Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Editukass @ 2010 11 14, 20:26)
Merginos padekit g.gif
Kazkas atsitiko mano Photoshopui  doh.gif
Atsidarai nauja layers, ir ant jo noriu ikelti paveiksliuka. Kai uzkeliu paveiksliukas pasidaro nespalvotas, nors buvo spalvotas  g.gif
Padekit smile.gif

Žr. Image>Mode Manau,kad bus varnele ant Greyscale, o reik RGB...todėl,spalvotas automatiškai tampa juodai-baltu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 14, 22:45)
Žr. Image>Mode  Manau,kad bus varnele ant Greyscale, o reik RGB...todėl,spalvotas automatiškai tampa juodai-baltu... smile.gif


Aciuu 4u.gif Taip ir buvo, tik niekiap nesuprantu kaip as ten ta varnele uzdejau g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 11 14, 20:11)
gaila,bet aš pati žalia šitoje srityje. doh.gif  nors norėčiau būti profesionalė... rolleyes.gif  blush2.gif
Papildyta:

aš jau ketinau rašyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bent as sia programa mokausi youtube filmuku pagalba, yra ju ir lietuviskai. I paieska irasai photoshop pamokos, ismeta visokiausiu. Gal ir ne tai ko noretumet pirmiausia ismokti, bet labai gerai jos tam kad susipazint su programa, perprast sluoksnius, irankiu galimybes, tereikia sekt is paskos veiksmus mirksiukas.gif

Ir nieko as ten neissiaiskinau, bet pabijojau, kad visiskai nusisnekesiu su savo klausimu doh.gif lotuliukas.gif nors ar gali but jog pas mane ner magic irankio? Arba kazkaip kitaip vadinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 11 13, 09:30)
O kas man padės?Turiu rėmeliu ir noriu įkelti foto.pasirenku rėmelį,tada tokį magic..... įrankį(taip draugas aiškino)ir padarau tokius punktyrus.tada delete klavišą.dar apvežiu visą rėmelį su kitu įrankiu kaip man sakė.tada edit+copy ir įeinu į nuotraukas ant foto paspaudžiu edit ir atsiranda ne photoshop,o paint programa.ką daryti?tai vienintelė bėda,kad ne photoshop,o paint

Nelabai supratau kas jums nesigauna, bet as ka tik bandziau pagal sita pamokele kelti, viskas liuks gavos mirksiukas.gif

O kur rasiau del magic irankio, tai pas mane jis vadinas quick selection g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 11 15, 16:33)
Nelabai supratau kas jums nesigauna, bet as ka tik bandziau pagal sita pamokele kelti, viskas liuks gavos  mirksiukas.gif

O kur rasiau del magic irankio, tai pas mane jis vadinas quick selection  g.gif


ten turėtu būti du įrankiai, vienas "magic wand tool" ir kitas "quick selection tool" juos renkatės su W klavišu ir kaitaliojate su Shift+W
Atsakyti
QUOTE(crazychizh @ 2010 11 15, 18:32)
ten turėtu būti du įrankiai, vienas "magic wand tool" ir kitas "quick selection tool" juos renkatės su W klavišu ir kaitaliojate su Shift+W

Atleiskit, nesupratau, ant vieno irankio 2 pasirinkimai? Man sita programa tik vakar irase, tai nlb gaudaus dar. Pas mane irankiai vienoj juostoj, ne taip kaip visuose pavyzdziuose matau. Ir visus patikrinau su pele, ne ant vieno neraso magic rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 11 15, 20:37)
Atleiskit, nesupratau, ant vieno irankio 2 pasirinkimai? Man sita programa tik vakar irase, tai nlb gaudaus dar. Pas mane irankiai vienoj juostoj, ne taip kaip visuose pavyzdziuose matau. Ir visus patikrinau su pele, ne ant vieno neraso magic rolleyes.gif

Youtube Magic Wand Tool
Žiūrėkit, kaip ir kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 11 15, 20:37)
Atleiskit, nesupratau, ant vieno irankio 2 pasirinkimai? Man sita programa tik vakar irase, tai nlb gaudaus dar. Pas mane irankiai vienoj juostoj, ne taip kaip visuose pavyzdziuose matau. Ir visus patikrinau su pele, ne ant vieno neraso magic rolleyes.gif


čia arba programos versija kalta - nors dar tokio nesu matęs, kad nebūtų "magic wand", gal rankos nepasiekia ar akys nemato, o gal tiesiog dar neišsiaiškinot - visko būna)
čia mano pvz
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazychizh: 15 lapkričio 2010 - 21:21
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 15, 19:42)
Youtube Magic Wand Tool
Žiūrėkit, kaip ir kas  4u.gif


Pabandziau daryt kaip filmuke rodo, nu tikrai ner pas mane magic tool.

QUOTE(crazychizh @ 2010 11 15, 21:20)
čia arba programos versija kalta - nors dar tokio nesu matęs, kad nebūtų "magic wand", gal rankos nepasiekia ar akys nemato, o gal tiesiog dar neišsiaiškinot - visko būna)
čia mano pvz
user posted image

Va, tokia pas mane irankiu juosta, bet ant tos lazdeles paspaudus ar uzvedus pele atsiranda tik quick selection uzrasas, po apacia magic wand uzraso tikrai ner. Na kol kas tiek to, ir taip yra ka ismokt, paskui jau aiskinsiuos. O gal as jau ka prispaudziau...
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 11 15, 23:58)
Pabandziau daryt kaip filmuke rodo, nu tikrai ner pas mane magic tool.
Va, tokia pas mane irankiu juosta, bet ant tos lazdeles paspaudus ar uzvedus pele atsiranda tik quick selection uzrasas, po apacia magic wand uzraso tikrai ner. Na kol kas tiek to, ir taip yra ka ismokt, paskui jau aiskinsiuos. O gal as jau ka prispaudziau...

užvedus, paspauskit dešiniu (ne kairiu) pelės klavišu- tada pasirodo viskas kas ten po ikonėle slepias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 16 lapkričio 2010 - 06:41
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 16, 06:40)
užvedus, paspauskit dešiniu (ne kairiu) pelės klavišu- tada pasirodo viskas kas ten po ikonėle slepias...

aciuks.gif tikrai yra abu. Eisiu mokintis toliau biggrin.gif
Atsakyti
Super temuke thumbup.gif pagaliau ir as turiu photoshop'a biggrin.gif dabar skaityti ir mokintis biggrin.gif
Atsakyti