Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

tame ir esme, kad pas mane to trikampiuko nera unsure.gif
pas mane visai kitaip atrodo phptoshop, kai ji atidarai
[URL=http://img6.imageshack.us/i/k
Papildyta:
asta1029 at 2011-01-26
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
pagaliau pavyko ikelt.. pirma karta keliau.. niekad neprireike
4u.gif
Atsakyti
nu va, pagaliau radau, bet tie stiliai ,kur parsisiunciau, kazkodel atsiranda tik atidarius teksto langa, ir skirtas tik tekstui grazint.... o man taip patina kanors nusipiest ir keist stiliu... verysad.gif

GAL KAS IRGI TURIT PS ELEMENTS 7.0.. VERSIJA IR ZINOT kur tureciau idet, kad atsirastu ten,kur galeciau netik teksta grazint... o gal tada kazkoks kitas formatas to "layer style" turetu but, nes tuos kur siunciau tai yra ASL formatas..

user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
užsukite pažiūrėti mano darbelių, žinoma jei patiko nepamirškite paspausti žodelio "Patinka" 4u.gif Edckutes kuryba
Taip pat sudalyvaukite konkurse, laukia prizas 4u.gif
Atsakyti
O gal kas žino,kai į vieną nuotrauką idėti kelias?Kad peveiksliukas,daug nuotraukų. 4u.gif tikiuosi supratote lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
nu va, pagaliau radau, bet tie stiliai ,kur parsisiunciau, kazkodel atsiranda tik atidarius teksto langa, ir skirtas tik tekstui grazint.... o man taip patina kanors nusipiest ir keist stiliu... 

GAL KAS IRGI TURIT PS ELEMENTS 7.0.. VERSIJA IR ZINOT kur tureciau idet, kad atsirastu ten,kur galeciau netik teksta grazint... o gal tada kazkoks kitas formatas to "layer style" turetu but, nes tuos kur siunciau tai yra ASL formatas..


astakola pabandyk atsidaryti photoshopo papkę Presets- Styles ir ten tiesiog sukelk ASL formatu pažymėtus stylius
Atsakyti
QUOTE(mamy123 ' @ 2011 01 29, 18:51)
O gal kas žino,kai į vieną nuotrauką idėti kelias?Kad peveiksliukas,daug nuotraukų.  4u.gif  tikiuosi supratote  lotuliukas.gif

kiek sluoksnių- tiek ir paveiksliukų. Atsidarot backgoundą (foninį paveiksliuką) ir ant jo sumetat visas norimas foto. Pasikoreguojat kiekvieną atskirai, pagražinat ir viskas. Merge visible biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 29 sausio 2011 - 19:31
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 29, 20:31)
kiek sluoksnių- tiek ir paveiksliukų. Atsidarot backgoundą (foninį paveiksliuką) ir ant jo sumetat visas norimas foto. Pasikoreguojat kiekvieną atskirai, pagražinat ir viskas. Merge visible  biggrin.gif

Būtų gerai,kad supraščiau doh.gif
Atsakyti
Is karto atsiprasau uz offtopica, blush2.gif bet noriu paklaust nerandu temu,kur seniau budavo skelbimu lentoj,kad maytes daro iv darbelius su fotoshopu ir kt programom g.gif man reiktu pagalbos su vizitiniu korteliu maketavimu, kur rast kas galetu padet? g.gif Gal kas patarsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2011 01 30, 13:55)
Is karto atsiprasau uz offtopica,  blush2.gif  bet noriu paklaust nerandu temu,kur seniau budavo skelbimu lentoj,kad maytes daro iv darbelius su fotoshopu ir kt programom  g.gif  man reiktu pagalbos su vizitiniu korteliu maketavimu, kur rast kas galetu padet?  g.gif  Gal kas patarsit?  4u.gif

Štai čia yra keli mano pavyzdėliai, gal tiks, o šiaip maketuoju pagal kliento norus 4u.gif
http://manostudija.w...lbumid=10872592
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 30 sausio 2011 - 15:11
sveikos 4u.gif prašau pagalbos. nuotraukos gavosi su linijomis, vaizdas tikrai ne koks, o nuotraukos labai svarbios.sakykit ar galima kaip nors tas linijas pataisyti, kad jų nesimatytų? ar jau nieko nepakeisiu? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2011 01 30, 15:51)
sveikos 4u.gif prašau pagalbos. nuotraukos  gavosi su linijomis, vaizdas tikrai ne koks, o nuotraukos labai svarbios.sakykit ar galima kaip nors tas linijas pataisyti, kad jų nesimatytų? ar jau nieko nepakeisiu? ačiū 4u.gif

gerai būt pamatyt defektus...
Atsakyti
Turiu problema su photoshopu...gal zinote, kaip uzdeti teksta ant nuotraukos?? g.gif
Atsakyti