Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Kaip ,,atgaivinti" Photoshop 5 bandomaja versija? wink.gif
Labai reikia... 4u.gif Sventems... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 17, 17:35)
Kaip ,,atgaivinti"  Photoshop 5 bandomaja versija? wink.gif
Labai reikia...  4u.gif Sventems...  doh.gif

ne cia tada pataikei wink.gif kitoej temoje ieskok atsakymo
Atsakyti
Pasakykit kas nors, kaip CS4 sujungti kelis sluoksnius į vieną? Ne visus, bet būtent kelis? 3 versijoj buvo galimybe sujungti sluoksnį su pries jį einančiu, bet 4 versijoj nežinau, kur tokia galimybė yra.
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 12 19, 21:12)
Pasakykit kas nors, kaip CS4 sujungti kelis sluoksnius į vieną? Ne visus, bet būtent kelis? 3 versijoj buvo galimybe sujungti sluoksnį su pries jį einančiu, bet 4 versijoj nežinau, kur tokia galimybė yra.

Aš tiek vienoje tiek kitoje versijoje sujunginėju tuo pačiu būdu ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 17, 16:35)
Kaip ,,atgaivinti"  Photoshop 5 bandomaja versija? wink.gif
Labai reikia...  4u.gif Sventems...  doh.gif

pabandyk tiesiog atvaryti laikrodį metus atgal ir pabandyk įjungti programą ax.gif man tai padėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolė1972 @ 2010 12 19, 21:49)
Aš tiek vienoje tiek kitoje versijoje sujunginėju tuo pačiu būdu  ax.gif  ax.gif
Papildyta:

pabandyk tiesiog atvaryti laikrodį metus atgal ir pabandyk įjungti programą ax.gif  man tai padėjo  4u.gif

tik po to atgal atsuk nes antivirusai gali užmigti dėl atsinaujinimų wink.gif
Atsakyti
Sveikutes! Esu naujoke, visisai zalia fotoshope, bet gi sumasciau mokytis smile.gif ir dariau toki darbeli, bet jauciu taip sumaliau, kad nebegaliu atsispausdinti, ta prasme kur einu i file aktyvintas yra tik page setup o print ar print copy neaktyvus sad.gif ka daryt? saugoti ir leidzia tik tif ar photoshop:( Padekit prasau
Atsakyti
QUOTE(spirga78 @ 2010 12 22, 13:59)
Sveikutes! Esu naujoke, visisai zalia fotoshope, bet gi sumasciau mokytis smile.gif ir dariau toki darbeli, bet jauciu taip sumaliau, kad nebegaliu atsispausdinti, ta prasme kur einu i file aktyvintas yra tik page setup o print ar print copy neaktyvus sad.gif ka daryt? saugoti ir leidzia tik tif ar photoshop:( Padekit prasau

O sluoksnius ar sujungei prieš bandydama išssisaugot kokiu nors formatu? Jei nesujungei, tai tau programa bando tik atskirą sluoksnį, ant kurio stovi, saugoti.
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 12 23, 21:31)
O sluoksnius ar sujungei prieš bandydama išssisaugot kokiu nors formatu? Jei nesujungei, tai tau programa bando tik atskirą sluoksnį, ant kurio stovi, saugoti.

g.gif nebutinai, ns man automatiskai tada sujungia sluoksnius... o kokiu formatu bandai issaugoti?
Atsakyti
Labas vakaras,
nezinau kaip Photoshop'e padaryti remeli ir fona, gal kas galetu man pagelbeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2010 12 27, 00:34)
Labas vakaras,
nezinau kaip Photoshop'e padaryti remeli ir fona, gal kas galetu man pagelbeti? 4u.gif



jeigu man reikia paprasto remelio tiesiog einu i "image" -> "canvas size" - > ir padidinu parametrus.

aisku, geriau sukurti nauja sluoksni ir padaryti su juo ta pacia operacija layer -> new layer ->new. talpinate ji zemiau uz sluoksni su nuotrauka, padidnate "canvas" reiksmes ir darote su juo kan orite - keiciate spalvas, gradientus, bet ka.

Taip pat ant sluoksnio galima rasti sluoksnio blending options ir ten meniu "stroke" pazaisti.
Atsakyti
QUOTE(pluriel @ 2010 12 27, 11:52)
jeigu man reikia paprasto  remelio tiesiog einu i "image" -> "canvas size" - > ir padidinu parametrus. 

aisku, geriau sukurti nauja sluoksni ir padaryti su juo ta pacia operacija  layer -> new layer ->new. talpinate ji zemiau uz sluoksni su nuotrauka, padidnate "canvas" reiksmes ir darote su juo kan orite - keiciate spalvas, gradientus, bet ka. 

Taip pat ant sluoksnio galima rasti sluoksnio blending options ir ten meniu "stroke" pazaisti.


Aciu uz atsakyma 4u.gif . O kaip prideti logotipa? 4u.gif
Atsakyti
merginos,
gal teko susidurti su lankstinuku kurimu? as nieko apie photoshopa sad.gif gal kas geletu padeti g.gif
Atsakyti