Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(virgioija @ 2010 03 18, 21:29)
pas mane kazkaip taip nesidaro  doh.gif   pas mane yra photoshopCS4 gal del to  g.gif  kaip norisi ismokti bet..neiseina man ten niex verysad.gif

O kas butent neiseina? Nepergyvenk sunkiausia pati pradzia, o paskui bus lengviau mirksiukas.gif
As irgi turejau cs4 bet man nepatiko, tad vel atsisiunciau cs3 ax.gif
Cs4 man nepatiko tai, kad reikia atskirti sluoksnius kaskart schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 18 kovo 2010 - 20:33
QUOTE(virgioija @ 2010 03 18, 20:29)
pas mane kazkaip taip nesidaro  doh.gif   pas mane yra photoshopCS4 gal del to  g.gif  kaip norisi ismokti bet..neiseina man ten niex verysad.gif

...na pas man t.p. CS4, tačiau ne jame matyt reikalas, ir čia CS3 t.p. nepagelbės... smile.gif
Įkėliau trumpą vaizdo medžiagėlę į Failai.lt- ten parodyta kaip perkelti piešinuką iš vieno sluoksio į kitą, gaunant sumoj vieną (pagrindinį) paveikslėlį.
Čia buvo skirta mamytei, kuri gamino saldainio papierėlį...Bet visa ta procedūra tinka įkeliant nuotrauką į rėmelį.
Taigi, jei įdomu: failo dydis apie 4Mb. Siunčiam iš čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 18 kovo 2010 - 22:06
Sveikos,as irgi turiu CS4,bet visai nesigaudau,o ismokti tai noretusi,bet net nezinau nuo ko pradeti doh.gif Gal kuri turite kokia naudojimosi instrukcija ar bent zinote is kur butu galima ja gauti/paziureti?
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2010 03 19, 00:07)
Sveikos,as irgi turiu CS4,bet visai nesigaudau,o ismokti tai noretusi,bet net nezinau nuo ko pradeti doh.gif Gal kuri turite kokia naudojimosi instrukcija ar bent zinote is kur butu galima ja gauti/paziureti?

Galima pradėti nuo elementarių pamokėlių iš tinklalapio http://www.photoshop-master.ru/ . Pas juos galima užsisakyti po dvi nemokamas pamokėles į mėn. (siunčia e-mailu). Čia,aišku, jei rusų k. ne kliutis...
O šiaip internete daug saitų su PS pamokom, nuo pradinuko lygio iki profesionalių.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Esu naujokė, dar tik mokinuosi dirbti su PS. Ačiū kad padedat ir pasidalinat patirtimi.

Noriu sūnaus išleistuvėms darželyje padaryti tokius kaip baigimo diplomus. Gal kuri kartais darėt? Esu visai be fantazijos biggrin.gif bet pagal pavyzdį pasidaryčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguta @ 2010 03 19, 23:04)
Sveikos 4u.gif
Esu naujokė, dar tik mokinuosi dirbti su PS. Ačiū kad padedat ir pasidalinat patirtimi.

Noriu sūnaus išleistuvėms darželyje padaryti tokius kaip baigimo diplomus. Gal kuri kartais darėt? Esu visai be fantazijos biggrin.gif bet pagal pavyzdį pasidaryčiau blush2.gif

Jei Jums reikia paveiksleliu tai stai radau keleta mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Stai siuos tris gali atsisiusti PSD formatu stai is cia

Atsakyti
aciu labai uz paiskinimus,perkroviau kompa ir dingo ta ranka biggrin.gif
labai malonu kad yra norinciu padeti,aciu Jums wub.gif
noriu iskirpti is paveikslelio pvz meskiuka ir ikelti ji i nuotraukos apacia,ir niekaip man nesigauna perkelti...
apvedu paveiksliuka su megick wang tool o toliau kaip ji perkelti i nuotrauka???? doh.gif
aciu labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 23, 09:58)

noriu iskirpti is paveikslelio pvz meskiuka ir ikelti ji i nuotraukos apacia,ir niekaip man nesigauna perkelti...
apvedu paveiksliuka su megick wang tool o toliau kaip ji perkelti i nuotrauka????  doh.gif
aciu labai  wub.gif

Spaudi Ctr J, tada su Move tool nutempi jį ten, kur nori.
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 03 23, 11:07)
Spaudi Ctr J, tada su Move tool nutempi jį ten, kur nori.

aciu labai einu bandyti blush2.gif
o dar kaip reiketu pakeisti fono spalva blush2.gif
ir dar kaip galima butu pariskinti foto?
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyle1985: 23 kovo 2010 - 10:53
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 23, 11:42)
o dar kaip reiketu pakeisti fono spalva  blush2.gif

ir dar kaip galima butu pariskinti foto?
aciu


Pasirenkat fono sluoksnį (layer) ir keičiat smile.gif galima tiesiog su "Paint bucket tool" užspalvinti bet kokia pasirinkta spalva, arba koreguoti jau turimą fono spalvą pe Image-Adjustments-Color balance.

Foto paryškinimas - didelis procesas biggrin.gif Jei reikia tik kontrasto ir ryškumo "padidinimo", tai einat į Image-Adjustments-Brightness/Contrast. Ir ten slankiojat tol, kol gaunat norimą rezultatą. Sudėtinggesnis nuotraukos kokybės koregavimas jau eina per Curves ir Levels, čia sudėtingiau ir reiktų pirma pamokėles visokias internete pastudijuoti, kad perprast veikimą.
Atsakyti
gal kuri galit pasakyti kur nusipirkti knyga "Sluoksniai. Photoshop pradmenys" ? Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2010 03 23, 15:15)
gal kuri galit pasakyti kur nusipirkti knyga "Sluoksniai. Photoshop pradmenys" ? Aciu labai.

Manau visuose didžiuosiuose knygynuose yra 4u.gif va jei inetu,tai aš nžn blush2.gif
Atsakyti