Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Sveikos merginos smile.gif .O gal žinot kaip mano avatare su PS padaryt mirksinčias žvaigždutes?Padaryt lyg ir gaunas kažkaip,bet užseivint ne.Žinau,kad gif formatu,bet kai užseivinu,vis tiek nemirksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dejmy @ 2010 10 27, 20:20)
sveiki, bandžiau instaliuoti photoshop cs2, bet man išmeta  lentelę ir nežinau ką toliau daryt. http://i276.photobuc...28/emagc/PS.jpg verysad.gif

cia ieskoti atsakymu wink.gif
Atsakyti
na as gal cia ne i tema,taciau paklausiu,jei ne taip nesupykite
gal kuri zinote koki puslapiuka,kur butu gamtos vaizdai i kuriuos butu galima ideti nuotraukas. bet noreciau gamtos,tokiu kaip pavyzdziui saulelydis,ir taip neryskiai matos nuotraukyte,ar jura,na su gamta. buciau labai dekinga ir laiminga jei padetumete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2010 10 28, 16:59)
na as gal cia ne i tema,taciau paklausiu,jei ne taip nesupykite
gal kuri zinote koki puslapiuka,kur butu gamtos vaizdai i kuriuos butu galima ideti nuotraukas. bet noreciau gamtos,tokiu kaip pavyzdziui saulelydis,ir taip neryskiai matos nuotraukyte,ar jura,na su gamta. buciau labai dekinga ir laiminga jei padetumete 4u.gif

paprasčiausia paieška :Google vaizdai. Galima panaudot išplatinta paiešką. O dėl ryškumo,-tai vėliau galima panaudoti Photoshop-e ryškumo slankiklį.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 28, 17:09)
paprasčiausia paieška :Google vaizdai. Galima panaudot išplatinta paiešką. O dėl ryškumo,-tai vėliau galima panaudoti Photoshop-e ryškumo slankiklį.

vaizdu tai randu,bet kaip nuotrauka ant ju uzdeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2010 10 28, 17:32)
vaizdu tai randu,bet kaip nuotrauka ant ju uzdeti g.gif

na tai su fotošopu (arba Gimp), ar turit?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 28, 17:35)
na tai su fotošopu (arba Gimp), ar turit?

vat neturiu ir nemoku naudotis schmoll.gif pagalvojau kad gal yra kazkas panasaus kaip loonapix g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2010 10 28, 17:44)
vat neturiu ir nemoku naudotis schmoll.gif pagalvojau kad gal yra kazkas panasaus kaip loonapix g.gif

na tada jums paprasčiau būtų pasidomėti kolažų programomis, turėtų būti ir nemokamų. Gal mamytės žino kokias? Ko gero su Picasa galim kolažus daryt? Pasitikrinkit...
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2010 10 27, 20:26)
Sveikos merginos smile.gif .O gal žinot kaip mano avatare su PS padaryt mirksinčias žvaigždutes?Padaryt lyg ir gaunas kažkaip,bet užseivint ne.Žinau,kad gif formatu,bet kai užseivinu,vis tiek nemirksi smile.gif

O man niekas nepadės? ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal žinot kaip pakeist nuotraukos išmatavimus ,kad neištampytų veido(reikia 600x600pix) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 10 29, 20:36)
Labas vakaras. Gal žinot kaip pakeist nuotraukos išmatavimus ,kad neištampytų veido(reikia 600x600pix)  unsure.gif

Image>Image size
varnelė ant "Constrain proportions"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 29 spalio 2010 - 19:52
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 29, 19:49)
Image>Image size
varnelė ant "Constrain proportions"


Nesigauna blush2.gif negaliu pakeist, kad būtų 600x600pix, leidžia pasirinkt maždaug 600x800pix blush2.gif
Atsakyti