Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(satyrra @ 2010 12 13, 19:58)
wow wow wow kas per grazumas, Irmavi didelis aciu tau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
sitas daug geresnis nei anas remelis.

...o tai kokiam pavidale gerai bus? Nes dar turiu atramini psd. Galiu ir didesnio formato atsiust...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 21:17)
...o tai kokiam pavidale gerai bus? Nes dar turiu atramini psd. Galiu ir didesnio formato atsiust...smile.gif



oho kokia puikia fantazija pas tave smile.gif
gal ir man padetum as noriu kazka padaryt ale nenusivylusi namu seimininke ( cia ant prijuostes) bet nesugalvoju ka, bandziau veida iterpt i kuna , bet mano tetules apkunokos tai gazeles kune juokingai atrodo o daugiau mano fantazija baiges ax.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 12 13, 20:27)
oho kokia puikia fantazija pas tave smile.gif
gal ir man padetum as noriu kazka padaryt ale nenusivylusi namu seimininke ( cia ant prijuostes) bet nesugalvoju ka, bandziau veida iterpt i kuna , bet mano tetules apkunokos tai gazeles kune juokingai atrodo o daugiau mano fantazija baiges ax.gif

ant prijuostės? o kaip pernešit piešinį ant jos? Ir kokio dydžio (formato) piešinukas bus reikalingas?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 21:36)
ant prijuostės? o kaip pernešit piešinį ant jos? Ir kokio dydžio (formato) piešinukas bus reikalingas?


tai reikia kaip foto padaryt ir poto copy1 padaro, na reikia ne is paciu maziausiu dydis butu iki A4 formato lapo gal mazesnis kiek
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 12 13, 20:38)
tai reikia kaip foto padaryt ir poto copy1 padaro, na reikia ne is paciu maziausiu dydis butu iki A4 formato lapo  gal mazesnis kiek

A4 pakaks, lyg mažokas prijuostei? Bet ten (Copy1) vienodai rodo, gali būt ir neformatinis manau, pvz 40x50cm a ne?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 21:41)
A4 pakaks, lyg mažokas prijuostei? Bet ten (Copy1) vienodai rodo, gali būt ir neformatinis manau, pvz 40x50cm a ne?



jo jiems vienodai
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 12 13, 20:52)
jo jiems vienodai


user posted image

va kokia nenusivylus... biggrin.gif
kiek žiauroka, bet gražu smile.gif

O šiaip,galima pamąstyt, juk iki Kalėdų reik? Tada reiks tetų foto, geriau didesnio formato...
Galit susisiekt per AŽ, pamąstysim ten, o čia neteršim temos...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 20:17)
...o tai kokiam pavidale gerai bus? Nes dar turiu atramini psd. Galiu ir didesnio formato atsiust...smile.gif

sitas labai geras, viskas tinka. Del visa ko atsiusk ka turi. Dar ir apie kalendoriu mastau is tos pacios tematikos.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit po ranka šokolado šabloną? ax.gif
Papildyta:
o gal kažką panašaus kurti turit? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
parsiūstas iš kažkur... gal tiks ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 12 14, 12:45)
parsiūstas iš kažkur... gal tiks  ax.gif

user posted image

nu jo, šitą kažkada dariau ir įkėlus buvau į temą smile.gif bet va tučio šablono nerantu, tik linijų ax.gif
Atsakyti
o čia jau mano darbas... mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti