Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(ORNELLA @ 2010 12 07, 12:19)
Sveikos merginos  smile.gif
Puiki tema, jau radau daug naudingų patarimų
Bet dabar truputi"užstrigau" su vienu paveiksliuku - patarkit kaip išimti raides

user posted image

kaip suprasti ISIMTI ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 12 07, 14:33)
kaip suprasti ISIMTI ?  g.gif

Kad liktu tik ta "gėlytė", o užrašo nebebūtų
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2010 12 07, 18:12)
Kad liktu tik ta "gėlytė", o užrašo nebebūtų

praktiskai perpiesti reikia ta dali kur raides, kito budo nzn g.gif
Atsakyti
Sveikutes,norejau paklausti,su PhotoScape galima pvz i tokius remelius nuotraukas ikelti? blush2.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 17, 19:41)
Aš kerpu su PEN TOOL tada spaudžiu dešinį klavišą, pasirenku MAKE SELECTION - OK, sudubliuoju paveikslėlį ir su rodiklyte perkeliu ant kito lapo  mirksiukas.gif

Labas, merginos, padekit man prasau, cia labai graziai paaiskinta, bet man nepavyksta iskirpti paveikslelio, o turiu saunu sumanyma savo broliukui, jis kempiniuko "fanas" , noriu jam padaryti puodeli su kempiniuko ir jo nuotrauka, su photosopu ireminau jo nuotrauka i kempiniuko remeli, bet ant virsaus noriu uzdeti maza iskirpta kempiniuko nuotraukyte, uzdeti moku tik su paciu fonu, bet negrazu, reikia iskirpti ta kempe. Gaunasi man tik sitaip:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(satyrra @ 2010 12 13, 12:56)
Labas, merginos, padekit man prasau, cia labai graziai paaiskinta, bet man nepavyksta iskirpti paveikslelio, o turiu saunu sumanyma savo broliukui, jis kempiniuko "fanas" , noriu jam padaryti puodeli su kempiniuko ir jo nuotrauka, su photosopu ireminau jo nuotrauka i kempiniuko remeli, bet ant virsaus noriu uzdeti maza iskirpta kempiniuko nuotraukyte, uzdeti moku tik su paciu fonu, bet negrazu, reikia iskirpti ta kempe. Gaunasi man tik sitaip:

...o aš daryčiau kitaip- vyruką "iškirpčiau" ir įdėčiau į foną su kempinuku...Man taip regis... g.gif
Atsakyti
user posted image

...ups smile.gif
Atsakyti
turiu problema, perinstaliavau kompiuteri, photochopa isikeliau i d diska, ir dabar nerodo nieko kas buvo isaugota dng formatu yra remelai, nuotraukos kalendoriai tik jepeg formatu doh.gif rodo kad yra bet jei reikia taverti per photosopa nieko nebera ir parodyta all format bet tokio kaip png isvis nebera ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 13, 14:39)
turiu problema, perinstaliavau kompiuteri, photochopa isikeliau i d diska, ir dabar nerodo nieko kas buvo isaugota dng formatu yra remelai, nuotraukos kalendoriai tik jepeg formatu  doh.gif  rodo kad yra bet jei reikia taverti per photosopa nieko nebera ir parodyta all format bet tokio kaip png isvis nebera ka daryt?

Ar teisingai supratau:
Photoshope- Open> išskėčiat All Formats, o ten nėra PNG palaikymo?
Ar kitkas?
O po Windows perinstaliavimo,tai iš naujo instaliavot PShop ? Nes nelabai suprantama frazė "įsikėliau į diską" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 15:14)
Ar teisingai supratau:
Photoshope-  Open> išskėčiat All Formats, o ten nėra PNG palaikymo?
Ar kitkas?
O po Windows perinstaliavimo,tai iš naujo instaliavot PShop ? Nes nelabai suprantama frazė "įsikėliau į diską"  g.gif

as neiskeiciu photochopas iskart padaro all format
instaliavau per naujo photochopa ir dingo man png formatas ar istrint ir siust per naujo pchotochopa ar galima kazkaip sutvarkyt?
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 13, 15:04)
as neiskeiciu photochopas iskart padaro all format
instaliavau per naujo photochopa ir dingo man png formatas ar istrint  ir siust per naujo pchotochopa ar galima kazkaip sutvarkyt?

perinstaliavus blogiau nebus
tik png turi atidaryti ir net nesant fotošopui
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 13, 14:32)
user posted image

...ups   smile.gif

wow wow wow kas per grazumas, Irmavi didelis aciu tau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sitas daug geresnis nei anas remelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satyrra: 13 gruodžio 2010 - 19:05