavi @ 2011 02 08, 17:10)
čia kostiumas toks pats, o foną uždėsit kokį norit...PSD failas archyve.

Irmavi dėkui tau labai 4u.gif
Aš ir turėjau ankščiau,bet kompiuteris buvo sugedęs tai ne visus failus pavyko išsaugoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 02 08, 16:42)
Irmavi dėkui tau labai 4u.gif
Aš ir turėjau ankščiau,bet kompiuteris buvo sugedęs tai ne visus failus pavyko išsaugoti  doh.gif



ziurint kaip sugenda tas kompiuteris, jei tik perrasomi OS (operacine sistema), niekada nenusiminkite del duomenu wink.gif juos galima atkurti wink.gif kad ir formatavote harda wink.gif
tik reikia isidemeti, kad jei harde liko labai svarbus duomenys, o operacines sistemos niekaip nepavyksta pajungti, tai imat is kompo harda ir jungiat ant kito pc(jei kompiuteris turi garantija prie jo nekiskite nagu !!!!! ), po to su recovery programa galima atkurti duomenis

jei draugu neturite, tai instaliuokite tik OS ir iskarto bandykite atkurti duomenis, gal bus dali dar pavyks atkurti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terminatorius: 08 vasario 2011 - 19:51
Reikia sumažint foto, kad atitiktų rėmelio dydį. Pas mane CS4 mikro versija. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 10 vasario 2011 - 22:59
QUOTE(linarija @ 2011 02 10, 22:32)
Reikia sumažint foto, kad atitiktų rėmelio dydį. Pas mane CS4 mikro versija.  g.gif

Image>Image size
Atsakyti
gerbiamieji,

parsisiunciau PS CS5 ir negaliu padaryti elementaraus dalyko doh.gif
kaip perdeti nuotraukos iskarpa i kita fona, kaip ta fona pakeisti?
senesnioj versijoj man atsidarydavo kelios nuotraukos viename lange ir as galejau pertempti bet ka i betkuria nuotrauka, o dabar doh.gif NEGALIU g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 02 12, 14:02)
gerbiamieji,

parsisiunciau PS CS5 ir negaliu padaryti elementaraus dalyko doh.gif
kaip perdeti nuotraukos iskarpa i kita fona, kaip ta fona pakeisti?
senesnioj versijoj man atsidarydavo kelios nuotraukos viename lange ir as galejau pertempti bet ka i betkuria nuotrauka, o dabar doh.gif NEGALIU g.gif

tokio lygio funkcijos nepakito, jos vienodos ir CS4, ir CS5. Bet...jei nuotrauka kurią norit pertempt "po užraktu" (pasitikrinkit dešinėj apačioj ar yra spynelė)- jos nepajudinsit. Siūlau viską ką norit tampyt iš vieno sluoksnio į kitą, tai pirmiausia dubliuoti su Ctrl+J. Neturėsit jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 02 12, 15:02)
gerbiamieji,

parsisiunciau PS CS5 ir negaliu padaryti elementaraus dalyko doh.gif
kaip perdeti nuotraukos iskarpa i kita fona, kaip ta fona pakeisti?
senesnioj versijoj man atsidarydavo kelios nuotraukos viename lange ir as galejau pertempti bet ka i betkuria nuotrauka, o dabar doh.gif NEGALIU g.gif

o gal galima nuorodėlę iš kur parsisiuntėt ? turėjau ir aš PS CS4, bet kai windowsa perrašė, tai pamačiau kad PS CS3 beturiu verysad.gif .tiesa,tam CS4 irgi buvo,kad atsidarydavo tik 1 nuotrauka,tai lindau į reguliavimus,ten varnelę reikėjo uždėt kitur(bet dabar jau nepamenu)
Atsakyti
QUOTE(SONATUXXX @ 2011 02 12, 23:44)
o gal galima nuorodėlę iš kur parsisiuntėt ? turėjau ir aš PS CS4, bet kai windowsa perrašė, tai pamačiau kad PS CS3 beturiu  verysad.gif  .tiesa,tam CS4 irgi buvo,kad atsidarydavo tik 1 nuotrauka,tai lindau į reguliavimus,ten varnelę reikėjo uždėt kitur(bet dabar jau nepamenu)

Jau parsisiunčiau clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 02 12, 22:28)
tokio lygio funkcijos nepakito, jos vienodos ir CS4, ir CS5. Bet...jei nuotrauka kurią norit pertempt "po užraktu" (pasitikrinkit dešinėj apačioj ar yra spynelė)- jos nepajudinsit. Siūlau viską ką norit tampyt iš vieno sluoksnio į kitą, tai pirmiausia dubliuoti su Ctrl+J. Neturėsit jokių problemų.

aciu 4u.gif

QUOTE(SONATUXXX @ 2011 02 12, 22:44)
o gal galima nuorodėlę iš kur parsisiuntėt ? turėjau ir aš PS CS4, bet kai windowsa perrašė, tai pamačiau kad PS CS3 beturiu  verysad.gif  .tiesa,tam CS4 irgi buvo,kad atsidarydavo tik 1 nuotrauka,tai lindau į reguliavimus,ten varnelę reikėjo uždėt kitur(bet dabar jau nepamenu)

nespejau 4u.gif jau parsisiuntei
Atsakyti
Sveikos.
Esu visiškai žalia šito fotožopoj biggrin.gif Beje, turiu padėkoti Irmavi- radau būtent jos įdėtą nuorodą ir parsisiunčiau CS4.

Tai va, pradedu nuo visiško nulio- nieko nežinau, nieko nemoku. sorry iš anksto, jei uždavinėsiu daug ir galbūt visiškai elementarių klausimų blush2.gif

Pirmas iš jų- kur ir kaip išsaugoti parsisiųstus plugin'us?
Atsakyti
QUOTE(luokė @ 2011 02 14, 21:43)
Sveikos.
Esu visiškai žalia šito fotožopoj  biggrin.gif Beje, turiu padėkoti Irmavi- radau būtent jos įdėtą nuorodą ir parsisiunčiau CS4.

Tai va, pradedu nuo visiško nulio- nieko nežinau, nieko nemoku. sorry iš anksto, jei uždavinėsiu daug ir galbūt visiškai elementarių klausimų  blush2.gif

Pirmas iš jų- kur ir kaip išsaugoti parsisiųstus plugin'us?

įvairiai gali būti: kai kurie plaginai dirba kaip savarankiškos programos plius PS plaginai arba instaliuojami PS plaginai- tai jie patys susiranda instaliavimo kelią. Dažniausia, tai mokami plaginai, ir su jais dar reik atskirai "padirbėt" smile.gif.
Jei nemokami, tai iš jų stebuklų nesulauksime, paprastai jie palengvins tik tą darbą kurį galima ir rankytėmis padaryti. Plagino failas .8BF -ir jo vieta PS folderyje Plugins arba Plugins/Filters- paprastai aprašyme būna nurodyta. Jei plaginas susideda tik iš to vieno failo- tai ten ir talpiname.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 15 vasario 2011 - 06:40
Merginos, gal kas pades man. 4u.gif Turejau as Photosop CS4, bet kazkas su kompu pasidare ir kompiuteristas istryne man ta programa. doh.gif O parsisiusti nemoku blush2.gif Gal kas pades ir man i skypa atsiustu, jei tai imanoma. ax.gif Aciukas didelis 4u.gif
vilnius7971
Atsakyti