Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

yra pamokų sniegui daryti mirksiukas.gif
http://www.planetpho...d-snow-tut.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlette: 03 gruodžio 2010 - 18:31
QUOTE(Scarlette @ 2010 12 03, 19:30)

pamokų yra- o gal kas savo rezultatą parodys ? smile.gif žiūrėt kaip daroma (gan paprastai) viena, o norėtus,kad ir čia pasigirtume PAMOKŲ tema:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 03 gruodžio 2010 - 19:17
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 03, 20:15)
pamokų yra- o gal kas savo rezultatą parodys ? smile.gif žiūrėt kaip daroma (gan paprastai) viena, o norėtus,kad ir čia pasigirtume PAMOKŲ tema:)

nu jo būtų įdomu labai smile.gif
Atsakyti
labas rytas

gal kartais turit nuotrauku su apjaukta virtuve? ax.gif

noriu padaryt prijuoste nenusivylusiai namu seimininkei smile.gif nete vien svarios virtuves
Atsakyti
4u.gif
esu pradinuke dar su photoshopu, gal galetumet man nurodyt kur rasti aprasyta kaip su juo dirbti nuo pat pradziu, arba aprasyt trumpai ax.gif kaip su sluoksliais darbuotis? kaip pagrazint veiduko oda? padaryt baltus dantukus? fona suliet jau ismokau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 12 04, 09:46)
labas rytas

gal kartais turit nuotrauku su apjaukta virtuve? ax.gif

noriu padaryt  prijuoste nenusivylusiai namu seimininkei smile.gif nete vien svarios virtuves


http://www.google.co...q...366&bih=575 va jums ir yra apjauktų virtuvės paveikslėlių nete mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,turiu bėdą su fotošopu kai įjungiu programą išlenda lentutė,kurioje parašyta "LICENSING FOR THIS PRODUCT HAS EXPIRED" pas mane buvo PS4...gal galit kas padėti? O dar šventės ant nosies doh.gif būkit geros-padėkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviiliuke @ 2010 12 04, 15:41)
4u.gif
esu pradinuke dar su photoshopu, gal galetumet man nurodyt kur rasti aprasyta kaip su juo dirbti nuo pat pradziu, arba aprasyt trumpai  ax.gif kaip su sluoksliais darbuotis? kaip pagrazint veiduko oda? padaryt baltus dantukus? fona suliet jau ismokau  rolleyes.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Pamokeliu internete pasiziurinek smile.gif Nemazai ju yra forumuose:, tik netingek paieskoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 04, 20:19)
http://www.google.co...q...366&bih=575  va jums ir yra apjauktų virtuvės paveikslėlių nete mirksiukas.gif



dekui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 12 04, 19:54)
Sveikutės,turiu bėdą su fotošopu kai įjungiu programą išlenda lentutė,kurioje parašyta "LICENSING FOR THIS PRODUCT HAS EXPIRED" pas mane buvo PS4...gal galit kas padėti? O dar šventės ant nosies doh.gif  būkit geros-padėkit  ax.gif


Belieka atnaujinti licenziją .. turėtų būti nuorodos, kurios atidarys internete puslapį, kur už naują licenziją galėtumėt susimokėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 12 04, 21:54)
Sveikutės,turiu bėdą su fotošopu kai įjungiu programą išlenda lentutė,kurioje parašyta "LICENSING FOR THIS PRODUCT HAS EXPIRED" pas mane buvo PS4...gal galit kas padėti? O dar šventės ant nosies doh.gif  būkit geros-padėkit  ax.gif

QUOTE(LandL84 @ 2010 12 06, 00:05)
Belieka atnaujinti licenziją .. turėtų būti nuorodos, kurios atidarys internete puslapį, kur už naują licenziją galėtumėt susimokėsit  smile.gif

arba cia ieskoti atsakymo
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Puiki tema, jau radau daug naudingų patarimų
Bet dabar truputi"užstrigau" su vienu paveiksliuku - patarkit kaip išimti raides

user posted image
Atsakyti