Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(krabukas @ 2010 09 02, 15:01)
kaip nuotrauką papuošti blizgesiais (sparkle), nerandu aš tos funkcijos

jei angliskai supranti CIA PAMOKA

QUOTE(krabukas @ 2010 09 02, 15:01)
ir kaip nuotrauką paversti puzzle?

1. Filter > Texture > Texturizer
2. texture - Load Texture: ir čia susirandi šiuo adresu savo kompiuteryje: C:/Program Files/Adobe/Photoshop CS/Presets/Textures/Puzzle.psd;
3. Scaling: 50% (puzzle dalelių dydis);
4. Relief: 6 (ryškumas);
5. Light: Top Right (apšvietimas)

o cia angliskai PAMOKA

cia dar viena pamoka

cia nuoroda is kur parsisiusti puzles brush'a

QUOTE(krabukas @ 2010 09 02, 15:01)
kaip užriesti nuotraukai kampučius?

cia funkcija as atlieku su Corel'iu wink.gif
Atsakyti
gal kas galit pagelbeti g.gif
pavyzdziui turiu remeli, dara sukuriu nauja lapa (kad pvz padaryti nuotrauka kito dydzio) per file-new ir perkeliu ta remeli i ta nauja lapa. Man remelis pasidaro nespalvotas g.gif kodel?

tikiuosi supratot ko as klausiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilvet: 09 rugsėjo 2010 - 13:18
QUOTE(Chera @ 2010 09 09, 12:31)



ačiū 4u.gif
Atsakyti
www.imikimi.com va cia ziurejau tikrai labai nuostabiu paveiksliuku butu,bet as turbut perdaug ziopla,nemoku i tuos paveiksliukus nuotraukytes ideti. jei nesunku pamokykite,is anksto dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 09 09, 13:31)
jei angliskai supranti.....

Ačiū... geri patarimai
Galima vaikučiams žaidimų prigaminti
Bet gal turit idėjų kaip lengviau tas dėliones iškarpyti. Nes atspausdinus ant storesnio popieriaus, tai su žirklutėm darbo bus oi oi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2010 09 09, 14:56)
Ačiū... geri patarimai
Galima vaikučiams žaidimų prigaminti
Bet gal turit idėjų kaip lengviau tas dėliones iškarpyti. Nes atspausdinus ant storesnio popieriaus, tai su žirklutėm darbo bus oi oi  doh.gif

g.gif nebent didesnes detales daryti... arba is nuotraukos puzles jau iskarpytas daro berods "taskas" ir foto nuotraukas kur daro esu maciusi
Atsakyti
labas visoms, labai labai prireikė tokios info - kiek ant kiek reikia pixelių norint atspausdint A4 formato nuotrauką g.gif Ačiū iš anksto...
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2010 09 09, 14:18)
turiu remeli, sukuriu nauja lapa (kad pvz padaryti nuotrauka kito dydzio) per file-new ir perkeliu ta remeli i ta nauja lapa. Man remelis pasidaro nespalvotas g.gif  kodel?

kai kuri nauja lapa (file-->new) atsidaro lentele --> cia nurodai lapo matmenis ir nepamirsk nurodyti spalvu "derinio" prie COLOR MODE. Turi buti RGB color, o ne GRAYSCALE wink.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(balla @ 2010 09 09, 21:01)
labas visoms, labai labai prireikė tokios info - kiek ant kiek reikia pixelių norint atspausdint A4 formato nuotrauką  g.gif  Ačiū iš anksto...

atsakymas sioje temoje --> zinute #143 wink.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2010 09 09, 21:01)
labas visoms, labai labai prireikė tokios info - kiek ant kiek reikia pixelių norint atspausdint A4 formato nuotrauką  g.gif  Ačiū iš anksto...


Aišku kuo daugiau jeigu norit kokybiškai. 4u.gif Na man užtenka 1200X800 aš manau. (Jau dabar nebeatsimenu kokios būna} doh.gif Na, didesnių negu 640x800. lotuliukas.gif
Papildyta:
Atleiskit, nemačiau, kad jau atsakė. blush2.gif
Atsakyti
labai aciu Chera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakė* @ 2010 09 10, 00:56)
Aišku kuo daugiau jeigu norit kokybiškai.  4u.gif Na man užtenka 1200X800 aš manau. (Jau dabar nebeatsimenu kokios būna}  doh.gif  Na,  didesnių negu 640x800.  lotuliukas.gif

1600x2048 px reiktu A4 formatui wink.gif 640x800 px mazoka net 9x13 formato kokybiskai nuotraukai, bet... visada yra išimčių ir "iš šūdo vašką galima išspausti" biggrin.gif

QUOTE(Chera @ 2010 09 09, 21:24)
kai kuri nauja lapa (file-->new) atsidaro lentele --> cia nurodai lapo matmenis ir nepamirsk nurodyti spalvu "derinio" prie COLOR MODE. Turi buti RGB color, o ne GRAYSCALE wink.gif

QUOTE(vilvet @ 2010 09 10, 10:03)
labai aciu Chera 4u.gif

ar cia buvo problema? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 10 rugsėjo 2010 - 09:18
QUOTE(Chera @ 2010 09 09, 21:24)
atsakymas sioje temoje --> zinute #143 wink.gif

Ačiū 4u.gif vakar laiko trūkumas buvo..
Maniake, padariau tikrai didesnį smile.gif
Atsakyti