Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(ausrineMAZE @ 2010 11 16, 14:49)
Super temuke  thumbup.gif  pagaliau ir as turiu photoshop'a biggrin.gif dabar skaityti ir mokintis biggrin.gif

jei yra photoshopas ir yra daug noro tikrai išmoksi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos

norejau paklasut kur galeciau rast pradziamoksli Photoshop CS4, nes jus cia visos igudusios ax.gif man reikia dar visko nuo A iki Z
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 11 22, 20:58)
norejau paklasut kur galeciau rast pradziamoksli  Photoshop CS4, nes jus cia visos igudusios  ax.gif man reikia dar visko nuo A iki Z

jei perverstumei sia tema - tikrai rastumei begales nuorodu i pamokas su PS wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 11 23, 11:36)
jei perverstumei sia tema - tikrai rastumei begales nuorodu i pamokas su PS wink.gif


kad dauguma arba rusu kalba arba nebera to puslapio
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 11 23, 10:51)
kad dauguma arba rusu kalba arba nebera to puslapio

paziurek #351 zinute mirksiukas.gif
Atsakyti
PAMOKĖLĖS PHOTOSHOPUI
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 11 23, 13:45)
paziurek #351 zinute  mirksiukas.gif



QUOTE(Scarlette @ 2010 11 23, 14:48)



aciu wink.gif
Atsakyti
laba diena,

Gal turite nuoroda i kokia gera pamokele, kaip su PS pakeisti zmogaus veida kitu? Arba kaip "prikabinti" kita galva. Aciu
Atsakyti
mamukai, o man reiketu pagalbos, gal kuri nors mano paveiksliukui galetu tiesiog dapiesti kaledines kepurytes? smile.gif
jei kuri galetu man padeti, buciau be galo dekinga.. atsiusciau piesinuka asmeniskai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_simona @ 2010 11 24, 12:46)
mamukai, o man reiketu pagalbos, gal kuri nors mano paveiksliukui galetu tiesiog dapiesti kaledines kepurytes? smile.gif
jei kuri galetu man padeti, buciau be galo dekinga.. atsiusciau piesinuka asmeniskai smile.gif 4u.gif

yra kalediniu kepuriu paveiksleliu. Jas galima paciai uzsideti ant foto su ps wink.gif
cia viena yra
Atsakyti
Kaip padaryti sniegą su photoshopu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2010 12 03, 18:23)
Kaip padaryti sniegą su photoshopu?
user posted image

teptukais galima...reik susirast "snow brushes"...ir tada lipdyt:)
o jei apie animaciją- ta pati istorija visur- reik mokėt animuot PShopu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 03 gruodžio 2010 - 17:41