Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Mangute @ 2010 03 23, 16:15)
gal kuri galit pasakyti kur nusipirkti knyga "Sluoksniai. Photoshop pradmenys" ? Aciu labai.
Jeigu nori pirkti internetu radau stai tokia kartu su CD,

user posted image

jeigu noresi uzsisakyti photoshop knyga
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Esu naujoke photoshope, ir matyt jau kazka pridirbau. Ikeliu paveiksliuka, bet deja nieko negaliu su juo padaryt, rodo "ranka" g.gif Ka padaryt kad ir kitus veiksmus galeciau atlikti.
Zinau, kad pasikartosiu su klausimu, atsiprasau, kai maciau, nepasizymejau, o kai reikia nerandu. Yra saldainio sablonas, kaip ji sujungti su paveiksliuku, kad matytusi visos linijos?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
laba vakarą smile.gif mergyčkos sakykit o kaip tas etiketes ant butelių klijuojant,galvoju krikštynom pasidaryt kažką bigsmile.gif tas tikrasias nulupt tikriausiai ir kažkaip padarytas reik prilipdyt ane g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sony*: 26 kovo 2010 - 21:14
QUOTE(*sony* @ 2010 03 26, 21:14)
laba vakarą smile.gif mergyčkos sakykit o kaip tas etiketes ant butelių klijuojant,galvoju krikštynom pasidaryt kažką bigsmile.gif tas tikrasias nulupt  tikriausiai ir kažkaip padarytas  reik prilipdyt ane  g.gif  blush2.gif

nepyk bet labai juokingas klausimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sudrėkink etiketes ir jos labai lengvai nusilups, tuomet priklijuok naujas. Galima atspauzdint ant lipdukinio popieriaus tuomet išvis jokio vargo. Bet jei ant paprasto tai puikiai prilimpa ir paprastais popieriaus klijais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 03 26, 20:41)
Sveikos 4u.gif
Esu naujoke photoshope, ir matyt jau kazka pridirbau. Ikeliu paveiksliuka, bet deja nieko negaliu su juo padaryt, rodo "ranka" g.gif  Ka padaryt kad ir kitus veiksmus galeciau atlikti.
Zinau, kad pasikartosiu su klausimu, atsiprasau, kai maciau, nepasizymejau, o kai reikia nerandu. Yra saldainio sablonas, kaip ji sujungti su paveiksliuku, kad matytusi visos linijos?
Aciu 4u.gif

...čia aplink šią nuorodą reik pasisukinėti.
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2010 03 26, 21:36)
nepyk bet labai juokingas klausimas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
sudrėkink etiketes ir jos labai lengvai nusilups, tuomet priklijuok naujas. Galima atspauzdint ant lipdukinio popieriaus tuomet išvis jokio vargo. Bet jei ant paprasto tai puikiai prilimpa ir paprastais popieriaus klijais mirksiukas.gif

nu va nors prajuokinau lotuliukas.gif
nulupt tai aš jau mokėsiu tas senąsias,bet galvojau,kaip tas padarytas prilipdyt,kad jos neatsiraitytų lotuliukas.gif su super glue prilipdysiu nieks nenukrapštys lotuliukas.gif
o jei rimtai tai bandysiu su paprastais klijais biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
labas vakaras turiu tokiabeda photoshope mano meistre mazoji kazka patvarke,isijungus photoshopa neveikia nei vienas irankis ant peles tiesiog ranka atsiranda paspaudus bet kuri iranki gal galite padeti.
Atsakyti
pagal nuoroda nerandu kaip istaisyta ta klaida.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2010 03 28, 22:13)
labas vakaras turiu tokiabeda photoshope mano meistre mazoji kazka patvarke,isijungus photoshopa neveikia nei vienas irankis ant peles tiesiog ranka  atsiranda paspaudus bet kuri iranki gal galite padeti.

Tokiu atveju geriausiai perkrauti photoshopa, o jei nepadeda ir pati kompiuteri, tikrai turetu padeti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mielieji, gal atsiras kas man gali padet su photoshopu pasigamint kalendoriu? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 30, 12:46)
Sveiki mielieji, gal atsiras kas man gali padet su photoshopu pasigamint kalendoriu?  blush2.gif  blush2.gif

O keliu lapu kalendoriaus jus norite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 30, 11:46)
Sveiki mielieji, gal atsiras kas man gali padet su photoshopu pasigamint kalendoriu?  blush2.gif  blush2.gif

..prašyt reik ne kalendoriaus, o jo šablono, kurį pagamint užtrunka...,o nuotraukėles paskui uždėt ne problema... smile.gif
Atsakyti