Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(dzese @ 2010 09 03, 12:47)
gal as ne cia pataikiau,tad atsiprasau. bet as noreciau kad man padetumete sumazinti nuotraukyte,na kad maziau ten tu kb butu. man reikia,o as nemoksa nemoku. buciau dekinga jei kuri pamokytumete 4u.gif


Spaudžiame ant nuotraukytės dešiniu pelės klavišu --> užrašas open with spustelim jį ir susirandam Microsoft Office Picture Manager. mirksiukas.gif (Kiekviename kompiuteryje ji yra) užsikrauna programėlė. Spaudžiame viršuje Edit pictures. šone Resize ir darome tai ko reikia. ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image (čia jau renkamės kokio dydžio norite)


Atsiprašau, jeigu išsitampys puslapis doh.gif Manau paaiškinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniakė*: 03 rugsėjo 2010 - 14:38
dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
geras dalykas dėkui man irgi pravers thumbup.gif
Atsakyti
na ir vel as pas jus su klausimais,pageidavimais 4u.gif 4u.gif
gal turite panasiu puslapiuku i si http://www.loonapix.com/lt/framer,gal tik tokiu rimtesniu suaugusiu nuotraukytes ikelt. buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2010 09 05, 10:00)
na ir vel as pas jus su klausimais,pageidavimais 4u.gif  4u.gif
gal turite panasiu puslapiuku i si http://www.loonapix.com/lt/framer,gal tik tokiu rimtesniu suaugusiu nuotraukytes ikelt. buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif


www.imikimi.com
Atsakyti
www.imikimi.com va cia ziurejau tikrai labai nuostabiu paveiksliuku butu,bet as turbut perdaug ziopla,nemoku i tuos paveiksliukus nuotraukytes ideti. jei nesunku pamokykite,is anksto dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos reikia pagalbos ir patarimo. As nusikopinau remelius pvz. pamoku tvarkarascio remeliai, o kaip ikelti uzsarsu- pamoku pavadinimus. Aciu
Atsakyti
Labukas,

norėjau paklausti ar kas dirba su PS CS2 ar su CS5 ?
man nesigauna nuotraukas sukėlus ant naujo popieriaus tampyti ir suformuoti reikiamą dydį ? blush2.gif gal galit padėti?
nes su paprastu PS tai tiesiog užeini ant foto ir ją gali tampyti kaip nori,sukioti,o čia taip nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 09 08, 19:20)
4u.gif Sveikos reikia pagalbos ir patarimo. As nusikopinau remelius pvz. pamoku tvarkarascio remeliai, o kaip ikelti uzsarsu- pamoku pavadinimus. Aciu


taigi su "T" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 19:37)
Labukas,

norėjau paklausti ar kas dirba su PS CS2 ar su CS5 ?
man nesigauna nuotraukas sukėlus ant naujo popieriaus tampyti ir suformuoti reikiamą dydį ?  blush2.gif gal galit padėti?
nes su paprastu PS tai tiesiog užeini ant foto ir ją gali tampyti kaip nori,sukioti,o čia taip nėra  g.gif

mano cs5, ir keist ir sukiot- ctrl + t mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 09 08, 21:00)
taigi su "T" smile.gif
Papildyta:

mano cs5,  ir keist ir sukiot- ctrl + t  mirksiukas.gif

o tundrai galima aiskiau Nesigediju prisipazinti bet as menka kompiuteriste
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 09 08, 20:37)
o tundrai galima aiskiau Nesigediju prisipazinti bet as menka kompiuteriste

kaireje PS yra "T" --> tada kairiu klavisu baksteli ant tos vietos kur nori rasyti --> rasai norima teksta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(krabukas @ 2010 09 02, 14:01)
gal ir pasikartosiu su klausimais, bet gal kas galit parašyt kaip nuotrauką papuošti blizgesiais (sparkle), nerandu aš tos funkcijos, ir kaip nuotrauką paversti puzzle? ir dar kaip užriesti nuotraukai kampučius?

ačiū


Gal kas bus toks geras ir parašys kaip visa tai daroma lotuliukas.gif

ačiūūūūūūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti