Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

ka reiskia "could not complete your request because it is not a valid photochop dokument " ? istryniau as savo fotosopa instaliavau ps4 ir vistiek man neatidaro mano isaugotu png remeliu ismeta lenetele ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 14, 14:50)
ka reiskia  "could not complete your request because it is not a valid photochop dokument " ? istryniau as savo fotosopa instaliavau ps4 ir vistiek man neatidaro mano isaugotu png remeliu ismeta lenetele ka daryt?

o kaip jus trinat Photoshop? Surandat folderį ir Delete? Ar vis tik Uninstall naudojat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 14, 15:14)
o kaip jus trinat Photoshop? Surandat folderį ir Delete? Ar vis tik Uninstall naudojat?  smile.gif

uninstall blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2010 12 13, 22:36)
Sveikos, gal kuri turit po ranka šokolado šabloną?  ax.gif
Papildyta:
o gal kažką panašaus kurti turit?  blush2.gif
user posted image

turiu keleta sokolado sablonu su krikstynom, cia ikelti ar i emeila siusti?
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 14, 14:50)
ka reiskia  "could not complete your request because it is not a valid photochop dokument " ? istryniau as savo fotosopa instaliavau ps4 ir vistiek man neatidaro mano isaugotu png remeliu ismeta lenetele ka daryt?

tai man niekas nepatars ka daryt ? reikia jau gamint kalendorius o fotosopas neveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 15, 15:52)
tai man niekas nepatars ka daryt ? reikia jau gamint kalendorius o fotosopas neveikia  verysad.gif

raso kad PS neatpazysta failo g.gif keista, nes PS dauguma formatu atpazista...cia gal reiktu kreiptis i kita tema, kur apie PS kalbama
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 15, 14:52)
tai man niekas nepatars ka daryt ? reikia jau gamint kalendorius o fotosopas neveikia  verysad.gif

Pas mane buvo tikia situacija, kai PNG formato visai neatidarydavo blink.gif , nieko padaryt negalėjau schmoll.gif JPG viską dariau, sunkiau, bet išsiverčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satyrra @ 2010 12 14, 17:14)
turiu keleta sokolado sablonu su krikstynom, cia ikelti ar i emeila siusti?

galit ir čia arba į sandrita(eta)nkm.lt ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 15, 08:52)
tai man niekas nepatars ka daryt ? reikia jau gamint kalendorius o fotosopas neveikia  verysad.gif


cia greiciausia ne photoshopas kaltas, gali buti, kad failas nepilnai parsisiunte. pabandyk dar karta parsisiusti g.gif visi png neatsidaro?kaip kiti formatai?
antra: CS versijas reikia daugiau valyti, tik "uninstal" nevisada problemas isvalo, ypac jeigu tai ne pirkta versija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 16 gruodžio 2010 - 03:14
turejau 3 db parsisiunciau 4 nei su ta nei su ta neatidaro viksas kas png verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 16, 17:47)
turejau 3 db parsisiunciau 4 nei su ta nei su ta neatidaro viksas kas  png verysad.gif


man buvo irgi problema su Ps4 prieš tai turėjau 4 ir dabar vėl atsisiunčiau 4,bet micro versiją ir šitas naujasis nestpažino Psd failų,bet aš mat buvau kokią klaidą padariusi neišinstaliavusi senojo Ps suinstaliavau naują ir tik tada išinstalinau senąjį.Nenorėjo jis išsiinstaliuoti,bet vargais negalais išinstaliavau,Psd failų vistiek nepažino ,tada išinstaliavau visus Ps iš PC ir atsisiunčiau iš naujo...ir ką jūs manot? aleliuja viskas veikia puikiai thumbup.gif
Beje labai dėkinga esu IRMAVI notworthy.gif
Atsakyti
o as galu gale gale radau iseiti parsisiunciau ps2 ir veikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaledines dovanos jau su pagamintos ax.gif asciu panos smile.gif
Atsakyti