Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(balla @ 2010 09 10, 10:31)
Ačiū  4u.gif vakar laiko trūkumas buvo..
Maniake, padariau tikrai didesnį smile.gif

jei padarei daugiau px - tai tik kokybe supereja tongue.gif bet tai nebutinai reiskia kad kuo daugiau tuo geriau mirksiukas.gif nes ir vietos kompiuteryje uzima ir dirbti su tokiu kiekiu px yra sunkiau (pvz, pas mane labai kompas "stabdosi" ) sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 10 rugsėjo 2010 - 09:42
QUOTE(Chera @ 2010 09 10, 10:41)
jei padarei daugiau px - tai tik kokybe supereja  tongue.gif bet tai nebutinai reiskia kad kuo daugiau tuo geriau  mirksiukas.gif  nes ir vietos kompiuteryje uzima ir dirbti su tokiu kiekiu px yra sunkiau (pvz, pas mane labai kompas "stabdosi" ) sad.gif

Na nieko maniškis pavežė, nesispyriojo labai biggrin.gif Gerą temukę čia užtikau per paieškas tų A4 smile.gif Šaunuolės, kad dalijatės info, vakar man buvo labai reikalinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! gal kuri turi idėjų kaip man pasidaryti tokį http://whi.s3.prod.l....jpg?1284474684

http://whi.s3.prod.l....jpg?1284475590

http://whi.s3.prod.l....jpg?1284467607

efektą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiandien @ 2010 09 15, 14:56)

o koks cia efektas? g.gif
Atsakyti
as irgi nesupratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiandien @ 2010 09 15, 14:56)

manau čia ne efektas... o foto menas...
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 09 15, 18:58)
as irgi nesupratau biggrin.gif

QUOTE(-Sandrita- @ 2010 09 15, 19:17)
manau čia ne efektas... o foto menas...

siaip PS yra sviesos efektai... Gali "saules spindulius nukreipti kita linkme"... dar tose nuotraukose matau spalvu "zaisma" - ji taip pat galima padaryti mirksiukas.gif bet nelabai supratau apie koki/kuri efekta buvo klausta g.gif
Atsakyti
Čia pritaikytas filtras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolrena @ 2010 09 16, 12:42)
Čia pritaikytas filtras  ax.gif

as matau kad gali buti pritaikytas filtras, bet.... ju yra tikrai ne vienas g.gif tai ir klausiu apie kuri cia teiraujamasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 16 rugsėjo 2010 - 12:02
Sveikos,
Turiu klausimą kvailą.... Kai kurios mamytės įdeda rėmelius ar bet ką su pasakymu "sulietuvinau". Kaip tai įmanoma padaryti. Rusų forumuose yra daug gražių darbelių, bet kaip juos sulietuvint?
Ar čia skirtingi dalykai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2010 09 17, 14:46)
Sveikos,
Turiu klausimą kvailą.... Kai kurios mamytės įdeda rėmelius ar bet ką su pasakymu "sulietuvinau". Kaip tai įmanoma padaryti. Rusų forumuose yra daug gražių darbelių, bet kaip juos sulietuvint?
Ar čia skirtingi dalykai  g.gif

mirksiukas.gif taip, cia skirtingi dalykai ...galima sulietuvinti srifta, programa ir pns... o remelius jau reiktu perdaryti/koreguoti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 17 rugsėjo 2010 - 16:03
QUOTE(Chera @ 2010 09 17, 17:02)
mirksiukas.gif taip, cia skirtingi dalykai ...galima sulietuvinti srifta, programa ir pns... o remelius jau reiktu perdaryti/koreguoti wink.gif

o kaip ta šriftą sulietuvinti, gal yra kur pamokėlė?
Atsakyti