Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(EDITUKA2004 @ 2011 01 02, 15:52)
labuka as esu padedanti ir labai noreciau kad kas parodytu ar paaiskintu kaip reikia padaryti paveiksliuka kad jos kokia dalis butu islindusi is paveiksliuko na koks remelis ir is po remelio galva ar kas islinde gal aiskiai parasiau

jei gerai supratau ko klausiate, tai šiuo atveju reikia "žaisti" su sluoksniais smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kas galit padeti, ir pasakyti kaip padaryti ar atsisiusti idomesniu teksto stiliu photoshope? Radau kelis, bet norisi grazesniu.. tokiu moterisku, ranka rasytu smile.gif dekui uz pagalba!
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2011 01 10, 16:39)
Sveikos, kas galit padeti, ir pasakyti kaip padaryti ar atsisiusti idomesniu teksto stiliu photoshope? Radau kelis, bet norisi grazesniu.. tokiu moterisku, ranka rasytu smile.gif dekui uz pagalba!

na gali pasižiūrėti ČIA, čia, čia, čia, čia ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolė1972 @ 2011 01 11, 00:07)
na gali pasižiūrėti ČIA, čia, čia, čia, čia  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Be galo aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinot ar įmanoma fotoshopu padaryt kad tekto eilutė bėgtu, ta prasme per lapa važiuotu pirmyn. kaži ar teisingai paaiškinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilonėlė @ 2011 01 23, 21:04)
Sveiki, gal kas žinot ar įmanoma fotoshopu padaryt kad tekto eilutė bėgtu, ta prasme per lapa važiuotu pirmyn. kaži ar teisingai paaiškinau  g.gif

g.gif manau kad ne
Atsakyti
QUOTE(Jasumi @ 2011 01 24, 09:52)
g.gif manau kad ne

Kodel ne... Galima... Tas pats kas judantis tekstas ...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2011 01 24, 11:46)
Kodel ne... Galima... Tas pats kas judantis tekstas ...

o kaip? jei nesunku nors truputi nupasakokit .
Atsakyti
Sveikos, mielosios,
as susiduriau su tokia problemele, ( nepykit jei kartojuos, bet permeciau visus puslapiukus, bet neradau, gal kur praleidau netycia )
as parsisiunciau is interneto idomesniu" styles", bet man jie niekaip neatsiranda.. sad.gif
as juos ikeliu i c diska-program files-adobe-photoshop elemnets 7,0- presents-styles
...as juos ten ikeliu, bet man atidarius photoshop'o man jie neatsiranda...
gal ka ne taip darau?

aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(astakola @ 2011 01 26, 22:25)
Sveikos, mielosios,
as susiduriau su tokia problemele, ( nepykit jei kartojuos, bet permeciau visus puslapiukus, bet neradau, gal kur praleidau netycia )
as parsisiunciau is interneto idomesniu" styles", bet man jie niekaip neatsiranda.. sad.gif
as juos ikeliu i c diska-program files-adobe-photoshop elemnets 7,0- presents-styles
...as juos ten ikeliu, bet man atidarius photoshop'o man jie neatsiranda...
gal ka ne taip darau?

aciu uz atsakyma

Žr. fotošope : Windows>Styles. Atsidarys atskiras langas su stiliais dešinėj.Tame lange aukščiau ir dešiniau spaudžiame tokį mygtuką panašų kaip linijos ir rodyklė-trikampiukas. Dabar matote visus stilių pavadinimus. Jei nematot naujai įkrauto- spaudžiat Load stiles ir nurodot kelią kur jis randas...Viskas.
P.S. stilių vieta diske C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS(Nr.)\Presets\Styles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 27 sausio 2011 - 08:48
Žr. fotošope : Windows>Styles. Atsidarys atskiras langas su stiliais dešinėj.Tame lange aukščiau ir dešiniau spaudžiame tokį mygtuką panašų kaip linijos ir rodyklė-trikampiukas. Dabar matote visus stilių pavadinimus. Jei nematot naujai įkrauto- spaudžiat Load stiles ir nurodot kelią kur jis randas...Viskas.
P.S. stilių vieta diske C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS(Nr.)\Presets\Styles


labukas,
na ,kad neatsiranda tie stiliai, tai jau maciau.... labai aciu uz pagalba, bet gal dar pasakytumet kur ieskot to "load stiles" 4u.gif nes nerandu as jo niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(astakola @ 2011 01 27, 09:05)
Žr. fotošope : Windows>Styles. Atsidarys atskiras langas su stiliais dešinėj.Tame lange aukščiau ir dešiniau spaudžiame tokį mygtuką panašų kaip linijos ir rodyklė-trikampiukas. Dabar matote visus stilių pavadinimus. Jei nematot naujai įkrauto- spaudžiat Load stiles ir nurodot kelią kur jis randas...Viskas.
P.S. stilių vieta diske C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS(Nr.)\Presets\Styles
labukas,
na ,kad neatsiranda tie stiliai, tai jau maciau.... labai aciu uz pagalba,  bet gal dar pasakytumet kur ieskot to "load stiles"   4u.gif   nes nerandu as jo niekur  g.gif

kai paspausit Stiliuose tą trikampuką (kaip rašiau) išsiskleis langas su stilių pavadinimais ir pan. Jame yra ir "Load stylės" pasirinkimas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 27 sausio 2011 - 09:29