Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Irmavi @ 2010 03 30, 13:03)
..prašyt reik ne kalendoriaus, o jo šablono, kurį pagamint užtrunka...,o nuotraukėles paskui uždėt ne problema... smile.gif

draugo jubiliejus arteja, galvoju butu grazu pasidaryt.. reiktu 2010 ir 2011m sablonu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 30, 18:02)
draugo jubiliejus arteja, galvoju butu grazu pasidaryt.. reiktu 2010 ir 2011m sablonu blush2.gif

va, teisingas prašymas...tik ar kas turės? doh.gif
P.S. lietuviškoj srity sunkiai surandami-, vat rusai tokių paberia.. tačiau tai ne mums skirta, deja
P.S.daroma taip- atsisiučiama , ir kai PS sako, kad nesupranta FONT (raidžių) fdormato,-ignoruojam-. Kai matom jau PS sluoksnius,- tada keičiam kirilicos šriftą į mūsiškį...na ten ne taip jau sunku---jei ką, klauskitės pagalbos pas man smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 kovo 2010 - 18:42
Apie kalendorių šablonus-
tiesą sakant LT nepirmauja šitoj srity, tačiau perdaryti šabloną nėra jau didelė problema...
Atsisiunčiau psd formate iš rusiškų saitų- man barasi PS, kad neranda tokio šrifto-ignoruoju.
Tada atidarau tą psd , įeinu į sluoksnius ir pasirenku tą šriftą (tiesiog klikinu 2 kartus ant sluoksio ,kol aktyvuos ) kurį reikia redaguoti. Be problemu gaunas- biggrin.gif
Kažkada rodžiau šampano apipavidalinimą- va ta pati istorija buvo- PS gali viską!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 kovo 2010 - 21:33
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 30, 22:24)
Apie kalendorių šablonus-
tiesą sakant LT nepirmauja šitoj srity, tačiau perdaryti šabloną nėra jau didelė problema...
Atsisiunčiau psd formate iš rusiškų saitų- man barasi PS, kad neranda tokio šrifto-ignoruoju.
Tada atidarau tą psd , įeinu į sluoksnius ir pasirenku tą šriftą (tiesiog klikinu 2 kartus ant sluoksio ,kol aktyvuos ) kurį reikia redaguoti. Be problemu gaunas-  biggrin.gif
Kažkada rodžiau šampano apipavidalinimą- va ta pati istorija buvo- PS gali viską!

As dabar pati kuriu 2010-2011 kalendoriaus sablona, gal galetumete patarti is kur siunciates psd formatu juos blush2.gif Jei noresite galesiu pasidalinti ir savo sabloniuku kai tik juos baigsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 30, 23:28)
As dabar pati kuriu 2010-2011  kalendoriaus sablona, gal galetumete patarti is kur siunciates psd formatu juos  blush2.gif  Jei noresite galesiu pasidalinti ir savo sabloniuku  kai tik juos baigsiu   4u.gif

tiesą sakant, na neužsiimu kalendoriais- bet surast juos tikrai ne problema, kaip rašiau- PS pradžioj nepriima to šrifto (barasi smile.gif )(rusų k.) bet paskui kažkaip redaguot leidžia (čia apie daugiasluoksnį šabloną šneku)
Pažiūrėk šį puslapiuką http://www.congratulatorycard.ru/ - reik prisiregistruot siuntinuisi (net kapeikėlę reik mokti kartais smile.gif ), bet labai daug info pasiimsi apie šventinių etikečių ir t.t apipavidalinimą...Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 kovo 2010 - 23:57
Ar daugelis jūsų turite LT šriftus darbui? Aš turiu visus egzistuojančius lietuviškuosius komppasaulyje,-Reikia- kreipkitės į AZ :)gal net nekainuos biggrin.gif Tik reikia įkraut> C>Windows> Fonts: ir tebūnie LT raidytės ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 31 kovo 2010 - 00:25
Irmavi aciu labai uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

gal galite paprastais zodziais paaiskinti, kaip tvarkyti teksta. Koki pavadinima su T irankiu sugebu.. bet paspaudus enter - nenusikelia i kita eilute. Nemoku.
Taip pat idomu, kaip ikopijuoti teksta, kad jis nebutu ilgas per visa eilute, o ikomponuoti i koki kvadratuka? unsure.gif

Buciau dekinga, jei kas paaiskintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 01, 22:31)
Labas vakaras,

gal galite paprastais zodziais paaiskinti, kaip tvarkyti teksta. Koki pavadinima su T irankiu sugebu.. bet paspaudus enter - nenusikelia i kita eilute. Nemoku.   
Taip pat idomu, kaip ikopijuoti teksta, kad jis nebutu ilgas per visa eilute, o ikomponuoti i koki kvadratuka?  unsure.gif

Buciau dekinga, jei kas paaiskintu 4u.gif

Del nenusikelimo i kita eilute tikrai nezinau, nes man su ENTER klavisu nusikelia kuo puikiausiai. O del tvarkymo, tai kai pradejau dirbti su photoshopu visa teksta susitvarkydavau tarkim pasto dezuteje o tada nusikopijuodavau i photosopa ax.gif Kai kelsi geriau kelti mazesnem raidelem, tuomet matysi kiek dar gali padidinti teksta kad butu reikiamo dydzio 4u.gif Tai tiek patarimu is manes, gal kitos mergaites dar ka patars ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 04 02, 07:44)
Del nenusikelimo i kita eilute tikrai nezinau, nes man su ENTER klavisu nusikelia kuo puikiausiai. O del tvarkymo, tai kai pradejau dirbti su photoshopu visa teksta susitvarkydavau tarkim pasto dezuteje o tada nusikopijuodavau i photosopa  ax.gif  Kai kelsi geriau kelti mazesnem raidelem, tuomet matysi kiek dar gali padidinti teksta kad butu reikiamo dydzio  4u.gif  Tai tiek patarimu is manes, gal kitos mergaites dar ka patars  ax.gif

Aciu, reik issaiskinti, kodel pas mane enter nekelia.. g.gif Nes jau kelinta karta girdziu, kad su enter paimk ir nukeli, o man cia kaip misija neimanoma skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
Seikutes, gal galetumete pasidalinti web resursais? ax.gif blush2.gif Is kur traukiate backgroundus ir kita geri? Pabodo po interneta klaidziot ir nieko nerasti sad.gif
Atsakyti
Labuka.Gal turit kuri vaistuku photoshopui ir galit pagelbeti.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti